דעה: בחרתם מקצוע עם משכורת נמוכה? אל תתבכיינו - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דעה: בחרתם מקצוע עם משכורת נמוכה? אל תתבכיינו

Art Tatum

Recommended Posts

איזה דמגוגיה בגרוש. הבנאדם עשה צחוק מהתקשורת, וכנראה גם ממך כי נורא מתאים לך לחשוב שמי שמוביל את המחאה הוא איזה סטלן שכל היום במסיבות טראנס. אני משוכנע שבסך הכל הוא התלוצץ והגזים במודגש, וזה שאתה מאמין לזה אומר שהבדיחה היא בעיקר, על חשבונך.

חוץ מזה בדרכו המעוותת הוא אומר משהו מאוד נכון, שצריך להפסיק להיות נחמד ולתת לממשלה למסמס את המחאה בועדות, אלא להציג פתרונות מעשיים במקום לחשוב שכולנו מטומטמים.

בסדר. מה שתגיד.

המחאה הזאת תגמר לכל המאוחר אחרי החגים. רוב הצעירים ברוטשילד רואים בזה בילוי לקיץ. יותר כיף לשבת באוהל מאשר ללכת לעבוד. העיקר לבכות כמה יקרה לגור בתל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

החבר'ה ברוטשילד הם כבר מזמן לא עיקר המחאה.

280 אלף איש היו בתל-אביב לפני שבוע (לפי נתונים אמינים של אותות תקשורת) ממה שראיתי - רבים מאוד היו מעמד-ביניים, בורגנים, בעלי משפחות שבאו עם ילדים, היו גם חובשי כיפה. מבחינה אחוזית היו מעט מאוד "סטלנים".

בשבת האחרונה הגיעו להפגנות בפריפריה מספרים נמוכים יותר, אולם עדיין כמויות שנדיר מאוד לראות בהפגנות מחוץ לירושלים או תל-אביב. אלפי אנשים בעפולה ובבאר-שבע (גם הם סטלנים?), עשרות אלפים בחיפה. מאה קילומטר ויותר מרחוב רוטשילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שהמחאה היא כבר לא מחאת המפונקים, הצעירים, הסטלנים, השמאלנים וכל שאר השמות שהדביקו אלה שמנסים לעשות דה-לגיטימציה למחאה ממניעים פוליטים וכו'. זאת צעקה של מעמד הביניים על יוקר המחייה כאן. זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ברור שהמחאה היא כבר לא מחאת המפונקים, הצעירים, הסטלנים, השמאלנים וכל שאר השמות שהדביקו אלה שמנסים לעשות דה-לגיטימציה למחאה ממניעים פוליטים וכו'. זאת צעקה של מעמד הביניים על יוקר המחייה כאן. זה הכל.

כמה שילמו לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפנים האמיתיות של המחאה:

אני עם דמעות בעיניים, ממש כך. כמו כן במשך דקות אחדות התקשיתי לנשום, ואחרי זה עוד 15 דקות ציחקקתי וכרגע הסרטון הזה הכניס אותי למצב כפית.

הבן אדם כמובן קורע, אבל מדובר בתעלול של קומיקאי בשם עידן מור.

עכשיו כשאני יודע שזה לא ספונטני, זה קצת מוריד מהאפקט- אבל עדיין די מצחיק.

"אבדה ילדה בת שנתיים עונה לשם צומי"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שילמו לך?

מי שילם לו?

והוא צודק בהחלט. נתניהו, גם אם לא ישירות מנסה לעשות דה לגיטימציה למחאה עם השמאל. לא יודע עם קראתם היום בזמן המחאה, אך בקביעות הדגישו שם כביכול שזו מחאה אך ורק של שמאל. לא הורמו שלטי תעמולה. כל השלטים דיברו על ביבי ועל החוסר אכפתיות שלו לדרישות העם. גם עכשיו, הוא מזלזל ופשוט מחכה שהיא תעבור. אבל אם הוא חושב שיוותרו לו, הוא טועה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם דמעות בעיניים, ממש כך. כמו כן במשך דקות אחדות התקשיתי לנשום, ואחרי זה עוד 15 דקות ציחקקתי וכרגע הסרטון הזה הכניס אותי למצב כפית.

הבן אדם כמובן קורע, אבל מדובר בתעלול של קומיקאי בשם עידן מור.

עכשיו כשאני יודע שזה לא ספונטני, זה קצת מוריד מהאפקט- אבל עדיין די מצחיק.

"אבדה ילדה בת שנתיים עונה לשם צומי"...

הכי מצחיק אותי שרק ערוץ 1 יכולים להיות כלכך מפגרים ולראיין מישהו שעושה צחוק גמור מההפגנה הזאת ועוד לבקש ממנו להיות רציני!

נראלי הם לפני סגירה זורקים ז*ן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, מכל הפאשלות העיוותים בתקשורת- זו הפאשלה שהכי פחות יש לי בעיה איתה. זו לא זריקת זין או איזה חוסר מקצועיות, פשוט בהפגנה כשיש לחץ...נו קורה.

לא נגרם שום נזק ומכל מה שיש להתנפל על כל מיני גורמים בתיקשורת- זה הדבר הכי תמים ולא מזיק שיכול להיות.

הלוואי וזה היו הבעיות שיש בתיקשורת היום.

מצב הרוח היה משתפר פלאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...