הקלות ת"ש לח"כים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקלות ת"ש לח"כים

Judas Iscariot

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4088858,00.html

לא נתייחס לנושא השכר, כי אני חושב שכולנו חושבים אותו דבר על מוצצי הכספים הציבוריים שלנו.

אותי מעניין המשפט הבא:

"ח"כ צריך להגיע לעבודה ביום שני בבוקר ולסיים את עבודתו ביום רביעי בלילה"

מה זה זה?! יום ראשון זה יום חופש? והם גם עושים רבעוש?! מי אישר להם את ההקלת"ש הזה?! מה קרה, אמא ואבא חולים עם סרטן ומרותקים לכיסא גלגלים? :s07: אני חשבתי לתומי ששבוע עבודה במדינת הוא ראשון עד חמישי, כולל...

כמובן שאי אפשר שלא לאהוב גם את:

[ח"כ צריך להיות] ללא טרדות היכן הוא לן ומי לוקח אותו. צריך להחזיר את הימים, בהם חברי כנסת היו מקיימים דיונים מקצועיים בשעות הערב בבתי המלון, בהם הם לנו".

אכן, הלב נכמר על הח"כים המסכנים המתגוררים ברחבי מדינת ונאלצים במשך שלושה ימים בשבוע להגיע לירושלים, בירת ומקום עבודתם.

בכל רחבי המדינה והעולם, אנשים עוברים להתגורר בסמוך למקום עבודתם על מנת לחסוך כסף, נסיעות ועוגמת נפש - אבל לא הח"כים! הם הרי יכולים להרשות לעצמם להגיע מרחוק, ואם לא - מקסימום ילונו באיזה מלון בירושלים, כי הנסיעה הביתה כה ארוכה וקשה :'(

ואיך אפשר בלי עוד כמה פנינים:

ח"כ שטרית מודה שרבים מחבריו הם טיפשים גמורים:

"חברי כנסת רבים מסתמכים על עצות לוביסטים ולא יודעים על מה הם מצביעים"

בעזרת הטיעון הזה הוא מבקש להרחיב את מאגר העוזרים העומד לרשות כל ח"כ. מעניין יהיה לבדוק כמה ח"כים פונים למכון המחקר של הכנסת בשביל נתונים וכלים על מנת "לשרת את הציבור".

ח"כ שטרית מודה כי חברי כנסת פועלים למען עצמם ולא למען העם:

הוא סיפר שעשרות חברי כנסת כבר פנו אליו והביעו תמיכה ביוזמתו.

מדהים. אנשים אשכרה מעוניינים בהעלאת השכר שלהם עצמם! איזו תגלית מדעית מטורפת מספק לנו ח"כ שטרית.

הח"כים רק שכחו דבר אחד: זה לא הכסף שלהם. זה הכסף שלנו!

fin.

:errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מפתיע כלל,כמו כל אזרח ישראלי הם צריכים לעבוד מיום ראשון בבוקר עד חמישי בערב ולפעמים גם שישי אם צריך,חוצפנים.

לא מספיק התנאים שיש להם כבר?

עצוב ומחליא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...