קניית Samsung גלקסי S2 מארצות הברית - חנות מומלצת? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית Samsung גלקסי S2 מארצות הברית - חנות מומלצת?

ggg456

Recommended Posts

שלום לכולם,

היום המכשיר שלי הוא נוקיה E72 ואני מעונין לשדרג לגלקסי S2 +מספר אביזרים.

אני רוצה לנצל את חוק ניתוק זיקה ולקבל את ההחזרים אך כרגע ההתלבטות היא מאיפה לרכוש את המכשיר.

אפשר לקנות בארץ ב2500 שקל בחנות פרטית אבל מעדיף לקנות בחו"ל במחיר של 500 דולר (שזה הבדל של 700 שקל)

בלי קשר לרכוש גם כרטיס זכרון מתאם מגן מסך וכיסוי אבל זה כבר אחרי שיהיה לי את המכשיר...

השאלה היא מאיפה לקנות בחול

חיפשתי קצת וכל מה שמצאתי ממפעילים בארתות הברית זה עם חוזים (תשלום חודשי) ולא מצאתי אתר בלי חוזים.

מישהו מכיר איפה מוכרים את המכשיר הזה ללא חוזה ובאיזה מחיר?

תודה ושנה טובה

ניב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיביי הכי זול שראיתי כולל משלוח לארץ זה כ-570 דולר. בעברית - 2120 ש"ח. זה בהנחה ולא תופסים אותו במכס ואתה לא משלם כלום. 400 ש"ח זול מהארץ ללא אפשרות תשלומים (אם חשוב לך). אני אישית לא היתי רוכש בכזה מחיר אם להגיד ת'אמת. אם תופסים לך אותו אתה תשלם מחיר גבוה ממה שהוא עולה בארץ. תוכל גם לנסות לרכוש מ-Clove אבל המחיר לא יותר אטרקטיבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני : קבלה מגרמניה ללא שם וללא מס' IEMI על הקבלה וללא מס' אשראי מלא על הקבלה = 10 דקות התייעצות של אנשי אורנג בשביל הניתוק זיקה שלי (ניצלתי את ההפקר בזמנו בשביל החזרים מ 149 ש"ח ולא 299)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה פשוטה אם אפשר...לפני שאני בא בדרישות לנציגים לשל אורנג'

מהאתר של משרד התקשורת:

unledloz.jpg

מהאתר של אורנג':

Samsung SII i9100 - Android"מחיר

19 ש”ח 36 x חודשים,

סה"כ 684 ש"ח כולל מע"מ

בשימוש מעל 299 ש"ח בחודש

במבצע Orange smartphone

מחיר מחירון (לפני החזר):

139 ש"ח למשך 36 חודשים

סה"כ 5004 ש"ח כולל מע"מ

כך שיוצא בעצם, על פי משרד התשורת, שבמידה ואני מביא את הגלקסי S2 עם קבלות והכל אני צריך לקבל 140 פחות 20 שקל כל חודש, כלומר החזר של 120 שקל כל חודש עבור המכשיר? (במידה ואני מתחייב ל3 שנים כמובן) זה יוצא במצטבר 4320 שקל!!!! זה הגיוני??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...