המלצה לחובבי Star Trek: הסרט "The Captains" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לחובבי Star Trek: הסרט "The Captains"

Ido.G

Recommended Posts

היי

לאחרונה נתקלתי בסרט תעודי שיצר וויליאם ("ביל") שטנר. הסרט מתיימר לתעד את כל השחקנים ששיחקו קפטן בתולדות זיכיון מסע בן כוכבים - ולחשוף את רגשותיהם ותחושותיהם כלפי התפקיד ואודות מה שבא לאחר מכן. הסרט עושה זו בהצלחה חלקית. יש קטעי ראיון מעניינים שבהחלט חושפים דברים חדשים (לפחות עבורי), מעניינים וגם משעשעים. הראיון עם אייברי ברוקס, לדוגמה, חושף בן אדם קצת עליז מדי, אולי בעקבות חשיפה מוגזמת לחומרים אסורים. החלקיות, כאמור, נגרמת דווקא בעקבות מעט מדי חשיפה ומעט מדי ראיונות - ויותר מדי ביל שטנר. בראיון עם סר פטריק סטיוארט, לדוגמה, ישנם חלקים שלמים בהם שטנר פשוט פורש את משנתו ואת "לקחיו", במקום פשוט להקשיב לסטיוארט.

אך כל זה נסבל עבור חובב מסע בין כוכבים שמשווע למעט חומר חדש, יהיה טיבו כשיהיה, ומעט חזרה אל הדמויות האהובות.

הצפיה מומלצת לחובבי הזכיון:

The Captains, סרטו של וויליאם שטנר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויל שטנר היה ענק בבוסטן ליגל

אבל היה גרוע ומוערך יתר על המידה בST המקורי שלא לדבר על ST המצוירת

היה לו משחק מוגזם ולא פלא שרצו להעיף את הסדרה אחרי העונה השניה

מה רק בגללו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק בגללו

בפועל הסדרה המקורית היתה גרועה

אומנם חידשה המון יחסית לזמנה -אבל שחקנים גרועים עלילות רוב הזמן מטומטמות ותפאורה בשקל תישעים

רק בST-NG הסדרה התחילה להיות מאוד טובה שם- היו כבר כמה שחקנים מאוד טובים

העלילות היו הרבה יותר טובות

והתפאורה הרבה יותר מושקעת

אני בכל מקרה יצפה בסרט עם קל להשיג אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מזהה קלסיקה שאתה רואה אותה האא?

לא נורא, תמשיך עם בבילון 5...

הסדרה המקורית הייתה דיי גרועה, המשחק גרוע, ורק בעונה האחרונה הם באמת התחילו להכנס לדברים מעניינים ולא פחדו מביקרות.

שוב מדובר על סדרה של שנות ה-60 וכל האלמנטים של התרבות האמריקאית של התקופה הנ"ל נמצאים בה בצורה מוגזמת(בעוד ששאר הסדרות בחרו להתחמק מההשפעה הזאת).

TNG בחרה ללכת על האידיאל, ו-DS9 ו-Voyager הלכו לכיוונים יותר חשוכים(בעיקר DS9).

ואפילו אנטרפרייז הייתה מעולה בעונה הרביעית תודות למני "דורות" קוטו.

אבל סלח לי בתור חובב ST לא קטן הסדרה המקורית היא ברובה בדיחה, רק הסרטים היו באמת טובים(טוב חלקם The voyage home?!).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל סלח לי בתור חובב ST לא קטן הסדרה המקורית היא ברובה בדיחה, רק הסרטים היו באמת טובים(טוב חלקם The voyage home?!).

מחזק

היא אולי היתה חדשנית אבל זה לא אופך אותה לטובה

ולהשוות לבבילון 5 ?

קודם כל זה לא הוגן לST המקורית כי בבילון 5 שודר בתקופת הזמן של DS9

ונהנה מטכנולוגית צילום ואפקטים הרבה יותר טובה

וחוץ מזה לבבילון 5 היו שחקנים מעולים ועלילה טובה ומתקדמת

זה לא היה כמו ST המקורית שכל פרק זה סיפור בעצמו אלה היה רצף עלילתי חוץ כמובן מפירקי פילרים

גם הזיכיון של ST עבר בסוף לרצף עלילתי -בDS9 כמה העונות האחרונות היו על המלחמה \בוויגר תמיד היה ברקע את הרצון לחזור הביתה

ובאנטרפריז מהתחלה היה את היתפתחות של הטכנולוגיה והקשרים עם הגזעים האחרים ובעונה האחרונה את עצלת העולם

בעל מקרה נחזור לדיון -ראיתי את הסרט והוא בינוני מינוס שטנר פשוט לא טוב בלעשות כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קלאסיקה זו קלאסיקה, זה מאוד תמים למראה אבל יש שם בידיוני רציני והמון לב... משהו שקצת חסר בדברים החדשים (גם חדשים)...

TNG אני גם מאוד אוהב אבל לסידרה המקורית יש את ספוק וקירק, אין עליהם לא משנה מה תגידו, זה המקור...

הסרטים זה סרט אחר, אבל גם הם טובים עד שבע בערך.

היום אין ספק שהסידרה נראת קצת ישנה ומוזרה אולי (זה אחת ההשפעות של אסיד ושנות ה60...) אבל יש בה קסם שאין באף אחרת.

בבילון 5? לא נראה לי...

startrekmotivationalposb.jpg

awesomekirk.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סצינה ידועה, היא דיי מצחיקה בתכלס...

ועדיין היא לוקחת בהליכה כל דבר שתזכירו...

תלוי למי

בחלק הזה שטנר עוד היה צעיר אבל ניראה כאילו לא ביקר במכון כל החיים שלו

היום הוא בכלל בטטה -אבל נסלח לו בגלל הגיל

בגדול הסדרה המקורית היתה מגוכחת לטעמי וצפיתי בכל הרישמים של הזיכיון כולל הסדרה המצוירת

משחק גרוע או לא משחק גרוע, כל מה שבא אחרי NEXT GENERATION אף אחד לא יזכור.

כמה אנשים היום זוכרים את THE X FILE ?

סדרה מצוינת עד תחילת עונה 6 בערך -ואז בינונית עד סוף הסדרה -ניראה מה יהיה עם הסרט הבא שאמור לצאת ב2012

כמה אנשים זוכרים היום את נשואים פלוס ?

כמה זוכרים את הרקולס והספין שלו זינה ?

אני מדבר על הקהל הרחב ולא אנשים כמוני שצופים גם בסדרות ישנות

זה שאפשר למצוא ברשת עוד הרבה חובבים של סדרה כזאת או אחרת מהעבר ובמיוחד סדרות בין לאומיות כמו ST

לא אומר שיש קהל באמת רחב יחסית שיצפה בהמוניו בפרקים של ST כולל הפרסומות

או ילך לקולנוע פעם בשנה

אז אולי פעם בכמה שנים יצא סרט ST עם פרסום והיפ ומספיק ילכו אליו

אבל בגדול אני בטוח לגמרי שבין הזיכיונות היום הרבה יותר אנשים זוכרים את בטמן וספידרמן והאח הגדול ורוקדים בין כוכבים מזיכיון כמו ST

למעשה אני יהיה מופתע מאוד עם ST בכלל יכנס לרשימה של 10 הזיכיונות הטלוויזיונים \סרטים המוכרים ביותר כיום

ולא יהיה מופתע עם הוא מתחת ל30 ראשונות

הזיכרון של האנשים מאוד קצר בתחום הזה לי אולי אין מושג מי זכה באח הגדול או בכוכב נולד אבל אני יודע מי זה קפטן קירק או זאן לוק פיקארד אבל אתם באמת חושבים שרוב הקהל ככה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שאני דיי גדלתי על TOS וTNG, זה מה שנחשב ST... כל השאר? לא נחשב בעיניי... 'צטערת...

אני מבין שאתה היום משלים חסכים מהילדות ובכיף אף שלי. אבל שאתה רואה את זה בתור ילד אתה רואה את זה אחרת, זה נתפס בצורה מסויימת

וככה אני רואה את זה עד היום, עשית לי חשק להוריד את זה באמת ולראות שוב...

תיקים באפילה? באמת?! מה קשור??

gw040-enterprise.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...