מס על פחם - מחיר החשמל יתייקר ב-4% - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מס על פחם - מחיר החשמל יתייקר ב-4%

Alexkmr

Recommended Posts

:)

מס בלו על הפחם מייצר למדינה הכנסות של מיליארד שקל בשנה ■ חשבון החשמל שלכם יתייקר ב-4% רק בזכות המס הזה, שבכלל לא ידעתם על קיומו ■ אבל אתם לא לבד: גם חברי הכנסת שאישרו אותו לא ממש הבינו על מה הם חותמים

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000665684

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה

דיקטטורת האוצר תעניק הטבות במיליארדים לחברות ענק כמו טבע וישקר - ותרמוס את מעמד הביניים במסים עקיפים

האוצר יפחית לתאגידים יצואנים את המס בהדרגה ל-6%-12% עד 2015 ■ הנתינים הכנועים ישלמו את מחיר ההטבות לאייפקס, סבן ויורק ■ אלי ציפורי, סגן עורך "גלובס",

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000661788

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיסים זה דבר טוב. זה אומר לעזור למדינה לתת לנו שירתים חיונים, כמו השכלה ,השקעה בתשתיות, וכו

נכון בישראל זה עובד קצת אחרת. נכון שהמוסד לעושק לאומי גובה כספים מאנשים מובטלים במקום לשלם להם דמי אבטלה נורמלים

ובמקום ללכת להיות "רופא"תלכו לישיבה שמה מקבלים מענקים ומשכורות עתק אם הולכים "לעבוד" בעיריה או בבית קברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהמדינה צריכה לספק כל כך הרבה שירותים במחיר כ"כ גבוה וברמה כ"כ נמוכה.

אבל! אני בהחלט מעדיף שהמדינה תעלה על מיסים כאשר העלויות שלה עולות מאשר שתגלגל את חוב לדורות הבאות עם הלוואות מסוכנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

לא מובן איך מדינה שאמורה לדאוג לאזרחייה מאבדת כיוון.

שימור השילטון תוך דאגה לקבוצות לחץ להן כח אלקטרולרי מובילים אותן.

משהו השתנה.

הציבור התאחד, נמאס לו, לנו, היום אנחנו קבוצת לחץ.

הממשלה מתחילה להבין שהם צריכים לשנות את ההרגלים שלהם, ולא לנהוג בכיס שלנו כבשלהם.

אין לי בעיה עם מיסים אני חושב שזה טוב. לוקחים מכולם ומחלקים מחדש בהגינות.

זה לא מרגיש ככה. מע"מ 16% ואנחנו אפילו לא שמים לב לזה.

מיסי דלק שונים ומשונים.

מיסי הזויים.

הרשימה עוד ארוכה.

וברגע שנעלה על מס מסויים ונתנגד לו יבוא אחר, עקיף. (מס על הפחם 4% כבר אמרנו??) למה?

כי הם יכולים, כי לא אמרנו דיי.

דיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...