צריך להקים עצומה בפייסבוק להפריד דת מהמדינה !! אם אתם רוצים לחיות במדינה הזאת יו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך להקים עצומה בפייסבוק להפריד דת מהמדינה !! אם אתם רוצים לחיות במדינה הזאת יו

roybar

Recommended Posts

זה חייב לקרות,המדינה הזאת על סף פשיטת רגל,תסתכלו על ההיסטוריה של העם היהודי,כל חורבני הבית הראשון והשני קרו רק בגלל הדת.

הדתיים לעומת זאת מתרצים את זה ע"י שטיפת מוח שהחורבן קרה בעקבות שינאת חינם או חילול השם.

אז תנו לי להגיד לכם שהכל קורה בגלל הדת !!

הדת משתלטת על המדינה כמו וירוס (כמו באירן) אחמיניגאד =אלי ישי.

שימו לב ששום דבר חיובי לא יוצא מהם,כל מה שש"ס לדוגמא מתגדת כבר ידוע שזה מהלך חיובי שהם מנסים לסכל.

זאת דיקטטורה.חייבים לתת לזה סוף !!!

צריך להחרים כל מה שקשור לרבנים וכל מה שקשור למערכת הרקובה שלהם.

אני מאמין באלוהים ואני מאמין שאלוהים שונא אנשים צבועים,אין לי בעיה עם אנשים דתיים כל עוד הדת מחוץ לחוקי המדינה.

רוב הדתיים היום בישראל ובעולם הם צבועים בעלי אינטרסנטים שאפילו אלוהים לא סובל (ראה ערך שואה).אל תכעסו עלי ,אני לא תיכננתי אותה.

כל הצרות שקורים בעם הזה קורה בגללם,חייבים לעצור את העלוקות !!

מי לוקח פה יוזמה לפתוח דף בפייסבוק לטובת הפרדה דת מהמדינה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי דף ישנה את בסיס המדינה :facepalm:

מדינתנו היא מדינה דמוקרטית וכן יהודית. אלו הם צוויונותיה של המדינה, אין לך מה לעשות בנידון. שלא להזכיר את הכוח שיש לאותם האנשים ואת הכמות הגדולה של האנשים שתומכת בהם.

בהצלחה עם זה, אבל אם אתה רוצה הפרדה, תעבור למדינה אחרת. לא יקרה.

בנתיים אתה מוזמן להוציא קיטור על אותם האנשים בכל דיון אחר שמתדרדר לדיון דת ואמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דת היא לא בסיס במדינה הזאת,היא בסה"כ עלוקה שנחדפת לנו לחיים,וצריך להוציא אותה מהחוק.

מדינה יהודית אני בעד,אני לא חושב שיש קשר ישיר לדת !!!

הדת היא בסה"כ קומבינה,מאפיה,עסק וכו' שמשתלטת על כל דבר טוב במדינה (שקשור כמובן לכסף).

אני בעד מסורת ,אני מאמין בהיסטוריה של העם היהודי אבל אני לא מאמין לדתיים הפאנטים.

אני דרך אגב חי בארה"ב כבר 3 שנים ומתכוון לחיות פה כל חיי,אבל כואב לי על האנשים הטובים שם,שסובלים מנאיביות ע"י המאפיונרים הדתיים.

אני חושב שאם יסבירו לאנשים המסורתיים(שהם הרוב במדינה) שהמדינה תיהיה על בסיס המסורת שלה אבל לא ע"י כפייה דתית,תאמין לי שהם יתמכו בזה.

הבעיה של רוב האנשים המסורתיים שהם רואים את העולם שחור ולבן,הם חושבים שדת זה מסורת וזה חייב ללכת ביחד,ופה הטעות !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיאמי ,פלורידה.

ערכתי את מה שרשמתי למעלה,חייב להיות תקווה לשינוי,אין דבר כזה בלתי אפשרי.

אם זה לא יקרה אני נותן 15 שנה גג לסגירת הבסטה.

שים לב שכל מדינה בעולם שהדת מופרדת ממנה ,מתקיימת בצורה תקינה (במיוחד ארה"ב ששם כבר מ 1750 כל הדתות מופרדות בלי שום עליונת של דת אחת על אחרת).

אפילו באינדונזיה הדת מופרדת.

מדינה שהדת כלולה בתוכה או/ו דיקטטורית היא מדינה גזענית ,מפגרת,שלא תשרוד עוד הרבה זמן,אירן מצרים סוריה וכו'.

דרך אגב לפי דעתי השואה קרתה בעקבות הדת.

הטפילים מנסים לשכנע שהיא קרתה בגלל התבוללות או בגלל אי שמירת התורה אבל שחכו שכל הקריקטורות של הנאצים היו ציור של עלוקה שמן ששותה דם נוצרי.

ההיסוטרה פשוט חוזרת על עצמה כל פעם מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב דף פייסבוק

בוא תגיד לנו מה ה"פתרון הסופי" שאתה מתכנן

מלחמות לא הועילו,דתות אחרות שקמו לא הצליחו, משרפות לא שרפו עד הסוף.

הפרסים כבר ניסו,יוונים היה לנו,נאצים היה גם היה,ערבים יש מספיק.

אין חדש תחת השמש, כולם ניסו, כולם נכשלו ,ולא מתייאשים, ומנסים ומנסים ,ויושבים ועומדים עלינו לכלותינו.

ואתה עם מה אתה בא? לפתוח דף פייסבוק?

אז מה? סיפרו לך שהעולם הערבי נפל בגלל ,ואתה האמנת?

מה אתה לא יודע שזה בסך הכל היהודים עשו את זה והם אשמים בכל.

"צריך להקים עצומה בפייסבוק להפריד דת מהמדינה" ?

רואים שנולדת אתמול!

המדינה קמה,ועוד לפני שקמה ניסו חלק ממקימיה לא להפריד, אלא למחוק את הדת.

היה את הרצל ובן גוריון(שהיה ראש הממשלה שלך ואתה לא יודע כי אתה ילד ) וברדיצ'בסקי וכל המשוררים המהוללים שניסו וניסו ודיברו ודיברו ושוררו ושוררו.

היו שחטפו את ילדי תימן ושלחו אותם לקיבוצים ע"מ שלא יגדלו דתיים.

אתה רואה! הרבה נעשה על מנת למגר "אותם".השקיעו בהשמד"תינו" רבות.

השקיעו ממש, אתה מבין לצאת למלחמה "נגדנו" זה לא פשוט.

להקים מחנות ריכוז ומשריפות זה הרבה עבודה. והם באמת טרחו.

השקיעו הרבה ומשקיעים גם היום הרבה בזה, יש אפילו כאלה שמוכנים למות בשביל זה, אפילו לא בדיוק בשביל זה אלא

רק בשביל להרוג 30 יהודים באוטובוס,או חמישה יהודים בתחנה.

נו ומה בדיוק יש לך ביד?

דף פייסבוק?

דף שאתה מתעצל אפילו לפתוח בעצמך?

אתה כותב שאתה מאמין באלוהים?

אני לא מאמין שאתה יהודי בכלל! אני מניח שאתה איזה מחבלון מעזה שיודע עברית קצת יותר טוב מכמה מחברי הפורום כאן

אבל תכלס לא משנה מה אתה יהודי, או ערבי בשבילי אתה סתם

פלצן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אם זה לא יקרה אני נותן 15 שנה גג לסגירת הבסטה."

נביא פלצן

"אבל שחכו שכל הקריקטורות של הנאצים היו ציור של עלוקה שמן ששותה דם נוצרי."

"זה אפשרי. רק לא במציאות הנוחכית. לא כרגע."

הטעויות כתיב של שניכם זה בגלל שאתם ערבים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחח חולה נפש,לקח בעלות על אלוהים כמו כל שאר הפרזיטים העלוקות ימח שמם ,אלוהים הוא בכל אחד בטח שבטח לא בדת המזווינת שלך.

הרצל ובן גוריון ,בזכותם המדינה הזאת עוד קיימת,כל התקשורת עדיין חילונית (מזללל) תתפוצץ ותאכל ת'לב.

אם כל המדינה הזאת היו חרדים מטונפים ומזוהמים כמוך המדינה הזאת הייתה מזמן חורבן בית שלישי.

אתם לא עובדים לא מתגייסים רק זורקים אבנים,לא תורמים איברים (אבל מקבלים בשמחה).

אתה מחבל !!!! אתה וכל החרדים ימח שמם וזכרם !!!! אתה מחבל במדינה !!!! תתאבדו כבר !!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...