קניית סמארטפון בEBAY , בקשר למכס - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית סמארטפון בEBAY , בקשר למכס

dani9998

Recommended Posts

היי...

אני חושב לקנות ATRIX ,חשבתי על איביי אבל השאלה אם צריך לשלם על זה מכס? ואם כן האם יש דרך לעבור את זה?

וגם האם יש איזה סמרטפון אחר שיותר משתלם לקנות?מבחינת מחיר-תמורה

תודה רבה מראש :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סך כל המסים שאתה צריך לשלם על טלפון סלולרי הוא 34 אחוז מערך המשלוח (ערך המשלוח = עלות המכשיר + מחיר המשלוח) מועבר לפורום גאדג'טים כדי שתקבל תשובות לשאר השאלות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך התשלום עצמו מבוצע?

האם מובטח לי שהחבילה תגיע לסניף דואר בעיר מגוריי לכל הפחות (כדי שלא אצטרך להיגרר לאגף המכס בנתבג או משהו)?

אשמח אם תענו לו :P זה יעזור גם לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איך אתה שולח את זה.

יש כל מיני חברות שנותנות לך כתובת פיקטיבית בארה"ב ומבצעות משלוח לארץ (כמו mustop, ushops ויש עוד כמה שאני לא זוכר). אם שולחים דרכם אז הם מטפלים בהכל ומחייבים אותך גם על המכס עד שאתה מקבל את החבילה עם שליח בבית (כמובן שגובים על זה כמה דולרים).

אם אתה שולח ישירות מהחברה שבה קנית לכתובת בישראל, והמכס מחליט לבדוק את החבילה אז אתה תצטרך לבוא לשחרר אותה בעצמך. לא תצטרך לבוא לנתב"ג - יש אפשרות לבקש מהם לשלוח את זה לסניף הדואר הקרוב אליך ולבוא לשלם את המכס שם.

זה לפחות מנסיון שלי של איזה 20 חבילות בשנים האחרונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן להציץ בתשובה שנתתי כאן

***ובכלל לקרוא את כל הדיון

מכס על פלאפונים - 33.4% מהמחיר כולו (במידה והמוכס יחשוב שהוא הגיוני, המוכס יכול לבדוק מחירים באינטרנט באיביי או בחברות הסלולר בארץ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קח בחשבון שאם אתה שולח דרך החברות הגדולות כמו UPS למשל או "חברות הכתובת הפקטיבית" כמו mustop וכו' סיכויים גבוהים מאוד שהחבילה תעצר במכס ותשלם עליה את מלוא המס (33% כמ שאמרו). אם תבקש שישלחו לך את זה בחבילה צנועה יותר (אולי אפילו בלי הקרטון המקורי או משהו כזה) ודרך חברת השילוח של אותה מדינה (נגיד אם זה מארה"ב אז דרך USPS ולא UPS - שים לב) הסיכויים שזה יעצר נמוכים יותר.

כמו כן אני יודע ש-Clove למשל די משתפים פעולה בזה שהם רושמים מחיר נמוך יותר בחשבונית או על החבילה אבל זה לא תמיד עובד אם אתה נופל על מוכס עם טיפ טיפה הגיון (בודק מחירים ברשת ורואה ש-SGS2 נניח לא יכולה לעלות 1000 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לא שווה לקחת את הסיכון. ההפרש בין קניה בארץ לבין הזמנה מחו"ל לא כזה משמעותי.

לדוגמא, ב-clove האסטריקס עולה 350 פאונד (2060 ש'ח) כולל משלוח.

במידה והחבילה נתפסת במכס, במקרה הטוב גובה המס יהיה 650 ש'ח.

בארץ, מחיר המכשיר נע בין 2300 ל-2600 ש'ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...