התגובות הצולעות של המערב נוכח הכמעט לינץ' על הסגל בשגרירות ישראל במצרים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התגובות הצולעות של המערב נוכח הכמעט לינץ' על הסגל בשגרירות ישראל במצרים

CatConfusers

Recommended Posts

אבל שוב - הדיון הוא לא על זה. איך לכל הרוחות כל דיון על ברבריות מוסלמית הופך לדיון על ה"ברבריות" (המרכאות כל אחד לפי טעמו) החרדית? די! אין שום קשר! אפילו נגיד ויש ברברים בין החרדים - אז מה? נכון, זו בעיה בפני עצמה, אבל למה תמיד מזכירים את זה כשלא נוח למישהו לדון בברבריות של שכנינו כדי להסית את הנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רק אציין שכשהייתי חייל הייתי מסתובב לא מעט באיזור מאה שערים.

הם נמצאים בעולם משלהם אבל הם לא מזיקים באמת, אפילו הייתי מקבל הנחות בחלק מהמקומות.

נטורי קרטא לא מייצגים את כל החרדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדוני, אולי תפסיק כבר עם ההכללות שלך?

מי מכליל? סה"כ הראתי שאת התמונות שמראים ממצרים, אירן, סוריה אפשר לראות גם פה... שורפים את דגל במדינת ישראל

אני אבקש ממך לנסות ולא להפוך אותם לשעירים לעזזל...

האם הם יהודים? כן

האם הם גרים במדינת ישראל? כן

יופי.. לא אכפת לי איך תקרא להם, או לאיזה זרם הם שייכים... מדובר על ישראלים ששורפים את הדגל במדינה שלו

אתה אומר שהם מיעוט קיצוני? אני טוען אותם דבר על כל עם ותרבות אחרת, יש קיצונים בכל מקום. זאת הטענה היחידה שלי

אנשים

אני רק מראה דבר אחד, קיצוניות היא לא משהו יחודי לאיסלם, גם ביהדות יש קיצונים. זה הכל...

היהודות היא לא תלית שכולה תכלת, יותר נכון היא רחוקה מזה שנות אור, אבל זה דיון אחר

ד"א

אני אעלה עוד סוגיה מעניינת שאני טוען אותה כבר הרבה זמן... ישראלים הם העם הכי גזעני בעולם הזה

בעוד שבשביל כל העולם אני ישראלי ויהודי, רק בארץ אני יכול להיות אשכנזי/מרוקאי/עירקי/רוסי/חרדי/חילוני/כיפה סרוגה/מתנחל/דתי/ועוד'... תפסיקו לחלק את העם עם זכוכית מגדלת...

אם אנחנו בתור בני אדם שונאים אחד את השני בגלל שטויות כמו ארץ לידה, הבדלים בזרמים של הדת וכו'.. אין לאף אחד מאיתנו זכות להגיד משהו לשום אנטישמי, כי לפחות הוא לא טורח להבדיל בין יהודי ליהודי... בשבילו כולנו יהודים ואת כולם הוא שונא בצורה שווה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוקח דוגמא של שרפת דגל. מה לעשות שכאן זה לא מעניין ועיקר אלא רצח זה העיקר.

זה לא משנה אם הם מועטים, אם מסתכלים באחוזים בכל העולם המוסלמי כולל תמיכה... אנחנו צריכים להתחיל לפחד.

ביהדות אין קיצוניות כזאת ,ואין אותה בשם הדת. כשאתה מדבר על היהדות דבר על מקורות ,כשאתה מדבר על זרמים ,תדגיש אותם -זה הבדל.

יש חשש למלחמה גדולה בפתח, אתה מסוג האנשים שפשוט נמצאים רגל על רגל ומחפשים לומר "לא אין לכם מה לדאוג זה רק מיעוט"

אבל המיעוט הזה הוא ענק אדוני הנכבד... הקף התמיכה הדתי הוא עצום. אתה צריך לתעורר כולם ( כל מדינה ) זה רק איטרס ( בשעה אחת דברים יכולים להתהפך ) בשעת אמת אין לך לסומך על שום אומה. תקרא קצת כל "ששת הימים" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתלמד את הסוגייה תבוא לדבר.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=489369.40

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=374350.msg3955139#msg3955139

מי שמכיר את הסוגיה היטב יודע את היסוד החשוב הטמון בה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4019702,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרמב"ם כותב שתחילה עלינו לקרוא לעמלקים לשלום [וכמובן לכל עם ], להציע להם לקיים שבע מצוות בני נח, ולחזור בהם מרשעותם, ורק במידה ולא יקבלו שבע מצוות בני נח [ שבע מצוות בני נח: לא לרצוח, לא לגנוב וכו' ) רק אז עלינו לצאת עליהם למלחמה ולא להותיר מהם זכר - כמובן שזה מדובר רק על עמלקים ועממי כנען .

הכאליף אמר שעלינו לקרוא קודם לכל העמים לשלום, להציע להם להתאסלם ולחזור בהם מרשעותם, ורק במידה ולא יסכימו להתאסלם, רק אז עלינו לצאת עליהם למלחמה ולא ולהותיר מהם זכר - כמובן שמדובר רק על יהודים נוצרים וכל אחר שלא מוכן להתאסלם..

וואלה, סוגיה מאוד מעניינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שיעבור על הלניק ( על הכל ) יבין. אבל מי שמחפש רק לעקוץ ואפילו לא טיפה של פתח ללמוד. אז אין תקנה .

גם את ציטוט זה אתה פשוט מעוות( כמו: הרמב"ם לא ציין שעליהם לקבל את דתנו אלא לחזור ממעשיהם שזה רצח,גנבה וכדו' .) אך אדם שרוצה ללמוד רוצה לדייק יעשה זאת בעצמו.

מהי דעתך על קבוצת בני-אדם שעוברים מאומה לאומה רוצחים את התושבים שודדים אונסים וכו'.. (כולם בקבוצה זאת אכזריים מיהסוד ).

פונים אלהם להפסיק פונים אלהם שישלמו, אך אותה קבוצה ממשיכה במעשייה ועושה זאת לכל מי שנתקל בדרכם .

מה דינם בעיניך?

פשוט מצחיק ועצוב כאחד, יש כאן הרבה חבר'ה שרק על גנבים אישרו שיעשו חוק של הריגתם. אבל ברגע שנכנס עניין של דת, הרי כל מה שדת זה לא טוב בעינהם -אז זה לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביהדות אין קיצוניות כזאת ,ואין אותה בשם הדת. כשאתה מדבר על היהדות דבר על מקורות ,כשאתה מדבר על זרמים ,תדגיש אותם -זה הבדל.

אהמ... אהמ...

http://www.ynet.co.il/home/0,7340,L-7949,00.html

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%91%D7%A8%D7%95%D7%9A_%D7%92%D7%95%D7%9C%D7%93%D7%A9%D7%98%D7%99%D7%99%D7%9F

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, היה את החבר'ה הללו. היו עוד כמה. עכשיו אתה מוזמן לספור אותם (יחד עם כל היהודים אי פעם שתקפו או ניסו לתקוף זרים על רקע לאומני), ולהשוות למספרם בקרב הערבים. בשביל ההגינות, נחשב ביחס לאוכלוסיה הכוללת, אבל גם נשמיט מהחשבון אוכלוסיות ערביות ללא זרים לתקוף בסביבתם הקרובה.

וזה עוד אחרי שמתעלמים ממשהו פשוט: אותם יהודים שתצליח למנות לא עשו זאת כי בתורה כתוב להרוג ערבים, או כי הרב בבית הכנסת שהם מבקרים בו בשבת אמר להם. גם לא חינכו אותם לזה בבית הספר ובגן הילדים. אם תשים לב, התופעה הזו של "מחבלים יהודים" החלה רק כאשר הפסיקה להכות את הערבים שוק על ירך והחלה להצטדק בפני העולם על עצם קיומה. בקיצור, מבחינתי מדובר בצעד של ייאוש ותחושה שהמדינה לא עושה את המוטל עליה כנגד הערבים. לא צעד מוצדק אמנם, אבל לא משהו שאפשר להשוות לטרור הערבי - לא במניעיו ולא בהיקפו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...