אין אין על איתמר בן גביר , אחת מן המחאות המבריקות שלו. - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אין על איתמר בן גביר , אחת מן המחאות המבריקות שלו.

mikko

Recommended Posts

תל אביבים ,זאת הכללה גם על דעתך. פה מדובר על אותם אנשים אתה יודע זועקים זכויות לכל עבר.

מדגישים תל אביבים, כי הסודנים וכדו' מתגוררים בה .

השאלה אם אתה חושב שהם אכן צבועים? בלי קשר למקרה הברכה.

אם כן, אז הנקודה של הברכה עברה - וזה לא משנה איך. -כי הנקודה המרכזית היא נכונה.

אם הוא היה מביא רק 10 סודנים, היה לך טוב , נכון?

אז "מחר" הוא ישכיר כמה דירות -ותראה את הבלאגן שיהיה.

בכלליות:

אתה מנסה לתקן את הקהל?

מי שטיפש יפול בקלות.מי שבעל אינטרס יפול בקלות וכו'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין לי מה להגיד, "מוסרי" או לא "מוסרי" (הרי אין מוסריות בכל הקטע המסריח הזה. יש מסתננים לא חוקיים, ויש אנשים צבועים. בן גביר וחברו לא "השתמשו" בהם יותר ממה שמעסיקים שונים בדרום ת"א שמשלמים להם 8 שקלים לשעה "משתמשים" בהם. להיפך, הם קיבלו יום כיף בבריכה...)

זה צעד מבריק, והעובדה שרוב התלאביבים מיהרו לברוח מהבריכה די חושפת את הפנים האמיתיות שלהם.

"זכויות אדם? חשוב ביותר, כל עוד זה לא לידי ולא מפריע לי"

אני מציע לך ולשאר המגיבים לקרוא שוב את הכתבה כי בשום מקום לא צוין שתל אביבים יצאו או ברחו מהבריכה. בנוסף לכך, זה מאוד מטופש ואפילו עלוב להסיק נתונים סטטיסטיים על מדגם של כמה עשרות תל אביבים שהיו באותה עת בבריכת גורדון כאילו זה מייצג מאות אלפי תל אביבים (ולפי הנתונים שראיתי, רוב תושבי תל אביב הם בכלל לא במקור מתל אביב והיגרו מכל רחבי הארץ).

אותי מאוד יעניין לראות את תגובותיהם של מתנחלים כאשר 40 סודנים ירצו להיכנס לבריכה באחת ההתנחלויות, סביר להניח שהגזענות תזקוף את ראשה באופן מכוער יותר לעומת תל אביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כן, אז הנקודה של הברכה עברה - וזה לא משנה איך. -כי הנקודה המרכזית היא נכונה.

אתה חושב שהטענה נכונה, ולכן מבחינתך זה מוצדק להטות את הבדיקה כדי להגיע לתוצאה הזאת. אבל בעצם בזה שאתה מוכן לרמות אתה מודה שלו הנושא היה נבדק באמת, התוצאות היו עשויות להיות שונות. כלומר אתה חושש מבדיקה אובייקטיבית.

וזה מה שאיתמר בן גביר עשה. הוא יצר תרחיש עם תוצאה תפורה מראש שלא קשורה בשום אופן למציאות, כדי לקדם את האג'נדה שלו.

אם אתה לא רואה כמה זה חמור אני מניח שסיימתי כאן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שמישהו מאמין שזה יקדם אותנו לאנשהו.

גם השמאלנים שמכריזים על מדינת פלסטין עושים זאת כפרובוקציה שלא תביא שום התקדמות, רק עוד פרסום (שלילי).

בן גביר ובן ארי פשוט משחקים לפי הכללים ש"רודפי זכויות האדם" המציאו.

כל פעולה צריכה להיות מתוכננת, עם תקשורת ומצלמות שהוזמנו מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שתצליח לנחש כ"כ מהר מהי דעתי.

אני כן חושב שלהבדיל ממך לי יש בעיה עקרונית מאד גדולה עם שקרים ודמגוגיה - גם אם לעתים הם משרתים דווקא את האינטרסים שלי.

אני זזתי, לילה טוב לכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים פה נשמעים כמו ילדים קטנים עם איך שהם מתרגשים מהבדיחה הזאת שלו. 'בנאדם דגול' אפשר לחשוב מה כבר הוא עשה :nixweiss:

הבחור פופוליסט בצורה הכי בסיסית של המילה, ואפילו לא מתבייש בזה (לפחות הוא ישיר, ניתן לו את זה).

הוא בסה"כ רצה להגיע שוב לטלוויזיה וליצור כותרות, זה הכל. אני לא חושב שמעניין אותו משהו חוץ מקידום אישי. והאמת שאני גם לא חושב שהוא הוכיח פה שום דבר אבל לצערי כולם נופלים בתרגילים הזולים האלה. להגיד ש'התל-אביבים' (הכללה מפגרת בכל מקרה, ולא משנה איך המשפט ממשיך) צבועים כי הם נבהלו מזה שזרקו עליהם 50 אנשים לתוך המים פתאום זה קצת מצחיק. לא חושב שהרבה מכם היו נשארים במים בכזאת סיטואציה מוזרה.

חוצמזה גם אם תזרקו 50 ערסים למים אני אתרחק משם, זה לא אמור שאני חושב שאין להם זכות קיום (אם כי אולי אפשר לפתוח על זה דיון נפרד...).

בקיצור סבבה, מצחיק, חדשות, כותרות. אבל כרגיל איתו, אין פה ממש פואנטה.

אין פואנטה?

אתה בטוח?

בוא ננסה לחשוב על זה ככה, נניח שאתה גר באיזה בנין בדרום תל אביב. עשרות שנים שאתה גר בבנין ותמיד היו בו משפחות, עכשיו נקלעת למצב כזה, חלק לא קטן מבעלי הבתים מבוגרים מאוד וילדיהם פינו אותם לבית אבות או שההורים נפטרו והבית נשאר בירושה ואז, הילדים או האנשים שקנו את הבית בתור השקעה התחילו להשכיר את הבתים לעובדים זרים. לפי כתבות שעשו עליהם בעיתונות זה דיי סטנדרטי שבבית יגורו בין 10 ל 20 איש. עכשיו נניח שהשכירו בבנין שלך 6 דירות. (אחרי הדירה הראשונה שהושכרה הרי התחילו לברוח כל מי שהוא לא מהגר עבודה ויכול להרשות את זה לעצמו מבחינה כלכלית) פתאום יש לך 50 עובדים זרים בבנין שעבדת כל כך הרבה שנים כדי לקנות. כדרכם של אנשים צעירים כאשר הם בקבוצה הם שותים, מרעישים גם בלילה, מתלהבים כשעוברת בחורה (מה קורה אם יש לך ילדה צעירה בבית?) ובאופן כללי שכנים פחות טובים מאשר משפחה נורמטיבית שגרה באותו בית, במיוחד בצפיפות של דירה שלא נועדה לאכלס כל כך הרבה אנשים.

יש עוד צרות נוספות, אנשים אלה הרי חסרי אמצעים ככלל (מהגדרתם מהגרי עבודה בדרך כלל שולחים את מה שהם מרויחים למשפחתם בחו"ל כך שלהם לא נשאר יותר מידי לעצמם) מה קורה אם יש פיצוץ בצינור ביוב בבנין? אתה חושב שמישהו משלם ועד?

מה קורה אם יש מישהו שנראה מסוכן? אתה אפילו לא יכול לדבר איתו כי הוא מדבר בשפה אחרת.

עכשיו קח את כל זה, ותוסיף את זה לזה שאם אתה מתחיל להתלונן קוראים לך גזען.

עכשיו אתה מבין?

הבעיה והמחאה הזו היא לא נגד העובדים הזרים אלא נגד האטימות והצביעות של כל הצפונבונים ששמחים על כך שקיבלו חוטבי עצים ושואבי מיים בזול אבל מתעלמים מהבעיות שנוצרות במקומות אחרים.

משהו נוסף, אתה אומר שלומר "התל- אביבים" זו הכללה מטופשת אבל הסתכלת במראה? אתה לא אומר "הדתיים" לדוגמא? או "ערסים"?

מה אתה רוצה שיגידו? קבוצת האנשים שהיו בבריכת גורדון ב 10:00 בבוקר? מה נראה לך שאנחנו בקורס בתורת הקבוצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בורח, זה בדיוק הנקודה - לברוח מ-50 סודנים שקפצו למים זו תגובה גם של אנשים שאין להם בעיה עם סודנים אצלם בשכונה.

כאמור, כולנו היינו בורחים אם פתאום מופיעים 50 סודנים וקופצים למים כי 'הבוס אמר'.

אני לא אומר שהתל אביבים המדוברים צבועים או לא, בעד/נגד/חארות/נשמות וכו'. אני רק אומר שמה שהוא עשה לא בחן כלום. כי כל קבוצה הייתה מגיבה ככה, גם האנשים הכי סובלנים בעולם שבאמת היו שמחים לגור ליד סודנים.

שוב, אני לא מביע דעה לגבי תל אביב או סודן - רק אומר שה'מחאה' לא אומרת כלום. סתם תרגיל יח"צ מוצלח, כי אנשים לא חושבים יותר משני ס"מ לעומק.

זה בדיוק מה שהוא הוכיח, שלא משנה כמה אתה מזיין את השכל על הסובלנות שלך, אף אחד לא סובלני כשזה קורה בבית שלו, אז אל תזיין את השכל כשזה קורה אצל אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שתצליח לנחש כ"כ מהר מהי דעתי.

אני כן חושב שלהבדיל ממך לי יש בעיה עקרונית מאד גדולה עם שקרים ודמגוגיה - גם אם לעתים הם משרתים דווקא את האינטרסים שלי.

אני זזתי, לילה טוב לכולם...

דעתי לא קשורה כלל לקטע עם הברכה. ורוצה לשמוע, זה לא מצביע על שום דבר ,כי זה נכון שאנשים מכל סוג יפריע להם 40 בתוך ברכה.

לכן אני שאלתי אותך בלי קשר לכתבה.

אני לא צריך לנחש מהי דעתך, היא די כתובה.

ממקום ללכת כמו סביבון, אולי תתחיל להדבק לעיקר . אפשר להביע דברים צדדיים כמו על הברכה.. אבל לא לשכוח להדגיש את העיקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד והם כולם, אבל כולם, צבועים. האם זה הופך את אלו ששונאים את הזרים לפחות גזענים? ממש לא. זה נראה שכל שונאי הזרים יצאו מחוריהם כדי לתפוס את תומכי הזרים בצביעותם במקום להסתכל על עצמם במראה ולראות ששנאת הזרים לא מובילה אותם ואותנו לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא בטוח שזורקים אותם לדרום תל אביב, בעיקר בהתחשב בכך שדרום תל אביב זולה בהרבה מצפון תל אביב ויוקר המחייה שם נמוך יותר. בנוסף לכך, התחנה המרכזית החדשה היא עורק תחבורתי אשר יכול לקשר את העובדים הזרים בקלות לשאר אזור המרכז כך שאין ממש סיבה שפועל זר יתעקש לשלם יותר כדי לחיות בצפון ת"א...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא פונים אליהם כהבעיה אלא לרשויות - צריך לסדר להם מקומות. ולא איך שזה נראה היום -זוועה.

בכל אופן ,אני לא מדבר מטעמם של מתנגדי הזכויות או מתשובי דרום תל אביב ( איני משם ) .

אבל אני חושב שאכן יש כאן בעיה קשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...