מלחמת העולם (התחתון) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מלחמת העולם (התחתון)

maverick

Recommended Posts

מדליק את הטלוויזיה, מזפזפ ועובר על ערוץ 2 ופתאום מקבל פלאשבק: אמבולנסים, ניידות משטרה ושקופית המודיעה על פיצוץ בת"א. חשבתי לעצמי שעוד פיגוע קרה ועוד כל מיני דברים אך בתוך שניות התבדתי: הפיצוץ הוא על רקע פלילי - מלחמות העבריינים ה"כבדים" בעולם התחתון.

לא מספיק כל הבעיות והצרות שיש במדינה עוד צריך לסבול את הדבר הזה!!! עד מתי??? מדוע המשטרה לא עושה כלום???!!!

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2837272,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לעצור פלשתינים החשודים בפעילות טרור למשך שבועות וחודשים בלא משפט, אז אפשר לעשות את אותו הדבר גם לכל עבריין המוכר למשטרה כקשור לעולם התחתון ואז להתחיל לחקור אותם, ולבסס נגדם האשמות אמיתיות.

ואם המשטרה לא יכולה לעשות את זה, אז שהצבא והשב"כ ומג"ב יעשו את זה כי לדעתי אין הבדל בין פיגוע של החמאס לפיגוע של המאפיה, שניהם פיגועי טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אפשר לעצור פלשתינים החשודים בפעילות טרור למשך שבועות וחודשים בלא משפט, אז אפשר לעשות את אותו הדבר גם לכל עבריין המוכר למשטרה כקשור לעולם התחתון ואז להתחיל לחקור אותם, ולבסס נגדם האשמות אמיתיות.

קשה לי להאמין שזה אפשרי כ"כ. למה? כי אני מוכן לשים כסף שהרבה בכירים במשטרה משוחדים על ידי הפשע המאורגן פה.

רובנשטיין על בטוח השתחרר בעזרת כמה ירקרקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד היה מין הסכם כזה של "העלמת עין" של המשטרה בתמורה לשקט תעשיתי. עכשיו כשהסטטוס קוו הופר אני מצפה למלחמת עולם בין המשטרה לבין ראשי העולם התחתון. באמת חצו כבר הרבה קווים אדומים (היה גם מקרה של זריקת רימון לתחנת משטרה בנתניה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד היה מין הסכם כזה של "העלמת עין" של המשטרה בתמורה לשקט תעשיתי. עכשיו כשהסטטוס קוו הופר אני מצפה למלחמת עולם בין המשטרה לבין ראשי העולם התחתון. באמת חצו כבר הרבה קווים אדומים (היה גם מקרה של זריקת רימון לתחנת משטרה בנתניה).

המשטרה לא יעשו הרבה, הם ידברו הרבה, אבל הרבה לא יעשו.

תראה אולי מעצרים, אבל אולי במקרה בטעות רק 5 עבריינים שנחשבים כחיילים יכנסו לכלא, וגם אז לתקופות מאוד מאוד מצחיקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשטרה לא רוצה ולא יכולה להתחיל במלחמת חורמה נגדם.

וזה לא שווה גם לעשות ככה, לשנות הם לא יוכלו.

הם צריכים להגיע למצב שזה לא ישפיע על חיי הציבור והפעילות שלהם תיהיה במגזר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזה אפשרי כ"כ. למה? כי אני מוכן לשים כסף שהרבה בכירים במנאייק משוחדים על ידי הפשע המאורגן פה.

סגנון הדיבור הזה אינו מקובל בפורום. אתה מכולם צריך לדעת את זה מאחר והיית חבר צוות. אני מרשה לעצמי לפנות אליך לא רק בפרטי וזאת משום שאתה עושה דין לעצמך ומצפצף על כולם בפורום. אני מתרה בך שאם תמשיך במגמה הזו אאלץ להסיר את התגובות שלך הת'רד הזה.

לתשומת ליבך.

אני מתנצל על הסטיה מן הנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סגנון הדיבור הזה אינו מקובל בפורום. אתה מכולם צריך לדעת את זה מאחר והיית חבר צוות. אני מרשה לעצמי לפנות אליך לא רק בפרטי וזאת משום שאתה עושה דין לעצמך ומצפצף על כולם בפורום. אני מתרה בך שאם תמשיך במגמה הזו אאלץ להסיר את התגובות שלך הת'רד הזה.

לתשומת ליבך.

אני מתנצל על הסטיה מן הנושא.

אני לא מבין מה הבעיה ש'ך.

זאת דעתי, שהמשטרה שוחדו ע"י פושעים, לא תוכל לשנות את זה. ואם דעתי לא טובה לך, זבש"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים , כל מה שאתם אומרים הוא באמת נכון וצודק , אבל למשטרה אין זמן לכל האידיוטים האלה! פשוט אין לה זמן , יש לה מחבלים ועוד מלא דברים לשים עין אליהם ולא על הדברים האלה.... אני מניאק אם הם ישימו אפילו אחד מהם במעצר יותר משבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שזה אפשרי כ"כ. למה? כי אני מוכן לשים כסף שהרבה בכירים במשטרה משוחדים על ידי הפשע המאורגן פה.

תגובה במקום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?! מה עם הפושעים האמיתיים?!

מה אם אותם פושעים קרימינלים שנוסעים במהירות מופרזת?

מה קרה, עצרו את הספקת השוחד החודשי?

אני כבר לא מאמין בצדק במערכת שרצה בישראל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...