חדש - MRI לחרדים מתים, במקום נתיחה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש - MRI לחרדים מתים, במקום נתיחה

vic07

Recommended Posts

אין להניח, אלו דברים פשוטים שכל אחד יכול לבדוק. יש קישור מהי העדה החרדית.

באמת די כבר, כל דבר שקשור לאיזה חרדים מתחילים לנזוף, מהיכן הכסף, וכמה כסף ,ומי זה התורם ולמה ואיך .. בלי סוף (המדינה לא מתנהלת כך, אתה הבאת סכום כסף גדול, תקבל החזר גדול ,ואתה הבאת סכום קטן יותר תקבל פחות. אין הבדל מעיר לוד שהמסים בה נמוכים לעיר אחרת שהמסים בה גבוהים, כולם זכאים לתנאים לרווחה וכו'.. )

גופים חרדים נלחמים ורוצים גם להשקפתם דברים, אז פעמיים שמצליחים,מה בעיה. מי שיש לו בעיה עם סתם ככה חרדים -אז הוא ממלא מחפש אותם בכל פינה ,ולא נותן להם לנשום.

שאר שאלותיך גם צריכות להיות מופנות לרב -כמו ,"בימים בהם חולים ממתינים חודשים לMRI, מה קרה לעניין הזה של "מי שמציל נפש אחת..."?"

לא קרה לו שום דבר.זה פשוט לא קשור ,שכן מכשיר ספציפי זה מותנה למקרים כאלה. אין מספיק מכשירים? צריך לפנות למקום אחר ( שיודע לרובנו) ולא לגוף חרדי שמצליח לגייס עוד משלו גם להשקפותיו .

אתה מכיר,- רק מי שמציל נפש אחת, ושלא דוחין נפש מפני נפש ,שמעת. וכו'..

http://www.daat.ac.il/encyclopedia/value.asp?id1=218

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

קודם כל, התרומה היא של זק"א וניתנה למטרה זו.

דבר שני, אין כל הבדל בין השנאה העיוורת שרצה כאן לחרדים, לבין הפגנות השנאה לישראל במצרים.

לא עברו כמה שעות וכבר הוכחת את טענתי.

ביקורת על התנהלות בעייתית של חרדים בעולם המודרני = אנטישמיות, נאציזם, קניבליזם ופדופיליה

(אתה יודע, כל הבעיות האלה שלא קיימת אצל חרדים אצילים ויראי שמים אבל אצל החילונים קיימות בשפע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכליל, אלא אתה.

אם היה נקנה מכשיר כזה עבור מחקר אומנותי ע"י תורם עצמאי, לא היית יוצא בהצהרות כאלו.

ואם נדמה למישהו שאני חרדי או דתי, אז דעו שהדת ממני והלאה.. אבל אין קשר בין הדברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הMRI... בשביל אלו שלא הבינו שיש שיקולים נוספים מלבד המכשיר עצמו

תחשבו על לקנות חדש, הוא חתיכת ברזל... צריך נהג, דלק, ביטוח, תחזוקה וכו'... התקציב לא יורד

הבעיה פה היא שנותנים לגיטימציה לעבור על החוק על ידי כך שמגמישים אותו כי רשות החוק בארץ חסרת עמוד שדרה, אנשים דתיים (לא ניכנס זרמים וכו') היו גונבים גופות ורק בשביל שלא ינתחו אותם, תאמינו לי אפשר לספור על יד אחת מי היה השעיר לעזזל ושילם על המקרים אלו... בפועל החוק כרגע התקפל מול הדת

רוני,

מבחינתי הציבור הדתי הוא הציבור ה"לא חילוני" ככה יותר קל להגיד משהו בשביל אנשים שמתחילים לחתוך את המרקם האנושי לפי חלקים קטנים (להלן שיא הבדיחה של היהדות מבחינתי, אנטישמי שונא יהודים באופן כללי, יהודים שונאים יהודים אחרים אבל רק נותנים להם שמות יפים בשביל לתרץ את זה)

ושלא יהיה ספק, ישראלים זה אחד העמים הכי אנטישמיים שקיימים, כי אף פעם לא נגיד לבן אדם שהוא יהודי אלא: מרוקאי, רוסי, עירקי, אשכנזי, ספרדי וכו'... המשפט "כולנו יהודים" זה בדיחה גסה בימינו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חרדי.

באכולסיה החרדית יש מגזרים וגם מאוד נבדלים, אחת מהם -זאת 'העדה החרדית' ( שמונה רק כ10 אחוז מהחרדים בירושלים , הפגנה אינטל? הפגנה קברים? הפגנה שבת? מהיכן חשבת שזה יוצא? לשאר החרדים זה ממש לא מזיז),מחוץ לירושלים ובית שמש יהיה לך מאוד מאוד קשה לפגוש אחד מהם.

וכשאתם קונים מוצר כלשהו עם הסימן הזה עליו אתם תורמים לחלאות האלה ועוזרים להם במלחמה במדינת .

Badatz.gif

אז בבקשה בנסיעה הבאה שלך לסופר אנה נסה להימנע מלתרום להם את הכסף שלך.

*רוני, זה כנראה לא נוגע אליך למרות שהציטוט שלך, הבאתי את הציטוט שלך פשוט כדי להביא קונטקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסיפור הזה מעניין לי את הסבתא.

מה שבאמת מרגיז אותי זה שמהממשלה מגבילה את מספר הMRI בארץ בכוונה כדי שיהיו תורים ארוכים, וכתוצאה מזה הרופאים לא יעשו בהם הרבה שימוש ויחסכו עלויות גם במקרים שבדיקה היא נחוצה אבל לא דחופה!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהכוונה שלו היתה שמגבילים את זמינות הבדיקה הזו כדי שמי שלא באמת חייב אותה (אפילו שהיא יכולה לעזור או לזרז אבחנות) יימנע בגלל התורים הארוכים, פשוט כדרך לחסוך כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיימים היום 10 מכשירי MRI בישראל ברשיון משרד הבריאות. מספר זה מבטא שיעור של 1.4 מכשירי MRI לכל מיליון תושבים.

בימים אלה אמור משרד הבריאות לפרסם מכרז להוספה של של רשיונות עבור 5 מכשירים נוספים.

לאחר הוספה זו, שיעור מכשירי ה- MRI בישראל יהיה 2.2 מכשירים למיליון תושבים.

בשנת 2006 השיעור הממוצע של מכשירי MRI למיליון תושבים במדינות המתועשות היה 10.2.

אמרתי שבמקסיקו יש 1.3 למיליון נפש ומגיע עד יפן ששם יש 40 למיליון נפש, כאשר המספר הסביר הוא סביב 5 מכשירים למיליון נפש, כפי שמתקיים בארצות כמו קנדה, כמו צרפת, כמו אנגליה. המצב היום במדינת שיש לנו 1.4, 10 מכשירים. הגידול שנובע מהמלצת משרד הבריאות לתוספת 5 מכשירים יביא אותנו למצב של 2.1 מכשירים למיליון נפש, לכל הדעות מספר שהוא נמוך מהדרוש.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו עוד סיבה יש להגביל את מספר מכשירי הMRI מאשר סיבה כלכלית ?

אולי כבודו יספק לנו תשובה למה בישראל יש מספר כל כך קטן ביחס לשאר המקומות בעולם ?

לך דבר עם רופאים לגבי בדיקות MRI תשמע מה יש להם להגיד.

לך תבדוק סיפורים של אנשים שנאלצו לחכות או לוותר על בדיקת MRI, והתוצאות שנגרמו בעקבות זה.

[table][tr][td][table][tr][td][/td][td]

[/td][/tr][/table]סי טי מראים שטוחות שאף אחד לא רופאים ולא אף אחד מוכן להודות שלא מבינים כלום מה רואים שם.מקסימום יגידו שרואים צל-המשך טיפול.ב=MRI רואים בתלת מימד ובצבע אבל שעת בדיקה סריקה עולה הון לבית החולים.לכן הם מעדיפים שהחולה ימות ולא תבוצע בדיקה-כמו אצל אישתי לפני שנה.[/td][/tr][/table]

מומחים מזהירים כי בדיקות CT מלוות בקרינה בעוצמה גבוהה, עד פי 500 מצילום רנטגן רגיל, וכי עדיף להיעזר בחלופות כמו MRI ואולטרסאונד
ידוע לי לפחות על מקרה אחד של חולה שנפטר לפני שהגיע תורו לבדיקה
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא CT ולא MRI לא מצלמים בתלת מימד, את התלת מימד יוצרים ע"י צילום בשכבות בד"כ בהפרדה של מספר מילימטרים, MRI לא מראה צבע, אתה מבין ש-MRI זאת הדמיה מגנטית שמבוססת על אותות רדיו כן?

ל-CAT\CT יש הרבה יותר שימושים מMRI, והסיבה העיקרית שיש יותר מכונות MRI בארצות הברית למשל היא בגלל ההעדפה של חברות הביטוח למימון הבדיקות האלה מול בדיקות טמוגרפיה וממגורפיה.

CT זול יותר, הפיתוח של התמונות מהיר יותר, והכי חשוב CT היום מגיע להבחנה הרבה יותר גבוהה מ-MRI, גורמי הניגודיות שלו מגוונים יותר מה שמאפשר לו לבצע הדמיה של כל הרקמות, בעוד שMRI מסוגל לבצע בהצלחה רק הדמיה של רקמות רכות.

הייתרון היחידי של MRI כיום הוא בעיקר בזיהוי גידולים רכים במוח, והעובדה שהוא לא משתמש בקרינה מייננת, למרות שלהיות בתוך מוליך על שמכולל שדה מגנטי בגודל של כמה עשרות גאוסים גם ככל הנראה לא בריא במיוחד....

נ.ב. אם הרופא שלך לא מסוגל להבין משהו מזה:

Ct-workstation-neck.jpg

אז כדאי שתמצא רופא אחר.

נ.ב זה CT ולא MRI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...