האם אנחנו אספסוף - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אנחנו אספסוף

Rule The Pc

האם העם היהודי/ישראלי הוא אספסוף?  

634 הצבעות

1. 1. האם העם היהודי/ישראלי הוא אספסוף?

• כן, כולם אספסוף אחד גדול.
    • לא, העם הזה תרבותי ואינטלגנט.
    • חלק, רק המזרחים.
    • חלק, רק האשכנזים.
    • חלק, רק חברי HWZONE.
    • יש כזה עם בכלל?

Recommended Posts

אני חושב שהעם היהודי הוא אינטיליגנטי מאוד ואנחנו עם שיש לו הרבה חכמה וניסיון

חיים, שרדנו יותר זמן מהרבה עמים אחרים לדוגמא הברברים.

לכן איננו אספסוף ביחס לשאר מדינות העולם, אולי בתוך העם שלנו יש קבוצות

שיכולות להשתייך להגדרת "אספסוף" למרות שתלוי למה הכוונה, חוסר בתרבות וטוב לב

או פשוט חוסר כסף ואמצעים.

בכל אופן, אין אנו אספסוף ביחס לשום עם שקיים בעולם הזה...להקים כזו מדינה תוך 50

שנה בינתיים אף אחד לא הצליח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רק המזרחים ? רק האשכנזים ?

מזה החרא הזה !? בואנה, אספסוף או לא... לך תזדיין !

אנשים כמוך גורמים לכל הדיון המפגר הזה, עם שמבדיל בין גזעים זה חרא של עם, ואנשים כמוך רק מגבירים את זה.

כבר אין מזרחיים כבר אין אשכנזים, יש רק ישראלים, זה נגמר, 2000 שנות גלות עברו, אתה רוצה להמשיך את הסרט הרע הזה ?

משהו שלמדתי בתקשורת... שמעת את המושגים "כור היתוך" ו"רב תרבותיות" ?

כור היתוך זאת חברה אחת עם מכנה משותף ללא שום הבדלים וכולם אותו דבר.

רוב תרבותיות היא חברה מלאת תרבויות שונות ומשונות שחיות באותה מדינה.

עד אמצא שנות השמונים ניסו לייצור פה "כור היתוך", לא הלך והחלה פה רשמית "רב תרבותיות". בכל מקרה, אם תשים לב טוב טוב, תראה בטלויזיה מלא ערוצים, שלכל ערוץ יש קהל יעד מסויים, רוסים, ערבים, אשכנזים, מזרחיים וכו' וכו'.

יש עדיין את הקטע של אשכנזים-ספרדיים/מזרחיים, אבל פחות נראה בשטח. אבל הוא קיים ופורץ לעיתים.

אגב, לא רק . אני יכול לתת לך הרבה דוגמאות אחרות מכל תחום תיקשורתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק למרות הכל לא כולם מקבלים את האתיופים... שהם 10 ( אבל ילדים מזה בלגניסטים .... ;D )

גם עם הרוסים אף אחד לא ממהר להתערבב ....

ויש ים של דעות קדומות על הגרוזינים והקווקזים שהם 11 מתוך 10 ...

וכו" לגבי מרוקאים וטריפוליטנים ... ו.. ו..

אבל שוב הלחץ של היום יום פה גומר את האנשים וגורם להם להתנהג כ MOB ( אספסוף )

עריכה

יש 5 ממכם שמהווה 21% שחושב שרק המזרחים אספסוף אז מי שבחר ככה גם שייך לסוג של אספסוף אבל מסוכן וגם מיסכן >:(

אגב אני לא אשכנזי וגם לא מיזרחי .... אני מעורב שגאה משני הצדדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שלמדתי בתקשורת... שמעת את המושגים "כור היתוך" ו"רב תרבותיות" ?

כור היתוך זאת חברה אחת עם מכנה משותף ללא שום הבדלים וכולם אותו דבר.

רוב תרבותיות היא חברה מלאת תרבויות שונות ומשונות שחיות באותה מדינה.

עד אמצא שנות השמונים ניסו לייצור פה "כור היתוך", לא הלך והחלה פה רשמית "רב תרבותיות". בכל מקרה, אם תשים לב טוב טוב, תראה בטלויזיה מלא ערוצים, שלכל ערוץ יש קהל יעד מסויים, רוסים, ערבים, אשכנזים, מזרחיים וכו' וכו'.

יש עדיין את הקטע של אשכנזים-ספרדיים/מזרחיים, אבל פחות נראה בשטח. אבל הוא קיים ופורץ לעיתים.

אגב, לא רק . אני יכול לתת לך הרבה דוגמאות אחרות מכל תחום תיקשורתי.

זה לא אומר שזה דבר טוב.

וחוץ מזה... איך אתה יכול לסמל קבוצת גזע כנחותה ? זה פשוט מגעיל.

זה כמו הסקר שהיה באיטליה על היהודים וישראל... מי שמתחיל כאלה סקרים ובא בשאלות כאלה הוא הבעיה בעצמו...

אתה נותן אפשרויות בחירה כמו... להעיף מפה את כל היהודים, מדינת לא הייתה צריכה לקום בכלל וכאלה אופציות...

נ.ב

תודה שמחקתם לי את התגובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שזה דבר טוב.

וחוץ מזה... איך אתה יכול לסמל קבוצת גזע כנחותה ? זה פשוט מגעיל.

זה כמו הסקר שהיה באיטליה על היהודים וישראל... מי שמתחיל כאלה סקרים ובא בשאלות כאלה הוא הבעיה בעצמו...

אתה נותן אפשרויות בחירה כמו... להעיף מפה את כל היהודים, מדינת לא הייתה צריכה לקום בכלל וכאלה אופציות...

נ.ב

תודה שמחקתם לי את התגובה...

איפה שהוא ראית שאני מביעה דעה? אני לא.

אני נתתי עובדה.

רב תרבותיות זה דבר מאוד טוב, אבל הוא גם מסוכן.

הסכנה היא שיהיה בעם קרע הרבה יותר גדול ממה שיש עכשיו, למשל בנתיים בין התרבויות/עדות השונות בארץ יש עכשיו "שיתוף פעולה" וסורר "שקט יחסי", אבל עדיין אנחנו יכולים להגיע למצב שבו פתאום כולם יפסיקו את ה"שיתוף פעולה" ותתחיל מלחמת אזרחים על סתם שנאת אחים.

אנחנו צריכים לדעת לא להגיע למצב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

אני גם בטוח שעוד 200 שנה כבר נתערבב בו, יהיה שמח ;D

בכל מקרה... זה שזה קיים זה נכון אבל להגדיר גזע או תת גזע ולהכליל אותו באופציה לנחיתות העם זה בערך כאילו יעשו עכשיו סקר בצרפת, איך העם שלנו (יענו כצרפתים) ? אחלה עם, עוד עם..., כולם אחלה רק חבל פרובנס, כלום בסדר רק היהודים הורסים ת'עם.

ישר כולם יגידו נאצים וכאלה... ופה תראו איזה אפשרויות הבנאדם נותן לכם ואתם כאילו כלום...

אספסוף ?! תסתכל במראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

אני גם בטוח שעוד 200 שנה כבר נתערבב בו, יהיה שמח ;D

בכל מקרה... זה שזה קיים זה נכון אבל להגדיר גזע או תת גזע ולהכליל אותו באופציה לנחיתות העם זה בערך כאילו יעשו עכשיו סקר בצרפת, איך העם שלנו (יענו כצרפתים) ? אחלה עם, עוד עם..., כולם אחלה רק חבל פרובנס, כלום בסדר רק היהודים הורסים ת'עם.

ישר כולם יגידו נאצים וכאלה... ופה תראו איזה אפשרויות הבנאדם נותן לכם ואתם כאילו כלום...

אספסוף ?! תסתכל במראה.

רק שתידעו שהגזענות כלפי הערבים בצרפת היא משהו נורא, אולי הם לא מראים את זה על פני השטח(זה לא "Politicaly correct") אבל זה מתבטא בכך שקשה למצוא שם ערבים במשרות בחירות בממשלה או בחברות בכלל, וזאת למרות שהרבה מהם הם יוצאי מוסדות להשכלה גבוהה, ובנוסף רוב הערבים בצרפת(בערך 2 מליון) גרים במין "גטו" כזה ששם כל השכונות שלהם.

אז אני חושב שבסה"כ אנחנו לא הגזענים הכי גדולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתידעו שהגזענות כלפי הערבים בצרפת היא משהו נורא, אולי הם לא מראים את זה על פני השטח(זה לא "Politicaly correct") אבל זה מתבטא בכך שקשה למצוא שם ערבים במשרות בחירות בממשלה או בחברות בכלל, וזאת למרות שהרבה מהם הם יוצאי מוסדות להשכלה גבוהה, ובנוסף רוב הערבים בצרפת(בערך 2 מליון) גרים במין "גטו" כזה ששם כל השכונות שלהם.

אז אני חושב שבסה"כ אנחנו לא הגזענים הכי גדולים.

אני מאמין שאתה יודע למה זה, כי גם שם הצרפתים האמיתיים שעוד נשארו, לא סובלים אותם!!!

תראה כמה צרות הם עושים להם, אני מאמין שאם אתה היית צרפתי גם אתה לא היית כ"כ מסמפט את הערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספרו את זה לחברים שלי במרסי ובורדו שנאלצו יום יום להלחם ברחוב מול מוסלמים ......... והמשטרה העלימה עיין ממה שהמוסלמים עושים

רק ממש בפרעות קשות היו נכנסים בהם .... ויש משטרה אכזרית בצרפת אני אומר לכם ... ( אבל לא כמו בארגנטינה :o )

אבל מה זה משנה כולנו אספסוף... גם שרי אריסון + בעלה החרמן והסוטה אספסוף בעלי אמצעים ;D

נו מי יגיד שאני טועה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן.

יש לי תשובה לכל זה:

אם תקראו שוב מהתחלה ועד הסוף תראו שהרבה אנשים ממעמדים שונים ותרבויות שונות הגיבו כל אחד זרק מה שבא לו בלי לחשוב על מה שהשני אומר כי רק הוא אומר.

זה אספסוף... במקום להגיב בפרעות תנסו לחשוב על מה אתם מגיבים ולראות איםה אתם בתוך זה.

תנסו לשנות את העולם לא ילך, תנסו לשנות את המדינה לא ילך, תנסו לשנות את העיר שלכם לא ילך, תנסו לשנות את השכונה שלכם לא ילך, תנסו לשנות את הבית שלכם לא ילך אבל אם תנסו לשנות את עצמכם תהיה תקווה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן.

יש לי תשובה לכל זה:

אם תקראו שוב מהתחלה ועד הסוף תראו שהרבה אנשים ממעמדים שונים ותרבויות שונות הגיבו כל אחד זרק מה שבא לו בלי לחשוב על מה שהשני אומר כי רק הוא אומר.

זה אספסוף... במקום להגיב בפרעות תנסו לחשוב על מה אתם מגיבים ולראות איםה אתם בתוך זה.

תנסו לשנות את העולם לא ילך, תנסו לשנות את המדינה לא ילך, תנסו לשנות את העיר שלכם לא ילך, תנסו לשנות את השכונה שלכם לא ילך, תנסו לשנות את הבית שלכם לא ילך אבל אם תנסו לשנות את עצמכם תהיה תקווה....

אני הגבתי גם על דברי חברי ........ כך שכאן טעית.... וכן זה סקר כל אחד מביע מה שהוא חושב .....

תנסה לשנות את עצמך כמו שאתה אומר ... זה מעניין !! פשוט הסביבה רקובה ושם הבעיה אל תנסה להיות סטרילי בפח זבל

ואין מה לעשות אנחנו אספסוף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...