האם ה-MAMBA שווה את המחיר? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה-MAMBA שווה את המחיר?

J S Bach

Recommended Posts

האם למישהו יצא להתנסות עם העכבר הזה ויכול להגיד האם לדעתו הוא באמת שווה 500-600 ש"ח?

עד כמה הוא נוח, מדוייק ומגיב מהר?

אני כרגע משתמש בG9 על DPI מקסימלי (3600) וזה די נוח לי. אבל נראה לי שאני אהנה יותר ב-5600 אחרי תקופת התרגלות קצרה.

בנוסף לכך ה-G9 די קטן עבור כף היד שלי (או בערך כל כף-יד אחרת ביקום נראה לי) ואני אשמח למשהו שימלא אותה טוב יותר (עכבר עם "תחת" גדול יותר/ארוך יותר ולחצנים טיפה גבוהים יותר).

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו,מצד אחד הוא עכבר נוח מבחינת העיצוב שלו,אבל מבחינת Durability הוא לא משהו בכלל והוא סובל מלא מעט בעיות כגון:

1.מפסיק לפעול באופן רנדומלי משמע צריך לכבות ולהדליק אותו כדי שהוא יחזור לפעולה

2.אשכרה העכבר הראשון שקניתי שעושה רעש של עכבר אמיתי בעת שימוש בגלגלת

3.הפאדים בצדדים שהם בעצם נותנים לך את רוב האחיזה מודבקים בצורה מאוד לא אמינה,קצת זיעה ולחץ והם פשוט יתקלפו

4.חיי הבטריה שלו גם לא בדיוק כאלה מרהיבים ולא פעם תמצא את עצמך באמצע קרב ו"אוי שיט נגמרה הבטרה" וזה אומר שתצטרך לחבר את הכבל מהמעגן שלו אליו ולחכות שהוא יזדהה במערכת ורק אז תוכל שוב לשחק וכול הפרוצדורה הזאת לוקחת משהו כמו 30 שניות לפחות של חוסר תפקוד.

אני אישית הייתי ממליץ שתלך על Deathadder 3.5 או ה Cone+ של Roccat שניהם זולים יותר ולפחות לגבי הDeathadder אני יכול להגיד שהוא היה עכבר מעולה.

http://www.roccat.org/Products/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הG9/X הוא עכבר מאוד קטן בעיצובו ומיועד לאחיזה מאוד ספציפית, החיישן של הG9 בכלל לא משהו וחלק מוצאים אותו כבעייתי.

אם אתה מדבר על הG9X - הוא משתמש בחיישן של הXAI/G500 וכו'.

לגבי הDEATHADDER - החיישן הוא ללא ספק אחד מהטובים שיש בשוק כרגע.

העיצוב שלו מיועד גם הוא לאחיזה מאוד ספציפית (הנחת כל היד על העכבר) מכיוון שהוא ארוך ורחב מאוד.

שניהם כבדים מהממוצע.

הDEATHADDER ארוך ורחב, הG9/X קטן ורחב.

שחכתי לציין לגבי הMAMBA, חיישן הTWIN EYE V2 האומנם מספק את מספר ה"DPI" הגבוהה ביותר ללא אינטרפוליטציה, אבל הוא החיישן עצמו ללא ספק מאוד בעיתי (במידה ואתה נוהג להרים את העכבר כשאתה משחק מעט מעל המשטח, הסמן פשוט יקפוץ למטה וימינה - אוטומטית, מדובר בדפקט הקיים בכל העכברים השתמשים באותו החיישן, אופצית הDPI DYNAMIC SCALING בדרייבר החדש גורמנת לבעיות עקיבה - האופציה הגיע לדרייבר החדש על מנת לתקן את בעית העקיבה הנוספת שיש בעדכון הקשוחה שמגיע עם העכבר (JITTER-הסמן עושה סוג של תנועות זיגזג קטנות)).

מבחינת אירגונמיקה רייזר תמיד מרשימה.

מבחינת בניה היא סבירה מינוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-MAMBA לא מספיק אמין לדעתי בשביל המחיר שלו. בניגוד לעכברים אחרים של , החוטיים DEATHADDER, IMPERATOR וחבריהם, ה-MAMBA הוא עכבר פחות אמין, וסובל מגימיקים של כמו האריזה המהודרת שלו (כשהוא עומד על מין מתקן כזה) והעובדה שהעיצוב שלו מרשים ביותר - עובדות שמעלות את מחירו.

בכלל, האם עכברים אלחוטיים אמינים מספיק כדי שנוציא עליהם סכומים גבוהים? הדעות חלוקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם למישהו יצא להתנסות עם העכבר הזה ויכול להגיד האם לדעתו הוא באמת שווה 500-600 ש"ח?

עד כמה הוא נוח, מדוייק ומגיב מהר?

אני כרגע משתמש בG9 על DPI מקסימלי (3600) וזה די נוח לי. אבל נראה לי שאני אהנה יותר ב-5600 אחרי תקופת התרגלות קצרה.

בנוסף לכך ה-G9 די קטן עבור כף היד שלי (או בערך כל כף-יד אחרת ביקום נראה לי) ואני אשמח למשהו שימלא אותה טוב יותר (עכבר עם "תחת" גדול יותר/ארוך יותר ולחצנים טיפה גבוהים יותר).

בתודה מראש.

אם אתה שואל אותי לא הייתי ממליץ לך עליו... שמעתי על הרבה מקרים שהוא פתאום מפסיק לעבוד ואז חוזר לעבוד... אל תשכח שאתה משלם מלא כסף על התכונה האלחוטית שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור אחד שיש לו את הdeathadder כבר כמעט שנה, אני יכול להעיד עליו שהוא עכבר מעולה, שנותן תמורה מלאה לכסף, נוח מאוד, מתאים גם לכאלו שיש להם יד די גדולה, הכפתורים בצד ממוקמים בצורה טובה מאוד.

ומעבר להכל, הוא מדויק בטירוף.

אתה יכול להשיג ב-200-300 שקל.

הממבה לטעמי יקר, חלשה ולא שווה השקעה שכזו.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ממבה והוא בניגוד לעכברים אחרים שהיו לי מרגיש כמו מכונית ספורט עדינה אך עתירת ביצועים, הוא מרגיש מאוד איכותי ונוח ביד, הביצועים שלו מעולים ואין לו שום קפיצות כשאני מרים אותו כמו שמישהו כאן דיווח או רגעים בהם הוא לא מגיב.

קניתי אותו כי חיפשתי עכבר אל חוטי שיהיה איכותי ומדוייק וגם בעל טווח קליטה ארוך, אני משתמש בו ממרחק 2.5 מטר בערך.

נקודות שליליות? בעיקר מבחינת זמן שחובה לטעון אותו כל לילה על מעמד העגינה שלו, לא משהו קריטי אבל אם שכחת, רוב הסיכויים שיום לאחר מכן תגמר לך הבטרייה באמצע העבוד וזה מבאס, למרות שאז אפשר לחבר אותו לכבל אבל בשביל זה קניתי עכבר אל חוטי, בשביל להמנע מהכבל.

גם הגלגלת של העכבר שלי מצייצת קצת, זה מעצבן, יש לי חבר שקנה ממבה גם שאצלו אין ציוצים כאלו.

שורה תחתונה:

עכבר טוב, איכותי ונעים ליד עם קליטה מעולה וביצועים טובים, זמן חלש אבל זניח אם מטעינים אותו כל יום, הרגשה של עכבר מפונק אבל גם איכותי ביותר.

המחיר שלו די מוגזם בארץ, 130 דולר באתר זה 200 שקל פחות מבארץ. אבל עכבר טוב מחזיק מספר שנים של איכות אז תעשה את החישוב שלך, לפי דעתי אם תקנה לא תתאכזב מהאיכות והביצועים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה דעתכם על המאמבה החדש 4G 2012? הבנתי שפתרו בו את ה"מחלות" של הדגם היוצא ושיפרו את חיי הסוללה.

אני לא מתכוון להיות שוב בובת הניסויים של רייזר,חוץ מזה זה רק מראה שהם "הודו" שהם שחררו מוצר פגום לשוק ועכשיו הם רוצים עוד כסף על גרסא "מתוקנת".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...