מה אפשר לעשות עם הפלסטינים בעזה?? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אפשר לעשות עם הפלסטינים בעזה??

The_magament

Recommended Posts

אחרי צפייה בסרטוני הגראדים שירו על באר שבע, נמאס לי.

נמאס לי לחיות במדינה שיש בה וירוס, טפיל, שנמצא בתוכה ויורה עלינו טילים מתי שמתחשק לו.

תראו לי מדינה אחד שאזרחיה מותקפים בטילים שלא תצא למלחמה על הארץ המתקיפה! הבעיה היא שזאת לא ארץ, זה חבל ארץ שיש בו הרבה מחבלים, אבל גם אזרחים נורמלים.

זה ברור שאי אפשר להמשיך לחיות ככה, ברור שלא ייגמרו להם האנשים או הטיליח ושהם לא יפסיקו עד שהארץ תהיה שלהם - ז״א, לעד..

אז חשבתי לי, מה אפשר לעשות עם עזה?!? ולא מצאתי שום פתרון סביר.

אז אני שואל אתכם - מה לדעתכם, ובאמת, האפדרות הטובה ביותר?? אני רוצה לצאת מכאן עם רעיון פרקטי שמצידי יכעיס קצת את העולם אבל ישחרר אותנו מהעוול הזה..

ובלי תגובות כמו ״להרוג את כולם״!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת היא שב-48 מי שהבריח את הערבים היום הערבים עצמם (המועצה הערבית העליונה שהייתה בטוחה בניצחון הערבים והורתה להם להתפנות כדי לא להפגע, כולנו יודעים איך זה נגמר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות להם סלמי על השטח שהם גרים עליו כמו ההתנתקות אבל הפוך. בסוף המצרים יבינו את הרמז של מה קורה למדינה שלא מצליחה להפעיל את הריבונות שלה בשטח . עדיף להרחיק את הטילים וכשהאוכלוסיה שלהם תסבול קצת מאשר שנתחיל להרוג בהם סתם. מישהו אמר לי שיש להם טילים עם טווח ארוך יותר - יופי לפחות אז הם לא יגיעו לרחובות ;) כשהם יעמדו בצד המצרי שלי רפיח...

ואיך נסביר את זה לעולם? הגנה עצמית... עדיף מאשר לפוצץ משפחות שלמות בטעות. אף אחד לא מת מלגור באוהל. שישאלו את הפליטים מסוריה . הדבר היחיד שהורג אותם זה הממשלה שלהם. בעזה המצב לא שונה בהרבה מסוריה - מדובר במדינת טרור בה האזרחים הם בני ערובה. מצבם קצת יותר גרוע מישראלים שחוטפית טילים על הראש. בכל פעולת גמול של הצבא גם אם הוא מנסה לא לפגוע באזרחים הם יהרגו . וכל זה גם בגלל צפיפות האוכלוסיה וגם כי הצד השני מעוניין שיהרגו את האזרחים שלו.

הפתרון הוא לא להרוג אלא לפנות. בנקודה מסוימת המצריים יקבלו גל של פליטים ולא תהיה להם הרבה ברירה. יהיה עדיף למיצרים להכנס לעזה ולעשות שם סדר מאשר לתת לנו לגלח את עזה עד שהם יקבלו עוד מליון פליטים על הראש. עדיין האנשים בעזה יכולים לתרום לכלכלה המצרית. הפלסטינאים הם אנשים חרוצים והם גם קצת יותר משכילים יחסית לאוכלוסיה של מדינות ערב.

יש אגב עוד פתרון - להשמיד את איראן כישות מדינית אבל הרבה מאוד אנשים יהרגו בתהליך הזה. אולי זה עדיף מאשר שיהיו בעתיד מחבלים עם חגורות נפץ גרעיניות . פצצת אטום מבוססת פלוטוניום צריכה רק 10 קג חומר בקיע וזה תופס רק חצי ליטר . כל מה שצריך כדי להשיג פלוטוניום זה פסולת מכור גרעיני (מוטות משומשים) ולאיראן כבר יש כור גרעיני אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההנהגה הזאת, קודמתה, וזו שאחריה חסרת ביצים, חוט שדרה וכבוד.

התנצלו בפני מצרים ("הביעו צער") על חיילים מצרים שנהרגו.

במקום לדרוש לתלות את החיילים שהיו מעורבים ברצח ישראלים חפים מפשע.

לא מפציצים עכשיו את עזה כדי "לא להסלים" את המצב.

50 רקטות משבת עד עכשיו על הדרום, על באר שבע, עיר גדולה ומרכזית, וכל מה שיש זה ח"כים אוכלי נבלות שבאים לרחרח ולזכות בשאריות רייטינג.

יש הרבה פתרונות מהירים, אבל כשצה"ל שולח הודעות לפני שהוא יורה מה אפשר להגיד כבר...?!

פתרון "מידה כנגד מידה":

הם מכוונים משגר לאוכלוסיה אזרחית חפה משפע ויורים.

שצה"ל יכוון תותח למרכז עזה בלי לכוון יותר מדי, וירה פגז על כל רקטה שנורית אלינו.

כל רקטה שלהם מורידה קיר, כל פגז צה"ל יוריד בניין.

יחס ההרוגים לא צריך לעניין אותנו.

גם לא גינויים של הסיני מהאו"ם.

בכלל, מים, חשמל, גז, דלק, אוכל, את הכל צריך להפסיק עד שגלעד שליט לא חוזר.

כמו שאמרתי בשרשור אחר, בכל בחירות זה אותם אנשים ממוחזרים וחסרי יכולת.

לכן אין תקווה באופק מכיוון הכנסת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תושב ב"ש

אני חושב שאין באמת פיתרון ויש כמה עובדות שיכולות לעזור לנו להבין את זה.

1. הם לא באמת רוצים שלום - יש המון הוכחות לנושא תקראו סקרים על תמיכה בטרור , או כמה אחוזים היו בעד הרצח באיתמר וכולי... זה מעיד על כך שהרוב הגדול של האוכלוסיה "האזרחית" בעזה לא מעוניינת בשלום או בנו כשכנים ללא שלום.

2. יש חוקים במדינה כמו שלנו ובסוג משטר דמוקרטי לא ניתן לבצע החלטות שישללו זכויות יסוד מאזרחים פלסטינים (בינהם גם הזכות לחיות) ולכן פעולה צבאית תיפסק ברגע שיהיו מספיק אזרחים פלסטינים הרוגים -ואנחנו לצערי צריכים לקיים יחסי מסחר עם שאר העולם ולכן לא יכולים להתעלם מקריאות להפסיק אש שם -כשנגיע למצב הזהץ

3. אי אפשר לעצור הברחות של תלול מסלול - או כל אחר לצורך העניין אפשר לצמצם אבל לא לעצור לחלוטין וזאת עובדה.

4. מי שרוצה לירות ולהשתמש בנשק כזה - יכול ואין כמעט דרך אפקטיבית למנוע ממנו לעשות כך - לא מדובר על טיל בין יבשתי שצריך להתמקם ולעשות הכנות של חצי שעה כדי לשגר , אפשר לירות מכל חלון של בית

5. התגובות שלנו בתור מדינה שומרת חוק מוגבלת - וזה עיסקת חבילה עם מדינה דמוקרטית מה לעשות

עם כל זה אני יושב בממ"ד עם 3 ילדים מפוחדים וממש מרגיש חוסר אונים נוכח מספר הפעולות המוגבלות שאנחנו מסוגלים לעשות, פעולה צבאית רחבת היקף בעזה תביא שוב לשקט יחסי לזמן מוגבל , ואולי זה הזמן לעשות את זה , אבל צריך פיתרון ארוך טווח ואין כזה כאשר הצד השני לא מעוניין בכלום חוץ מזה שתמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנולוגיה זה המפתח לשמירה על גבולות.

הממשלה והצבא לא השכילו להבין שמבחינה טכנולוגית אנחנו צריכים ויכולים להיות דורות לפני כולם באותם דברים שאנחנו ספציפית זקוקים להם.

הארץ שלנו קטנה והצבא שלנו הכי גדול בעולם יחסית לשטח.

הצבא צריך לראות ולמחשב כל מילימטר באיזורי מתח במקביל בכל רגע נתון (שם זמני לפרויקט "ירח מלא").

ואז לפתח מערכות משולבות על "ירח מלא" שילמדו לזהות ולעקוב אחרי כל פעילות רלוונטית מבחינה בטחונית.

ולבצע הפצצות וחיסולים על פי נתוני זמן אמת בתגובה או על פי תכנון.

המערכת "ירח מלא" תשלב לווינים מסוגים שונים, מזלטים, ומצלמות ניידות ונייחות, מגוון סוגי גלים ותדרים.

ותיצור מפה מפורטת של כל המתרחש בזמן אמת.

על זה ירוץ פרויקט "ציפור טרף", מערכת מיחשוב מתוחכמת שעושה שימוש בנתוני "ירח מלא" לזיהוי ומעקב אחרי אוביקטים, ושילובם עם מערכות מעקב, הגנה, והתקפה שיותאמו לעשות שימוש בכלים החדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מה לעשות, צריך פתרון צבאי יסודי. משמע, מעבר על כל בית ובית בעזה, שליטה מלאה על האזור עם כוחות רבים ככל האפשר. המטרות:

1. מחיקת החמאס. אין מנוס.

2. השמדת כל האמל"ח.

3. טיפול בכל תשתיות הטרור כולל מימונים.

4. הריסת כל המנהרות.

5. שליטה מחדש בציר פילדלפי. לא יתכן שלא תהיה לנו שליטה בין עזה למצריים.

כל זאת בשיתוף פעולה מלא עם ארה"ב, והאו"ם. אספקת כח רפואי, , מים וכסף לתושבים. בניית המקום מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Art Tatum1. אין עד כמה שאני יודע פיתרון טכנולוגי לטיל שיורים מתוך בית ריק (או ביה"ס מלא בילדים ) , מה תעשה? תפציץ ביה"ס ?? הנזק שיגרם למדינת ישראל יהיה עצום , אנחנו בניגוד לארה"ב \רוסיה לא יכולים לעשות מה שבא לנו וכל העולם יקבל בהבנה והסכמה.

2. פיתרון טכנולוגי - לא ימנע מהם את הרצון להרוג אותנו והם פשוט ימצאו דרכים אחרות כמו מחבלים מתאבדים.

3.

אין מה לעשות, צריך פתרון צבאי יסודי. משמע, מעבר על כל בית ובית בעזה, שליטה מלאה על האזור עם כוחות רבים ככל האפשר. המטרות:

1. מחיקת החמאס. אין מנוס.

2. השמדת כל האמל"ח.

3. טיפול בכל תשתיות הטרור כולל מימונים.

4. הריסת כל המנהרות.

5. שליטה מחדש בציר פילדלפי. לא יתכן שלא תהיה לנו שליטה בין עזה למצריים.

כל זאת בשיתוף פעולה מלא עם ארה"ב, והאו"ם. אספקת כח רפואי, , מים וכסף לתושבים. בניית המקום מחדש.

1. - אתה באמת חושב שאפשר למחוק את החמאס ? תתעורר אם היה אפשר כבר היו עושים מעבר לעובדה שיש עשרות ארגונים אחרים וקיצוניים לא פחות.

2. עוד פעם - אם היינו יכולים היינו עושים - יש דברים שאין לך שליטה עליהם כולל הכסף של איראן ושייחים סעודים

בקיצור אני יכול לעבור על כל התגובות שלך אבל הם לא ממש רלוונטיות - תתבגר קצת ונדבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך אפשר. כשארה"ב רצתה (להבדיל, כן) היא הפכה את כל אפגניסטן ועירק. אז מה זה עזה? (ורמאללה ושכם וג'נין)

ברגע שתשקם באמת את עזה, לאנשים יהיה יותר אכפת מהילדים שלהם, מהקריירות שלהם ופחות מהמנטרה של להשמיד את היהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...