סרטון נדיר מהפינוי במגרון - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון נדיר מהפינוי במגרון

smisrael

Recommended Posts

יניב, שים לב למה שכתבנו קודם, אין קשר בין הכאב והצער שבדבר (פינוי משפחות מביתם) לבין חוקיות וחוסר ברירה, אני אישית כן כואב את המהלך הזה ולא היה לי נעים לראות את המשפחות במצב כזה, יחד עם זאת ,יש גבולות והחרדים לא מכירים אותם, זה הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ אני לא מעודד עבירה על החוק, אבל במקרה הנ"ל זה החוק עצמו שכנגדו אני חייב למחות: למה אסור ליהודים להתיישב ביו"ש? למה קיים חוק במדינת שמיועד מעצם הגדרתו לשרת אינטרס של גורמים ערבים עויינים (תביעת הבעלות שלהם על חבלי ארץ ישראל)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תבלבל תמוח זה נכון שיש כאלו שלא שמים על החוק אבל לא כולם כאלו! ומי זה שיבוא ויעשה הכללות??!

ועוד מי אמר שהחוקיות תקינה!!?? זה שכל אידיוט קם ועושה חוק זה אומר שזה קודש קודשים??!! רוב רוב רוב החוקים הם פשוט חרטא אחת גדולה שבאה לעשות נוח לאנשים מסויימים. תסלחו לי אבל פשוט לפעמים יש דברים שמוציאים אותי מהכלים...

אתם מדברים כל כך על חוקים וחוקיות יש לכם מושג בקודקוד כמה מבנים בלתי חוקיים יש לבדואים פה ועל ערבים אני לא מדבר בכלל!! מישהו מדבר איתם!!!!! מישהו יעז לפנות אותם!!!!!! תסלחו לי אבל אתם פשוט עולים לי על כל עצב אפשרי!! המשטרה פוחדת פחד איימים רק מלהכנס ל"שטח שלהם" {שכבר נהיה שלהם!} כי היא יודעת שהם יצאו משם בחתיכות! אבל מה יעשו להם כמה חרדים ונשים עם תינוקות כאשר השוטרים חמושים מכף רגל ועד ראש!

סעו בכביש וואדי עראה תראו איזה טירות יש לערבים ימח שמם טירות שלא יהיו לכם גם עוד אלף שנה... מישהו מדבר או ידבר איתם??!! אתם חושבים שהם חוקיים??!! אתם חיים בסרט.... כל אחד בא לוקח לו 4 דונם לפחות או כמה שבא לו {ואני לא מגזים} ומרים עליהם טירה מטורפת... ושמישהו יבוא לדבר איתם... צאו מהסרטים שלכם...

בקיצור זה וויכוח לא למקדלת כי צריך שנים לכתוב פה חצי מהדברים אבל גם עוד אלף שנים לא תשכנעו אותי אני יודע טוב טוב מה קורה בעולם... אבל כמו שהבטחתי אף אחד לא ינוס מזה ובסוף זה יגיע לפרצוף של כולם ואז הפרצוף האמיתי של כל ייפי הנפש יצא החוצה..

אבל זה דבר פשוט...כל אחד מדבר מהכאב שלו ועד שזה לא מגיע אליו מצידו שהעולם יתפוצץ....

והנה דוגמא קטנה מהיום איך פתאום כל הצדיקים שלך נהפכים להיות חיות אדם שרק פינו להם תזבל או אוהל מסכן! http://www.mako.co.il/news-law/crime/Article-efe865615484231017.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=786102762

פתאום כל החיות מתעוררות לחיים!... וזה רק בקטנה...אין השוואה בכלל בין הגישה והדברים בין פינוי המתנחלים לפינוי שלהם... ואם במקום מתנחלים היו שם חילונים או שהמחאה תחריף ויהיו דברים יותר ריציניים אז נראה דברים קשים מאד...

בקיצור אתם יכולים לרמות ולשקר את עצמכם וכל העולם אבל לא אותי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הגישה שלך לגבי חוקים היא אנטי דמוקרטית. דעה כזו, כמה שיותר נפוצה כך מגבירה את האיום על המדינה שלנו.

אל תבלבל תמוח זה נכון שיש כאלו שלא שמים על החוק אבל לא כולם כאלו! ומי זה שיבוא ויעשה הכללות??!

ועוד מי אמר שהחוקיות תקינה!!?? זה שכל אידיוט קם ועושה חוק זה אומר שזה קודש קודשים??!! רוב רוב רוב החוקים הם פשוט חרטא אחת גדולה שבאה לעשות נוח לאנשים מסויימים. תסלחו לי אבל פשוט לפעמים יש דברים שמוציאים אותי מהכלים...

...

הרגת אותי עכשיו :lol:

מצד אחד אתה אומר שלא כולם מזלזלים בחוק וכועס על הכללות ובמשפט הבא אתה צווח שהחוקים זה חרטא ומעשה של אידיוטים.

הזלזול הזה בשלטון החוק הוא מאד בעייתי. יש פה מדינה דמוקרטית ומאד חופשיה ואם יש לך בעיה עם החוקים או שאתה הולך מכאן או שאתה מנסה בדרכים דמוקרטיות לשנות את החוקים. אבל להצהיר שהם 'חרטא' וכתוצאה מכך גם לא בדיוק לפעול לפיהם זה משהו מאד בעייתי.

והנה דוגמא קטנה מהיום איך פתאום כל הצדיקים שלך נהפכים להיות חיות אדם שרק פינו להם תזבל או אוהל מסכן! http://www.mako.co.il/news-law/crime/Article-efe865615484231017.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=786102762

מה אתה רוצה? הבאת פה דוגמה מצוינת לזה ששלטון החוק מפנה אנשים ממקומות שהם לא צריכים להיות בהם - בין אם מדובר בדתיים בהתנחלות או שמאלנים חילוניים באמצע ת"א. לא הבנתי איך זה מקדם את הטעון שלך :-\

יש פה מקום לכתבי אישום - אבל סלח לי, גם למתנחלים שסופרים לאחור ומתחילים בצורה מסודרת 'להכנס' בחיילים היה צריך להגיש כתבי אישום חמורים. כנראה שמתוך רחמים/חמלה/פחד פוליטי אף אחד לא עושה את זה.

אתם מדברים כל כך על חוקים וחוקיות יש לכם מושג בקודקוד כמה מבנים בלתי חוקיים יש לבדואים פה ועל ערבים אני לא מדבר בכלל!! מישהו מדבר איתם!!!!! מישהו יעז לפנות אותם!!!!!! תסלחו לי אבל אתם פשוט עולים לי על כל עצב אפשרי!! המשטרה פוחדת פחד איימים רק מלהכנס ל"שטח שלהם" {שכבר נהיה שלהם!} כי היא יודעת שהם יצאו משם בחתיכות! אבל מה יעשו להם כמה חרדים ונשים עם תינוקות כאשר השוטרים חמושים מכף רגל ועד ראש!

http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1240481.html

מפנים גם בדואים. מי היה מאמין.

עריכה:

אמרת שאתה מעיף את עצמך מהדיון וחזרת אחרי 14 (!!) דקות. אם יש לך מה להגיד, השאר ודבר. אם לא אתה מוזמן לעזוב. נשבר כבר מכל השטויות של 'אני מכאן הלכתי' שחוזרים בחצי מהדיונים. על מי אתה עושה רושם בדיוק :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי כוח להגיב כי אני יודע שאם אני ידבר עם המחשב שלי הוא כבר יענה לי בצורה יותר טובה...

קודם כל "על פי התוכנית יפוצו תושבי הפזורה בסכומי כסף ובאדמות חלופיות"....

ואם תבוא ותגיד לי שגם לגוש קטיף אותו דבר אני יגיד לך שקר וכזב הבטיחו להם כל טוב בינתיים חומוס פול והם עדיין חיים בחרווילות שנתנו להם שזה כמו קופסאת גפרורים מקרטון! לעומת הבתים שלהם...{ואני יודע מה זה הקרבילות האלו מקרוב...-- פשוט קרטון!}...

ואם הייתי יודע שהמאמץ שווה הייתי טורח לסתור את הדברים שלך דבר דבר אבל אני יודע שהוא לא אז חבל על הזמן....ומבחינתי אפשר לנעול תדיון הזה...

ועוד...מפה לביצוע הדברים...בואו נראה שזה יקרה...אני אשמח לראות את זה.... או שהמשטרה תכין שקי גופות לשוטרים או שהם יפציצו מהאוויר את המקום {דבר שלא נראה לי שיקרה...} בקיצור ימים יגידו על הדברים שאני אומר ואני חוזר שוב על הדברים שאמרתי שהאמת תתפוצץ לכולם בפרצוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...