לעוד מישהו מ012 אין גישה לחו"ל ולICQ???? [ל"ת] - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לעוד מישהו מ012 אין גישה לחו"ל ולICQ???? [ל"ת]

DiSc@MaN

Recommended Posts

אני ! ADSL ב-012 נט והאיי סי קיו התפגר כבר ב-9 בערב ועד עכשיו אין גישה לאתרים בחו"ל, ICQ ו-MSN לא מתחברים, משום מה בקאזה איכשהו יש לי הורדות איטיות אבל הן לא מחזיקות מעמד הרבה זמן

גררררררררררררר.. מעצבנים !!!!!!!!!! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ! ADSL ב-012 נט והאיי סי קיו התפגר כבר ב-9 בערב ועד עכשיו אין גישה לאתרים בחו"ל, ICQ ו-MSN לא מתחברים, משום מה בקאזה איכשהו יש לי הורדות איטיות אבל הן לא מחזיקות מעמד הרבה זמן

גררררררררררררר.. מעצבנים !!!!!!!!!! >:(

אכן מעצבנים. אבל מזל שזה לא קורה להם הרבה יחסית לספקיות אחרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השבוע האחרון בכלל לא היה מדהים מבחינתי בכל מה שקשור למהירות של ה-ADSL. שום דבר לא עבד טוב כמו שהיה בימים הראשונים אחרי שהתחברתי. ואתמול אחרי הצהריים המודם כל הזמן איבד את הסנכרון עם המרכזיה.. בקיצור, יש בעיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השבוע האחרון בכלל לא היה מדהים מבחינתי בכל מה שקשור למהירות של ה-ADSL. שום דבר לא עבד טוב כמו שהיה בימים הראשונים אחרי שהתחברתי. ואתמול אחרי הצהריים המודם כל הזמן איבד את הסנכרון עם המרכזיה.. בקיצור, יש בעיות..

אני כבר 13 חודשים מחובר ל012 ובאמת, השבוע האחרון ממש בשפל

אני ממש מקווה שזה יעבור להם מהר

אף פעם לא היו להם בעיות שלקחו יותר מכמה ימים בודדים

וכפי שנאמר: נקווה לטוב, כמה שיותר מהר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים נראה שזה ממש downtime ארוך.. כבר כמה שעות. מעניין אם שיחות לחו"ל דרך קווי זהב עובדות כרגיל כשהתקשורת שלהם לחו"ל מתה.. אולי כולם מתקשרים כדי לדבר על הפועל ת"א בכדורגל וזה מה שגורם לעומס ? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...