התביעות הקטנוניות של הישראלים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התביעות הקטנוניות של הישראלים

MiniMizer

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2837261,00.html

הנה מספר דוגמאות מעניינות:

"משפחה ישראלית תבעה בית מלון משום שבחדר האוכל לא היה ממרח שוקולד ו"הילד פשוט לא יכול בלי זה". "

"הנוסעת דרשה מחברת הנסיעות להסיע אותה חזרה לשמורת הטבע, מרחק ארבע שעות, כאשר השעה כבר היתה 10:00 בלילה. כיוון שהדבר לא היה אפשרי, וכיוון שבלי הארנק, שבו היה כספה והדרכון, היא לא היתה יכולה להמשיך בטיול, היא דרשה שנציג של החברה ייסע לווינה, ייגש לשגרירות ויוציא לה דרכון חדש. כשהגיעה לארץ היא תבעה את חברת הנסיעות על כך שבשל אובדן הארנק היא לא נהנתה מהטיול ולכן דרשה פיצוי מלא על עלות הנסיעה ועוד על עוגמת נפש."

"זמן קצר לאחר ביצוע ההזמנה שבה אליהם סוכנת הנסיעות, התנצלה על טעות שאירעה לה ואמרה שהטיול עולה 500 דולר יותר. היא איפשרה להם לבטל את העיסקה, אך בני הזוג התעקשו שאין כל בעיה, כי הם מבינים שהיתה טעות וכי הם מוכנים לשלם את ההפרש. כששבו מהטיול הם הגישו תביעה לבית הדין לתביעות קטנות על הסכום וציינו כי מדובר בחיוב בדיעבד. "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראלים תמיד היו ותמיד יהיו תופעה בלתי מוסברת. כנראה שאנחנו חושבים שכולם צריכים לסבול אותנו ושחס וחלילה לא נצא פריארים.

איך תמיד אומרים - מנטליות של מזרח תיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא יודע מה המקור לבעייה הזו, אבל רק שתדעו שזה קיים אצל כל אחד, גם לכם לפעמים בטוח יש בעיות

עם שירות לקוחות מסויים, ואתם בטוחים שאתם צודקים כשכולם חושבים שאתם לא, לכן זהו עניין מאוד סובייקטיבי

ולכן אי אפשר להכליל בכך את כל הישראלים, כי ככה יגיב כל בנאדם במצב זה או אחר, אף אחד לא אוהב לצאת פראייר

גם אם אתה שוודי או הולנדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי יש הבדל עצום בין פראייר לבין חוצפן.... אנחנו חוצפנים מספר אחד וחושבים שמגיע לנו הכל ..

כן אתה צודק לכל מי שיש מנטאליות מגעילה של ישראלי ממוצע יש את זה בדם .... זה כנראה מגיע מהמזג אויר או

מזיהום הסביבה ואולי מבית הספר או המכללה ;D

יש אנשים שלא מתנהגים כישראלים בגלל שהם:

1 . מתביישים להקרא ישראלים או שיזהו אותם כאלו ...

2 . קיבלו חינוך שונה ....

3 . נולדו במקום אחר והגיעו לכאן שהם יחסית בוגרים

4 . נולדו כאן וגדלו במקום אחר ( כמוני ... למשל )

5 . פשוט אנשים שונים למרות שהם ישראלים ....

אתה מבין שיש פה עוד חיזוק שאנחנו אספסוף ;D

אני למשל לא מוותר על כלום זה לא אומר שאני חוצפן !! פשוט התרגלתי שמנסים לדפוק אותי .. ככה זה הישראלי

אספסוף חצוף ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם כמו השוטר הזה, לא מתלוננים ואז תובעים.

הרי אם היו טורחים לומר למישהו משהו בנושא היו מסדרים להם את זה בכמה דקות, אבל הם אומרים לעצמם "איזה יופי, אנחנו נקבל את הכסף בחזרה אז עכשיו נשתוק".

אין בית מלון בעולם שלא היה מביא להם ממרח שוקולד אם היו מבקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...