ההבדל בין Logitech G15 לLogitech G510 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההבדל בין Logitech G15 לLogitech G510

asaf556

Recommended Posts

שלום אני רוצה לקנות מקלדת חדשה לאחר שהX6 שלי חדלה לפעול בפתאומיות אני מחפש מקלדת גיימינג טובה אני מטלבט מה לקנות וראיתי את שתי המקלדות האלה מה ההבדל בינהם?מי מומלצת יותר?והאם יש מקלדת אחרת שמומלצת יותר מהמקלדות האלה ?

תודה מראש לעונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לG510 איכות חומרים מאוד גבוהה והרבה יותר מקשי מאקרו.

הנה שיר שלי שתבין על הG15-

שהG15 נהגתה.

במאקרוס היא הופצצה

הרי לוג'טק הם מוצר ותיק

וחשבו לעבוד עלינו עם מסך מדליק

אך תכוהנ אחת נשכחה ואיכות החומרין נשארה על הרצפה

מה שקרה זו ממש חוצפה.

בוא נבקש את הכסף בחזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה שיר שלי שתבין על הG15-

שהG15 נהגתה.

במאקרוס היא הופצצה

הרי לוג'טק הם מוצר ותיק

וחשבו לעבוד עלינו עם מסך מדליק

אך תכוהנ אחת נשכחה ואיכות החומרין נשארה על הרצפה

מה שקרה זו ממש חוצפה.

בוא נבקש את הכסף בחזרה.

??? ??? ???

פותח התרד.

משימוש בשתיהן ההבדלים בין ה-G15 ל-G510 הם לא הבדלים של שמים וארץ.

ה-G510 בנויה באופן מעט קשיח יותר, המקשים פחות לחיצים ויותר "מאופקים" מה-G15, לטוב ולרע.

יש ל-G510 הרבה יותר מקשי מאקרו מה-G15 ואפשר לשנות בה את צבעי המקלדת באופן חופשי (כלומר שהלדים שמותקנים על המקשים הם לא בעלי צבע סטטי כמו ב-G15)

לשתיהן יש את אותו המסך עם אותן האפליקציות וההתנהלות.

ל-G15 יש 2 יציאות , ל-G510 אין אבל יש חיבור מיקרופון ואוזניות מובנה (בלתי תלוי במערכת).

ל-G510 מהירות תגובה של 2MS\500MHZ, לעומת 1MS\1000MHZ ב-G15.

מקשי ה-G510 בנויים מהרבה יותר מעגלים חשמליים בניגוד ל-G15, מה שמאפשר חופשיות רבה יותר בשילוב בין מקשים.

חוץ מזה, שאר ההבדלים הם כמובן בעיצוב ואתה יכול לראות בעיניים.

דעתי האישית מהתנסות - יש לי דעה מגובשת וארוכה בנוגע לשתיהן, ואני מתכנן לפרסם בקרוב ביקורת קצרה והשוואתית בפורום ביקורות על 2 המקלדות. כדאי שתמתין מעט. רק אגיד ששתיהן מעולות וקשה לבחור מבינהן, אף אחת לא נופלת מהשניה לעניות דעתי. אני חושב שחלק ימצאו את ה-G15 מתאימה להם יותר ויש כאלו שדווקא את ה-G510.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודעים מה בואו תנו לי את המקלדת הכי מומלצת בתקציב של המקלדות האלה בצורה שאחד אומר זאת והשני אומר זאת זה לא עוזר לי להחליט

אני ממליץ בתקציב על המכנית 6GV2 או black window U ואני לא רושם את השם המלא כי הוא קצת מוסבך :).

בכל מקרה שניהם מכניות מעולות שלדעתי עולות על הG15/G510 כי הם כמניות ובעיקרון עם המאקרו לא קריטי לך קח אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך תסכול חיברתי את המקלדת המקולקלת שלי שלא עבדה עד אתמול לפתע היא חזרה לחיים כך שאני אמתין קצת עם קניית מקלדת חדשה עד שזו תלך לחלוטין ואני מקווה שזה לא יקרה בזמן הקרוב תודה בכל אופן על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...