הסוף למורדים? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסוף למורדים?

Dark_Phantom

Recommended Posts

לאחר שקראתי את רוב התגובות הלא רציניות(כולל שלי) בת'רד הזה אני חושב שהגיעה זמן לתגובה רצינית בנושא זה.

רוב האנשים כאן קטלו את המורדים כאילו אין מחר, בלי לבחון לעומק את הבעיה, ישר הסיקו מסקנות נחפזות

ויאללה, סוגרים את הבאסטה.

ובכן המצב לא כך. מורדים, היא קודם כל טלנובלה למתגברים. בכך היא ישר פוסלת שני שכבות- ילדים לפני גיל

התבגרות, שהתוכנית היא ממש, אבל ממש לא בשבילם ושכבת הבנים. הרי הזכר הממוצע הוא לא טיפוס חובב טלנובלות,

זה משהו שמושך יותר את הנשים. אני לא מדבר על החרמנים שרואים את הסדרה בגלל מיה וחברותיה, זה ברור, אלא על כל

אותם בחורים שאין להם מה לחפש בטלנובלות ויעדיפו לעסוק במשהו אחר בשעת פנאי.

אם כך אחד הבעיות העיקריות של תופעת המורדים בארץ, ונעזוב לרגע את הבנות ההיסטריות, היא גיל הצפייה

בסדרה. ילדים שלא אמורים לצפות בסדרה צופים בה, וכתוצאה מכך נחשפים לחומר שעלול להזיק להם. מי אשם? המורדים?

לא חושב. יוצרי הסדרה ממילא לא התכוונו שתיחשף לקהל המסוים הזה של ילדים קטנים. הורים? סביר להניח. הורה שלא

אכפת לו ממה שלילד שלו נכנס לראש, לא מסנן מה הנשמה שלו רואה בטלוויזיה אינו הורה טוב. חד וחלק. הורים צריכים לדעת לשים גבולות לילדים ולא להרשות להם לצפות בכל דבר שרץ על המסך. אבל מה לעשות, שלהורים לא אכפת.

שנית, במורדים אין רק אלמנטים שלילים, כמו שכולם מנסים למצוא. קודם כל הילדים לומדים שפה חדשה, ועם כל השנאה שיש לכם לספרדית, תמיד טוב שילדים יודעים עוד שפה. שנית, מורדים לא מלמדים רק דברים רעים: למשל, בעונה השנייה מופיעה הלהקה של המורדים במופע צדקה, שכל הכנסותיה נתרמו לעניים בבואנוס איירס, כולל , בגדים וציוד הכרחי. מחווה כזאת רק מחממת את הלב, היות וכולנו יודעים איזה מצב קשה יש בארגנטינה. ד"א המופע הזה שולב בסדרה.

שנית, הסדרה מלמדת להתמודד עם דילמות בגיל התבגרות, כגון מין בפעם ראשונה, סמים, אלכוהול ועוד דברים. כמובן שיש גם כמה דברים לא כל כך חיובים, כמו בגידות, התמרדות בממסד ועוד דברים שהורים ומורים לא יאהבו, אבל לקהל נוער בוגר, שעבר את גיל 14 לפחות יודע להבדיל בין רע וטוב ולא מושפע בקלות כמו הילדים ביסודי שרואים את הסדרה. והכל כמובן מסתכם באותם ילדים שמחקים את ההתנהגות שלכוכביהם....

ולסיכום כל מי שאמר שבלי מורדים, הנוער בארץ יהיה טוב יותר הרי הוא חי באשליה גדולה מאוד. בארץ יש מספיק תוכניות בטלוויזיה שהרבה יותר גרועות ממורדים, ע"ע אקזיט, המופע של מה שמו, ועוד לא חסרים דברים..ככה שלפני לאשים את המורדים אולי תעיפו מבט במבצעים של חנות קנבלו בתל אביב שמציעים בגדים תמורת התפשטות, או אדון עופר שכטר וחבריו בדיאלוג חינוכי בתוכניתו הנהדרת אקזיט...אז תכנסו קצת לפרופורציות לא צריך לקחת דוגמא ממורים והורים שמוצאים להם כבשה שחורה להאשים בה את כל הצרות של הנוער, אני מניח שאתם יותר חכמים מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

good point there victor

;D

חוצמיזה שאף אחד לא אמר שהנוער שלנו יהיה יותר טוב פשוט הוא אולי יהיה פחות גרוע.

אני אישית לא שמעתי כבר מילה על הסידרה כמה חודשים טובים ( 8) )...אולי בגלל שהופסק השידור בערוץ 10... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...