ביום שני הסיוט השני נגמר - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביום שני הסיוט השני נגמר

maverick

Recommended Posts

סוף סוף הביזיון הטלוויזיוני שנקרא המופע של סטיב. אני מקווה שאתם ישנים בלילה ולא קורעים ורידים בציפיה לפרק הסיום של השטות הזו.

בכל מקרה "ברןך שפטרנו" ומקווה שלא תבוא סדרת המשך מבית היוצר של האיש הכי משועמם בטלויזיה (בניגוד לאחיו שהוא האיש הכי משעמם הטלויזיה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב דווקא שדן שילון הוא בין המראיינים היותר טובים.

אני נהנה לראות תוכניות שהוא מנחה.

בקשר לסטיב...

בחיים לא ראיתי את התוכנית, מכיוון שאין לי מספיק זמן כדי לבזבז על דבר עלוב שכזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בחיים לא ראיתי את התוכנית (נשמע לי דווקא די מגניב) אבל ברגע שהבן-אדם מגלה שצילמו אותו במשך תקופת זמן איך הוא מגיב?! אני דבר ראשון טובע להם תתחת עד לאגורה האחרונה שיש להם, חוץ מזה שאני בטוח שזה מבויים גם כי אין מצב שיש בן-אדם עד כדי כך טיפש שלא ישים לב שמצלמים אותו 24 שעות ביממה (וגם עם הוא נראה ככה בתוכנית אז זה בטח חלק מהמשחק) וסיבה שנייה היא אני לא מאמין ששום חברה (שמשדרת תוכניות קשת וכו...) לא תקח על עצמה סיכון לקבל טביעה כזאת ענקית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

זה הכל מבויים, אין לכם מה לדאוג. לא עבדו כאן על אף אחד חוץ מעל הישראלי הטיפש.

דוד טופז ויגאל שילון, צמד חמד שעושים כסף על הציבור המטומטם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגמרו הצרות במדינה, מתבכיינים לי על תוכנית ביום שני בערב.. ל90% מהאנשים פה יש יותר מ2 ערוצים בטלויזיה.

בחיים לא ראיתי לא את הסטיב הזה, חוץ מבפרומואים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגמרו הצרות במדינה, מתבכיינים לי על תוכנית ביום שני בערב.. ל90% מהאנשים פה יש יותר מ2 ערוצים בטלויזיה.

בחיים לא ראיתי לא את הסטיב הזה, חוץ מבפרומואים..

צריך לחפש על מה להתבכיין, זה כיף :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שטוב בתכנית המפגרת הזו זו מורן איזנשטיין

אחלה תגובה - ראסמי :)

בקשר לדודו טופז אתם שונאים אותו לחינם, אתם יודעים כמה טוב הוא עשה לאנשים דווקא אחלה בן אדם,

אומנם התוכנית לא מצחיקה ואני עד עכשיו לא מבין מאיפה בא הכינוי "הראשון בבידור" אבל שיהיה, אבל זה תוכנית

נחמדה ביותר - הרבה עזרה לאנשים , תוכנית נחמדה להעביר תזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...