מפרט למשחקים ללא ספק, מארז ודיסק קשיח ב-2800 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט למשחקים ללא ספק, מארז ודיסק קשיח ב-2800

Saito

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 2800 שקלים

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל את כולו

ב) במידת הצורך- עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עדיף שלא לחרוג

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים ו MATLAB

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה). עבודה תדירה ב matlab

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין:

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב: battlefield 3 , skyrim

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך). 1050*1680, גודל מסך 20 אינץ'

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? גבוהות

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים. אין צורך

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? אין לכלול ספק, מארז והארד דיסק

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 10 (10=שקט קרטי)? 5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מתוכנן אוברקלוק כלל

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. אין העדפה ספציפית

9. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). אני קונה את הרכיבים מחברת יבואן שמייבאת בעיקר לוחות אם מתוצרת Gigabyte כך שאשמח להמלצה על לוח מהחברה הנ"ל

10. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? כן, אני משדרג מחשב כל 3 שנים.

מהמחשב הישן אני מתכוון להעביר את הרכיבים הבאים:

ספק כוח מתוצרת 550W בן 3 שנים, מארז CoolerMaster 690 גם כן בן 3 שנים,

הארד דיסק WD5000AAKS 500 GB SATA 2 16MB 7200RPM

אם לדעתכם יש צורך מהותי בהחלפת אחד הרכיבים הישנים בחדש אז אין בעיה לחרוג מן התקציב.

תודה לעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...