צריך עזרה בבחירת כרטיס מסך - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת כרטיס מסך

Danman

Recommended Posts

התקציב שלי הוא 800 שקל.

אני מתלבט בין

Geforce 4 TI4200

Radeon 9600NP

Radeon9600SE

איזה מהכרטיסים האלה יהוו את האופציה הטובה ביותר? ומה אם יכולות האוברקלוקינג של הרדאונים האלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלבט בין

Geforce 4 TI4200

Radeon 9600NP

Radeon9600SE

איזה מהכרטיסים האלה יהוו את האופציה הטובה ביותר? ומה אם יכולות האוברקלוקינג של הרדאונים האלה?

הTI-4200 לוקח בגדול, גם בביצועים וגם במחיר.

אבל באמת כמו שאמרו לך עדיף להשקיע ב9600XT.

ולTI-4200 יש את יכולת הOC הכי טובה, תלוי גם באיזה אתה משתמש.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כפי שאמרו: אתה יכול לקחת את ה-TI 4200 ב-570 ש"ח (MSI) וישאר לך עודף של 230 ש"ח (!).

מצד שני, אתה יכול לקחת 9600 PRO LITE של GIGACUBE ב-885 ש"ח, מה שמביא לך ביצועים יותר טובים ותמיכה ב- 9 - מה שיעזור לך הרבה במשחקים עתידיים (כמו Half-Life 2 לדוגמא).

נ.ב. מישהו כאן יודע מהו ההבדל בין הגירסא הרגילה של GIGACUBE לבין גירסת ה-LITE? זה לא רק הבדל בבאנדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין LITE ךPRO זה במהירויות שעון שהן נמוכות בהרבה בLITE.

אם הבחירה היא בין ה9600PRO LITE לTI4200, אז בלי ספק TI4200.

הייתרון היחיד שיש ל9600 על פני ה4200 זה תמיכה בDX9. בגלל שהכרטיס חלש אז הוא לא יוכל להריץ אפקטים של DX9 כמו שצריך.... ובכלל, הTI4200 יותר חזק בלי פילטרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, כפי שאמרו: אתה יכול לקחת את ה-TI 4200 ב-570 ש"ח (MSI) וישאר לך עודף של 230 ש"ח (!).

מצד שני, אתה יכול לקחת 9600 PRO LITE של GIGACUBE ב-885 ש"ח, מה שמביא לך ביצועים יותר טובים ותמיכה ב- 9 - מה שיעזור לך הרבה במשחקים עתידיים (כמו Half-Life 2 לדוגמא).

נ.ב. מישהו כאן יודע מהו ההבדל בין הגירסא הרגילה של GIGACUBE לבין גירסת ה-LITE? זה לא רק הבדל בבאנדל?

אתה טועה. ה PRO ב- PRO LITE הוא סתם בשביל להראות שזה כרטיס טוב. זו גירסה מוחלשת של ה-9600 וה- TI עדיף גם עליה.

חוץ מזה שבתוספת של פחות מ-100 שקל אתה קונה את ה-PRO ששווה הרבה יותר מהלייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני כנראה אלך על הג'יפורס 4, תודה על העזרה.

יש לי עוד שאלה, של איזה חברה אתם מציעים ? (אני מתכנן לעשות לכרטיס)

ואיזה לכרטיס מסך כדי לקנות (חשבתי על iceberq ב70 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...