Rumors of War 2: The Last Days? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Rumors of War 2: The Last Days?

Lyoko

Recommended Posts

סרט דוקומנטרי שהכין גלן בק, הידיד הכי טוב של ישראל בארצות הברית.

אם אינכם יודעים גלן בק מארגן אירוע גדול בארץ שבו הוא מטיס הרבה אמריקאים לפה לאירוע "מחזירים אומץ" (Restoring Courage) ב24/8.

בנתיים הוא שחרר את הסרט המשך הדוקומנטרי לקודם, Rumors Of War 2

הסרט עוסק ב"מהפכות הדמוקטיות" במדינות הערביות, במה שיקרה, איראן וקשריה במקסיקו..

http://www.glennbeck.com/content/blog/glenn/rumorsofwar/

יש לגלול למטה, הסרט הוא שעה ושלוש דקות.

ועכשיו יבואו כל האלה שיגידו שאלה שטויות, :\..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא ראיתי את הסרט אבל אני מבטיח שאראה אני רק רוצה לציין שהתמיכה של גלן בק בישראל רק פוגעת בנו.

הבנאדם נחשב לקיצוני והזוי אפילו בקרב החוגים השמרנים הרפובליקנים בארה"ב. התוכנית שלו בפוקס הופסקה אחרי שהוא לא הפסיק להאשים את כל העולם בנאציזם ויצר לערוץ בעיות רבות עם תיאוריות הקונספירציה המופרכות שלו.

גם אם זה לא ישנה את דעתו של שמרן אמריקאי שתומך בישראל, זה יכול לשנות דעתם של אלו שמכירים בזכות של להתקיים ולהגן על עצמה אך הם בעד גבולות 67- המצב שלנו בעולם גרוע גם ככה, לא רציך לאמץ לנו דמויות שנויות במחלוקת שיכולים לפגוע בנו אפילו כשהם מדברים בזכותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל פעם מעצבן אותי מחדש שרואים שהרפובליקנים הקיצוניים הם כביכול "חברים של הימין".

אמנם אני ימני מתון(למרות שהמושגים של ימין-שמאל מתון התחילו להיטשטש לאחרונה והם כבר נראים בשבילי לפחות כמעט אותו דבר) אבל בארה"ב אני דווקא תומך בדמוקרטים ואני ללא ספק חושב שהרפובליקנים די הזויים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כל פעם מעצבן אותי מחדש שרואים שהרפובליקנים הקיצוניים הם כביכול "חברים של הימין".

אמנם אני ימני מתון(למרות שהמושגים של ימין-שמאל מתון התחילו להיטשטש לאחרונה והם כבר נראים בשבילי לפחות כמעט אותו דבר) אבל בארה"ב אני דווקא תומך בדמוקרטים ואני ללא ספק חושב שהרפובליקנים די הזויים.

אהה בטח הזויים, אתה הזוי

איך אתה לא רואה שהתקשורת האמריקאית ברובה שוטפת את המוח וגורמת לרפובליקנים להראות הזויים?

כשאובמה עצמו מונע קידוחים ושאיבת נפט אצל חברות אמריקאיות וקונה נפט ממדינות זרות, הוא מזיק לכלכלה האמריקאית וכולם שם שאננים, במיוחד התקשורת.

התקשורת האמריקאית ברובה נשלטת על ידי השמאל.. תשים לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מטומטם,אני יודע מה מציעים הדמוקרטים ומה מציעים הרפובליקנים (אני מדבר על עובדות) ובגלל זה אני מעדיף את הדמוקרטים.

רק בשביל שתבין:כל המחאה עכשיו בארץ היא בגלל שרוצים ללכת לפי השיטה של הדמוקרטים לכלכלה-של "תן יותר-קבל יותר" בניגוד לדעה של הרפובליקנים "תן פחות קבל פחות" (הפרטה).

גם בהרבה נושאים בתוך אמריקה,אני חושב שהדעה של הדמוקרטים עדיפה.

יש משהו אחד שאני מקווה שאתה מסכים עליו-מסיבת התה היא סופר-הזוייה. פי 3 קיצונית יותר מהימין הקיצוני שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה בטח הזויים, אתה הזוי

איך אתה לא רואה שהתקשורת האמריקאית ברובה שוטפת את המוח וגורמת לרפובליקנים להראות הזויים?

כשאובמה עצמו מונע קידוחים ושאיבת נפט אצל חברות אמריקאיות וקונה נפט ממדינות זרות, הוא מזיק לכלכלה האמריקאית וכולם שם שאננים, במיוחד התקשורת.

התקשורת האמריקאית ברובה נשלטת על ידי השמאל.. תשים לב.

הגופים היהודים בארצות הברית היו בחוד החנית של המאבק להורדת התוכנית עקב השימוש החופשי שלו במילה נאצים בהקשר של כל אוייב של וארצות הברית, מי שהוריד אותו מהתוכנית היו הימנים שנמאס להם שליצן חצר עושה צחוק מהדעות הפוליטיות והסוציאליות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מטומטם,אני יודע מה מציעים הדמוקרטים ומה מציעים הרפובליקנים (אני מדבר על עובדות) ובגלל זה אני מעדיף את הדמוקרטים.

רק בשביל שתבין:כל המחאה עכשיו בארץ היא בגלל שרוצים ללכת לפי השיטה של הדמוקרטים לכלכלה-של "תן יותר-קבל יותר" בניגוד לדעה של הרפובליקנים "תן פחות קבל פחות" (הפרטה).

גם בהרבה נושאים בתוך אמריקה,אני חושב שהדעה של הדמוקרטים עדיפה.

יש משהו אחד שאני מקווה שאתה מסכים עליו-מסיבת התה היא סופר-הזוייה. פי 3 קיצונית יותר מהימין הקיצוני שלנו.

הקפיטליזם זה הדבר שפיתח את ארצות הברית, השוק החופשי... והעשירים יוצרים עבודות..

האלטרנטיבה תהווה אסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקפיטליזם זה הדבר שפיתח את ארצות הברית, השוק החופשי... והעשירים יוצרים עבודות..

האלטרנטיבה תהווה אסון.

מי דיבר על אנטרנטיבה?.

קפיטליזם משולח רסן הוא מסוכן. מה שדורשים בארץ זה קפיטליזם,אבל עם "תן יותר-קבל יותר" ואולי גם פיקוח עם מוצרים מסויימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...