האם אנחנו אספסוף - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אנחנו אספסוף

Rule The Pc

האם העם היהודי/ישראלי הוא אספסוף?  

634 הצבעות

1. 1. האם העם היהודי/ישראלי הוא אספסוף?

• כן, כולם אספסוף אחד גדול.
    • לא, העם הזה תרבותי ואינטלגנט.
    • חלק, רק המזרחים.
    • חלק, רק האשכנזים.
    • חלק, רק חברי HWZONE.
    • יש כזה עם בכלל?

Recommended Posts

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

העם הישראלי...

סתם

אמממ.... כזה שבט פרימיטיבי שעושה הכל ביחד ולא מבין כלום מהחיים שלו ובוחר בדברים רק כי ככה עושים ואין לו דעה אמיתית בכלום והוא אטום........

כזה כמו שהזקנים שמצביעים לליכוד מצביעים לליכוד רק כי ככה עושים...... לא סתם אני ליכודניק ויש לי דעה בקשר לזה אבל זה משו אחר..

אמממ זה ואספסוף זה קהל טיפש אטם חסר ידע והבנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ויש.

אם מדברים על הכלל, הרוב אז בהחלט אחנו לא עם חכם במיוחד.

אבל לכל מטבע יש שני צדדים ויש גם כאלה בחברה שהם יותר נבונים ומשכילים.

אם נסתכל על מאפיינים תרבותים המיוחסים לרוב, כמו החוצפה הישראלית, חוסר סבלנות, כבוד לאחר

צעקנות יתר ושאר הסטריאוטיפים שלמעשה די נכונים בהרבה מקרים, אז אנחנו די עם אספסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש ויש.

אם מדברים על הכלל, הרוב אז בהחלט אחנו לא עם חכם במיוחד.

אבל לכל מטבע יש שני צדדים ויש גם כאלה בחברה שהם יותר נבונים ומשכילים.

אם נסתכל על מאפיינים תרבותים המיוחסים לרוב, כמו החוצפה הישראלית, חוסר סבלנות, כבוד לאחר

צעקנות יתר ושאר הסטריאוטיפים שלמעשה די נכונים בהרבה מקרים, אז אנחנו די עם אספסוף.

זאת תשובה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה פשוט מאודת הבחירות בשביל רוב האנשים זה כמו קבוצת כדורגל, מה שאומר שזה לא משנה אם הקבוצה(מפלגה) השנייה היא יותר טובה, הם עדיין יבחרו בזאת שהם אוהדים.

חבורה של אידיוטים, ולומר את האמת, חלק גדול מהתוכניות בערוץ 2 רק משקפות ואפילו מגדילות(אם אפשר) את הפיגור של קבוצה גדולה מאוד מהעם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הרגשת הנחיתות הזו?

אי יכול למצוא לך מאה שבטים אינדונזים שהם יותר דפוקים....

דפיקות תלויה בעין המתבונן.....

אני חושב שאנחנו די בסדר.... תביא לי עוד עם שהיה שורד במצבים שלנו ואני אביא לך שקל גדול ונוצץ מתנה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המין האנושי לא מי יודע מפותח, לא רק אנחנו דפוקים.

גם נכון, אבל כמה שזה נשמע מתנשא, הייתי מצפה יותר מהעם הזה בגלל שהרבה מאוד מוחות גדולים צמחו מהיהדות(יש סיבה הגיונית להישגים של היהודים, אם תרצו אני יפרט למה), כמו זיגמונד פרויד ואלברט איינשטין.

ואם לא ידעתם, 40% מפרסי הנובל למדע שחולקו אי פעם שייכים ליהודים.

פתאום הקימו מדינה, ולכולם נדפק המוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כעולם דפוק אבל לפחות מתנהג בנימוס ובכבוד בחו"ל, לא צועק על כל הרחוב כשרואה ידיד מנפנף לו,

לא מתנהג בחוצפה, אדיב ומתורבת. או שזה רק אני?

(למי שלא הבין אני מדבר על האירופאים, אותה שכבת אנוש שישראלים רבים רואים את עצמם כשייכים אליה

ולא אל שבטי בבונים מדרום אפריקה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה לא מנוסחת ולא ברורה. למה אתה בדיוק מתכוון כשאתה כותב "אספסוף"? אולי אתה מתכוון למערכון של יצפאן, בו עיתונאי מראיין אזרח שמשחק שש-בש וצועק ומשתולל כל פעם שחמתו עולה?

לכל עם יש את המשכילים, מעמד עליון, ביניים, ומעמד תחתון. לכל עם יש את יושבי הפירפריה, ויושבי העיר.

לכל עם יש את הסוחרים שיושבים בשוק,בקניון, באתרי גדולים. אספסוף זה מושג שבו אהבו להשתמש עבור כינוי לאזרחים כושלים ו/או שאינם עומדים בציפיות האדם המכנה.

אני לא מסכים עם העובדה שאנחנו עם "שאינו חכם במיוחד". זאת שטות לאמר את זה, והיחס של איכות לאנשים הוא יחסית גבוה ואיכותי במיוחד.

העם שלנו יכול ללמד רבים מעמי העולם מצפון וויכוח ציבורי על כל נושא שבעולם.

מרצים מהארץ מסתובבים בכל העולם ומשמשים כשגרירים באקדמיה, וחוזרים עם ידע ומטען שמעשיר את הידע של הסטודנטים באופן ניכר.

ההתנהגות שלנו (לדעתי) משקפת מצבים קשים בארץ. אי אפשר לתפוס את הצורה שבא אזרחים מתנהגים בארץ וגם בחו"ל. כאן יש לנו בעיה בגישה ובחינוך של ילדינו.

אבל מכאן ועד "אספסוף" ועם שאינו חכם במיוחד , המרחק רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם נכון, אבל כמה שזה נשמע מתנשא, הייתי מצפה יותר מהעם הזה בגלל שהרבה מאוד מוחות גדולים צמחו מהיהדות(יש סיבה הגיונית להישגים של היהודים, אם תרצו אני יפרט למה), כמו זיגמונד פרויד ואלברט איינשטין.

ואם לא ידעתם, 40% מפרסי הנובל למדע שחולקו אי פעם שייכים ליהודים.

פתאום הקימו מדינה, ולכולם נדפק המוח.

אני אגיד לך למה כשהיינו בגולה התבלטנו והייתי יותר משכילים

מסיבה אחת פשוטה, כשאדם חיי בסביבה שהוא לא מי יודע מה שייך לה הוא רוצה להתבלט, והשכלה זאת דרך מאוד טובה לעשות את זה.

עריכה:

מה זה החרטא הזה, אשכנזים/מזרחיים, כאילו שזה משנה משהו היום,

השריד האחרון זה הרב עובדיה שאומר שהאשכנזים הם בסיס כל הצרות, ואשכנזים ביך ביך, אבל זה לדיון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולם אספסוף אחד גדול או כמו בספרדית .... MARJINAL ובפורטוזגית JENTNHA ;D

מדינה שמתנהגת ככה גורמת גם לתושבים להיות כאלו ... וכבר הבאתי את הסיבות בתראד אחר .. הנה מה שאמרתי

תראו שאני צודק ... מדינה שמתנהגת כמו בריון ...

"אני לא מתפלא המדינה הזאת דוחפת אנשים לאלימות ובעצמה נוהגת בצורה אלימה !!

קיצוץ הבטחת הכנסה = אלימות

פגיעה בזקנים וחלשים = אלימות

קיצוץ בעובדי סעד = אלימות שתגרור עוד אלימות

עיקול מכונויות בכבישים לחייבי אגרת טלביזיה = אלימות + חוצפה

פריצה לבתים של עובדים זרים + מרדף ברחובות = אלימות

הסכמת בג"צ להקרנת הסרט גנין גנין = אלימות ( אפילו התעללות בגופות ... )

חסימת ערוצי ששילמת עליהם ( 5 + ) לטובת כדורגל ישראלי בתשלום = אלימות + חוצפה + פגיעה בדמוקרטיה המטומטמת

מכירת החופים לבניה = אלימות ופגיעה בחופש הפרט

נישואין אזרחיים במדינה . האיסור = אלימות + פגיעה בחופש הפרט

המשטרה דואגת לאכיפת מהירות במקום לתפוס עבריינים קשים = אלימות + קיפוח חיי אדם

בבתי הספר ובמשרד החינוך לא מצאו דרך לטפל או לחנך נגד אלימות , אז מתעלמים = אלימות כבומרנג

יש לי המון דוגמאות אני פשוט עייף מכדי לרשום ...........

אבל תסכימו שזאת דרך שהמדינה נוהגת באלימות מוסוות על ידי החוק אז אל תתפלאו "

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו לא עם מפגר. פשוט אנחנו עם שהתרבות היא ברמה נמוכה יחסית.

שום דבר לא הולך כמו שצריך במדינה הזאת, כמעט הכל זה בלאגן אחד שלם.

אבל זה לא אומר שאנו לא עם חכם, להיפך, אנחנו עם נבון ברובו.

el monomario - אהבתי מאוד את הדוגמאות (הצודקות) שלך!

הנא משפט שאומר בדיוק למה שאני מתכוון:

אבל מכאן ועד "אספסוף" ועם שאינו חכם במיוחד , המרחק רב.

המדינה הזאת גורמת לאזרחיה להתנהג באלימות בגלל היחס הבוטה של הגופים השונים במדינה לאזרחיה.

חלק משמעותי בהחלט מהתלמידים, (לפחות בביה"ס שלי, אורט סינגאלובסקי שזהו בי"ס די ברמה, והב"ס אוכף את החוקים שהוא קובע) לא יודעים טיפה של תרבות ולפעמים אני פשוט נגעל מההתנהגות של חלק (קטן אמנם, אבל עדיין משמעותי) מה"תלמידים" בביה"ס/כיתה.

אנשים נדחפים לאוטובוסים... ואפשר להביא עוד הרבה דוגמאות לחוצפה הישראלית, לפי דעתי זה קורה בגלל שככה כולם מתנהגים ואם אתה לא תעשה את מה שכולם עושים (תתנהג בחוצפה ותדרוש את הזכויות המגיעות לך ללא הרבה התחשבות) אז אתה בעצמך לא תשרוד, לפחות לא בישראל :\

זו דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...