חדש במאהל המחאה ברוטשילד: גליוטינה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש במאהל המחאה ברוטשילד: גליוטינה

vic07

Recommended Posts

פעם אחרונה שבדקתי, עדיין צריך ללמוד כל היסודי, החטיבה וחלק מהתיכון תנ"ך ואח"כ לגשת לבחינת בגרות, כדי לקבל תעודת בגרות מלאה.

הבנת הנקרא: דבר ראשון, אתה צריך בגרות לא מכורח החוק, נכון? החוק לא מחייב שתוציא תעודה, אתה הוא זה שבוחר לעשות זאת כי אתה חושב שהיא שימושית (אגב, גם החלק של הבנת הנקרא כלול, גם בבגרות וגם בפסיכומטרי. אם עדיין לא עברת את השלב הזה, אני מציע שתתן לו יותר תשומת לב). דבר שני, החוק אפילו לא מחייב שתלמד. הוא בסה"כ מחייב שתהיה רשום לבית-ספר כלשהו שמוכר ככזה (בצדק או שלא), שמלמד חומר לימוד כלשהו (מועיל או שלא), ושבמקרה הצורך אינו מדווח על כך שאתה לא באמת מגיע (אם אתה לא).

אם לא הבנת, הטענה שלי נותרת בעינה.

לא מובן איך אתה בכלל מנסה לעשות דה לגיטימציה לכל המחאה בגלל דבר אחד מסכן. איך אפשר להיות נגד המחאה הזו גם? עדיין לא הבנתי. לא נתקלתי בטיעון אחד שיש בו קצת היגיון מהצד השני.

זה לא דבר אחד מסכן, זה אוסף של דברים מסכנים. התרומות? העבר של אלה שהמליכו את עצמם לראש המחאה? הגימיקים המוזרים? חלק מהחומרים שניתן למצוא בעמודי ודפי התומכים במחאה? ההפרזה השיטתית בכמות המפגינים? הסירוב לנהל כל דיון שהוא עם כל וועדה ממשלתית שהיא? היעדר מוחלט של דרישות קונקרטיות שאשכרה קשורות לעילה לכל המחאה הזו (למעט דרישות הרופאים, אלא שזו מחאה נפרדת מבחינתי), שלא לדבר על הצעות קונקרטיות? סילוף נתונים לשם הצדקת העמדה שלהם? עירוב עמדות פוליטיות לתוך שלטי המחאה? הצתת אוהל פעילי ימין? עידוד מהומות ומחאה אלימה? הטלת כל האשמה על גורמים שצד פוליטי מסויים מאוד אינו חפץ ביקרם למרות שלכל בר דעת ברור שמבחינה כלכלית הם טיפה בים?

תמשיך לשקר לעצמך אם נוח לך עם זה. גם לי חרא שהכל יקר פה, אבל זה לא אומר שאני הולך לתמוך בהפיכה מצד ארגוני שמאל קיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנת הנקרא: דבר ראשון, אתה צריך בגרות לא מכורח החוק, נכון? החוק לא מחייב שתוציא תעודה, אתה הוא זה שבוחר לעשות זאת כי אתה חושב שהיא שימושית (אגב, גם החלק של הבנת הנקרא כלול, גם בבגרות וגם בפסיכומטרי. אם עדיין לא עברת את השלב הזה, אני מציע שתתן לו יותר תשומת לב). דבר שני, החוק אפילו לא מחייב שתלמד. הוא בסה"כ מחייב שתהיה רשום לבית-ספר כלשהו שמוכר ככזה (בצדק או שלא), שמלמד חומר לימוד כלשהו (מועיל או שלא), ושבמקרה הצורך אינו מדווח על כך שאתה לא באמת מגיע (אם אתה לא).

אם לא הבנת, הטענה שלי נותרת בעינה.

דבר ראשון - התנשאות לא תעזור לך פה. דבר שני - נכון שע"פ חוק "לימוד חובה" אתה מחוייב להירשם לבית -ספר כלשהו, ואם אתה מגיע / לא מגיע / לומד / לא לומד זו כבר בעיה שלך. אבל כדי להוציא תעודת בגרות (ואל תגיד לי שאני מוציא אותה "כי אני רוצה", קשה מאוד להצליח ללא תעודת בגרות; וזה רק אם אתה איזשהו גיק שישב כל היום במחשב וכבר רכש נסיון בשביל להתפתח / עצמאי ברמות מטורפות. אבל זה חלק -מצומצם- מהאוכלוסיה וכל השאר כן צריכים את התעודה, ואני לא מציין בכלל מקומות עבודה שמחייבים ת.ב. כתנאי סף ראשוני), אתה חייב לסיים בגרות בנושאי חובה, שתנ"ך הוא אחד מהם, וכדי לגשת לאותה הבגרות אתה לומד 12 שנים. אז אל תבלבל בשכל ותגיד שאין פה כפיה - כי היא קיימת וממשית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחאה אמיתית, והיא פה בשביל להשאר.

איך הגענו למצב הזה? תשאלו את ממשלות בעבר ובהוה, את מי הן מכרו בשביל הכסא. אותי ואתכם.

נתנו תקציבים לקבוצות לחץ, שבתמורה סידרו להם קואליציה רחבה. עם האוכל בא התיאבון.

נרצה או לא זה בא על חשבון מעמד הביניים שעובד קשה.

אז קצת סמליות (גליוטינה) שהגיע הזמן להפטר מהשילטון ממש לא מפריע לי.

מנסים היום להגדיר את המחאה כשמלאנית, זה פשוט לא נכון. זו מחאה של אנשים שנמאס להם.

אל תתנו להם לפלג אותנו. :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לבטל לאנשים שיש 8 ילדים קצבאות.

אבל, צריך להחליט שמעכשיו מי שמביא מעל 2 ילדים לא יהיה זכאי לקצבא.

צריך גם לקבל החלטה שמעבר ללימודי תורה הם גם ילמדו לימודים רגילים, ויכירו דברים מעבר לה'.

וכו' וכו' וכו'

עידוד קצב ילודה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...