התגובות הצולעות של המערב נוכח הכמעט לינץ' על הסגל בשגרירות ישראל במצרים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התגובות הצולעות של המערב נוכח הכמעט לינץ' על הסגל בשגרירות ישראל במצרים

CatConfusers

Recommended Posts

מסכים איתך לגמרי גם אני חושב שמזמן היה צריך לחסל את הרב עובדיה, וכל החרדים, דתיים במדינה..

איתם הבעיה אחרת. אין לי בעיה עם הכתות בולשיט שהם פותחים כל יום. הם חיים ומתים כמו עשבים וסוחפים אחריהם טיפשים אחרים במסווה רוחניות והבטחות שווא (ואיומים)

הבעיה היא שאני מממן אותם, בזכותי הם נושמים בבוקר, ובזכותי יש לעובדיה סדרה 7 של ב.מ.ו למרות שאין לו שום קשר לבטחון המדינה, לחינוך שלי, לשירותים שאני מקבל או לאיכות החיים שלי.

ב-2011 האזרח משלם על 3 כישופים ביום במבנים מפוארים מבלי לדעת למה.

ממש 3

אני מקווה שאני אשאר בשלב שזה מצחיק אותי מרוב שזה מגוחך כי זה משאיר אותי שפוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מסכים איתך לגמרי גם אני חושב שמזמן היה צריך לחסל את הרב עובדיה, וכל החרדים, דתיים במדינה..

אתה מבלבל משאלות לב עם עובדות,

ביהדות לא קרה דבר כזה שהמון משולהב דתית עשה מה שעשה ההמון במיצרים.

אני מבין שזו משאלת הלב שלך אבל אתה נובח על העץ הלא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

::) ואיך אתה קורא להפגנות הענק שיש לך בירושלים פה ושם עם שריפת פחים, זריקת אבנים וכו'...

אולי אני טועה אבל אלו ישראלים, שעושים הפגנות אלימות בישראל... ככה שהמצב לא בדיוק "שונה" אצלנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החרדים דורשים הרבה מעבר למה שמגיע להם ועוד בדרכים שהמילה "דמוקרטיה" מאוד רחוקה מהם, אבל ככלל הם לא מנסים להרוג אותך ולא רוצים לראות אותך מת. מוסלמים מהסוג שהוזכר בהקשר הזה דווקא כן, ועוד איך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי שההפגנות אינן אלימות, אבל לא נראה לי שאפשר להשוות את האלימות הזו לאלימות המוסלמים. כמה אנשים החרדים רצחו כי הם "כופרים"? ובכלל, למה כל דיון בנושא אלימות מוסלמית מוסט ישר לנושא החרדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה - אני לא אמשיך עם זה. דעתי על החרדים אינה שונה בהרבה משלך באופן כללי אני מאמין (פרט לזה שאני לא חושב שהם מנסים לרצוח אותי), אבל אני לא בורח לדעה הזו כל פעם שמדברים על פורענות ערבית. אולי אתה פשוט בורח ממציאות שלא נוח לך איתה, כמו כל שמאלני טוב? תפנים יקירי - לא משנה מה החרדים עושים או לא עושים, ולא משנה עד כמה אתה מתעב אותם בצדק או שלא בצדק, זה לא משפיע כלל על העובדה שמסביבינו יש ערבים שרוצים אותך מת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום בן אדם שאני מכיר לא יתקרב למקום הזה

סתם חיפוש זריז http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1168267.html

ד"א... אתה הסרטון הבא דומה לך למשהו בעולם הערבי?

לא, אני רוצה לראות אותך שורף דגל של איראן באמצע טהרן ואחרי זה מדבר.

העובדה שמדינת בכלל נותנת להזוהיים האלה להיות בשטחה היא ההוכחה לך שאנחנו לא רק שונים מהערבים, אלא מרוב העולם המערבי.

כי עזוב את האיראנים, הם לא דוגמה לעם נאור במיוחד... תשרוף דגל של ארצות הברית באמצע ניו יורק ונראה מה יעשו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סה"כ זה רק מוכיח שהמשטרה בארץ לא שמה על החוק.... לא שזה מחדש משהו למישהו

קיימים חוקים נגד ביזוי דגל , שרפה שלו היא חלק מזה

אין חוק, בית המשפט העליון פסל את הצעת החוק בזמנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אדוני, אולי תפסיק כבר עם ההכללות שלך?

מה קשור חרדים ( רוב ,ושיוצאים נגדם יותר מאנשים כמוך) לדעות אחרות של החרדים כמו בסירטון .כשאתה מציין אותם מדוע אינך כותב את שמם - 'נטורי קרתא'.

אם אתה לא בקיא גדול, אז מדוע להטעות אנשים בהכללות שלך, אתה גורם לארס.

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A0%D7%98%D7%95%D7%A8%D7%99_%D7%A7%D7%A8%D7%AA%D7%90

גם לחרדים אלו אין שום שאיפה לרצוח אותך, הם יותר נגד השילטון .

אתה אכן יכול ללכת 'במאה שערים', אבל אם תלך חשוף, הם יפנו אלייך בגלל הצניעות לא בגלל שהנך חילוני ( גם לכל חרדי בעיקר חרדית שעוברת שם לא לטעמם -גם אליה פונים ).

כמו כן -כל מיני הכנסת מצלמות ,וצעדת חיילים וכו' למקום זה -יגרום ל"נטורי קרתא " לקום ולעשות רעש , כי הם רוצים להיות מובדלים מכל מה שמצייג "ציונות חילונית" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...