אין אין על איתמר בן גביר , אחת מן המחאות המבריקות שלו. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין אין על איתמר בן גביר , אחת מן המחאות המבריקות שלו.

mikko

Recommended Posts

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חייב להגיד שהמחאה הזאת דוחה אותי כל כך שזה לא ייאמן.

הרי איתמר בן גביר וחבריו הם אלה שפועלים על מנת לסלק את העובדים הזרים מהארץ,

אז הם באים לאנשים מסכנים, שכמעט ולא מבינים עברית ואין להם מושג מי הם ומה האג'נדה שלהם,

ומשתמשים בהם בשביל המטרה שלהם לסלק אותם מהארץ. זה נראה לכם מוסרי?

המהלך עצמו לא מעניין אותי, וגם אין לי ממש דעה בנוגע לנושא (גירוש העובדים הזרים), אבל אני פשוט חושב שמנקודת מבט אנושית, מה שהוא עשה זה פשוט דוחה ומגעיל.

אין לי בעיה עם זה שהוא מתנגד להיותם בארץ או תומך בגירוש שלהם (שוב, אני לא ממש החלטתי מה דעתי בנושא), אבל ה"מחאה" הזאת פשוט גורמת לי לבחילה...

רק תנסו לחשוב שנייה מה הייתם חושבים על המהלך הזה אם הוא היה מבוצע במדינה אחרת, או בתור אקט שנועד לתמוך בגירוש של קבוצה אחרת, ואולי אפילו קבוצה שאתם משתייכים אליה, ואז תחליטו האם המעשה הזה נראה לכם תקין מבחינה מוסרית.

ואני כבר צופה את כל התגובות שמכתירות אותי בתור "שמלאני יפה נפש" (למרות שאני ממש לא מסכים עם דעות השמאל בדברים רבים מאוד) או "תל אביבי מנותק" (למרות שאני ירושלמי מבטן ולידה ואני שונא את תל אביב) או כל מיני שטויות כאלה. מזל שלא אכפת לי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינה מתוקנת תופסים עובדים זרים ומגרשים אותם. במדינה מתוקנת אין תקשורת שמצלמת ילדים של עובדים זרים בכל מיני סיטואציות ומשתמשת בכותרות כמו "גירוש ילדי הזרים" כדי לנגן על המצפון של הציבור. במדינה מתוקנת אין פעילים שנלחמים להשאיר את הזרים בזמן שהם עצם גרים בשכונות איפה שרגל של עובד זר לא דורכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, פשוט מבריק... שווה לבדוק היום חדשות אה? ;D

כן, אני מסכים שזה לא בדיוק מתיישר בקנה מידה עם "ואהבת לראך כמוך" אבל זה ועוד איך מוצדק, העובדים הזרים והמסתתנים זאת בעייה חברתית קריטית שצריך לההיאה לקונצנזוס לאומי. מקומם של רוב רובם לא פה, גם כך מחניק פה מכל הבני דוד/סים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדון INFER73

אתה פשוט שמאלני יפה נפש, ממש תל אביבי מנותק.

אני יודע שלא ממש איכפת לך מכלום ואתה שונא את תל אבל תראה את זה ככה:

הכושים קיבלו יום כיף+50 ש"ח

המתחנגלים מתל אביב קיבלו כושים_(הרי זה מה שהם רצו לא?)

מי שבעצם הפסיד כאן זה איתמר בן גביר,שבעצם רוצה מה שהמתחנגלים רוצים ,אבל לא רוצים ממש לומר זאת

לא מעניין אותם שהכושים יהיו שכנים שלך בירושליים עם כל המינוסים שיש בזה.

מבחינתם המדינה היא תל אביב, וכל עוד הכושים לא באים לשם אז הכל טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת פעולה של היגיון פשוט. וזה מרענן בעולם של פוליטיקלי קורקט, "צביעות", שמי יגיד אמת ייחשב לגזען/חשוך/פשיסט.

"לוחמי זכויות האדם" האלה שחיים להם בשכונה מצוחצחת ולבנה, זועקים למען "פליטים" שמחלישים אזורים חלשים ממילא,

אבל נלחמים בכל האמצעים כשחב"דניק, יהודי עם ת"ז כחולה שווה זכויות, ששמח לעזור לכולם, רוצה לגור לידם.

הלוואי והייתי שם כדי לראות את הפרצוף של אותם אוהבי אדם כשנחיל שחור זורם לתוך המים.

הם רגילים שהחבר'ה השחורים נכנסים מהדלת האחורית, מנקים את הסלון ומתקפלים חזרה לצללים.

אני כבר מזמן החלטתי למי אצביע בבחירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינה מתוקנת תופסים עובדים זרים ומגרשים אותם. במדינה מתוקנת אין תקשורת שמצלמת ילדים של עובדים זרים בכל מיני סיטואציות ומשתמשת בכותרות כמו "גירוש ילדי הזרים" כדי לנגן על המצפון של הציבור. במדינה מתוקנת אין פעילים שנלחמים להשאיר את הזרים בזמן שהם עצם גרים בשכונות איפה שרגל של עובד זר לא דורכת.

מז״א לא דורכת? ומי מנקה להם? מטפל להם בהורים קשישים? מגדל להם את הילדים?

מי משפץ להם ומי מעביר הלם את הבית?

בעקרון זה די דבילי מה שאתה אומר, כי לא כל עובד זר הוא פועל לא חוקי.

אולי תגיד עובדים לא חוקיים, אבל בשבילם יש משטרת הגירה.

אז להתנגד לעובדים זרים? זה להלחם בתחנת רוח.

העובדים האלה עושים עבודה שישראלי ישב על אבטחת הכנסה ולא ייעשה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, פשוט מבריק... שווה לבדוק היום חדשות אה? ;D

כן, אני מסכים שזה לא בדיוק מתיישר בקנה מידה עם "ואהבת לראך כמוך" אבל זה ועוד איך מוצדק, העובדים הזרים והמסתתנים זאת בעייה חברתית קריטית שצריך לההיאה לקונצנזוס לאומי. מקומם של רוב רובם לא פה, גם כך מחניק פה מכל הבני דוד/סים...

לא יודע אם הייתי מגדיר כמה אלפי (ואפילו כמה עשרות אלפי, אני לא יודע כמה יש בדיוק) עובדים זרים לא חוקיים בתור "בעיה חברתית קריטית".

אני לא אומר שלא צריך למצוא לזה פתרון כזה או אחר, אבל כשיש לך אוכלוסיות ענקיות (ערבים וחרדים) שחלק גדול ומשמעותי מהן לא עובד (לפחות לא בצורה חוקית) ולא משלם מיסים ומביא לאוויר העולם ילדים ששאר משלמי המיסים צריכים לסבסד אז כמה אלפי (או עשרות אלפי, במקרה הגרוע) עובדים זרים לא חוקיים זאת לא הבעיה הכי גדולה שלנו אם תשאל אותי...

וכמו שאמרתי, הפתרון לא מעניין אותי בכלל, וגם אין לי דעה מגובשת בנושא, אבל מבחינה אנושית ומוסרית ה"מחאה" הזאת הייתה פשוט דוחה ומגעילה.

העובדים האלה עושים עבודה שישראלי ישב על הבטחת הכנסה ולא ייעשה את זה.

כל מילה בסלע. לא חסר מובטלים במדינה הזאת שלא מוכנים ללכת לעבוד בחקלאות/סיעוד/ניקיון/בניין כי זה לא בכבוד שלהם או כי המשכורת חרא.

אבל נלחמים בכל האמצעים כשחב"דניק, יהודי עם ת"ז כחולה שווה זכויות, ששמח לעזור לכולם, רוצה לגור לידם.

ישנם גם הרבה מאוד ערבים בעלי אותה תעודת זהות כחולה כמו שיש לי ולך. האם הם רצויים בבני ברק או מאה שערים?

האם אתה היית רוצה שהם יגורו בשכנות אלייך?

ו"שמח לעזור לכולם" זה נכון למחצה כשזה נוגע לחב"דניקים, רק צריך להחליף את "כולם" ב"יהודים בלבד", וגם צריך להוסיף שיש לו אג'נדה משלו ושהוא מנסה להחזיר אנשים בתשובה, זה לא שהוא עושה את מה שהוא עושה מאלטרואיזם טהור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אף אחד לא חולם לתת להם\לילדים שלהם אזרחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העובדים האלה עושים עבודה שישראלי ישב על אבטחת הכנסה ולא ייעשה את זה.

הכוונה הייתה לעובדים לא חוקיים. ואתה יודע מה אני מתנגד גם לעובדים חוקיים שחושבים שמגיע להם אזרחות כי ילדו ילד ועכשיו משתמשים בו כמגן אנושי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...ישנם גם הרבה מאוד ערבים בעלי אותה תעודת זהות כחולה כמו שיש לי ולך. האם הם רצויים בבני ברק או מאה שערים?

האם אתה היית רוצה שהם יגורו בשכנות אלייך?

ו"שמח לעזור לכולם" זה נכון למחצה כשזה נוגע לחב"דניקים, רק צריך להחליף את "כולם" ב"יהודים בלבד", וגם צריך להוסיף שיש לו אג'נדה משלו ושהוא מנסה להחזיר אנשים בתשובה, זה לא שהוא עושה את מה שהוא עושה מאלטרואיזם טהור

אין לי בעיה גם עם ערבי שלא מחכה להזדמנות לתקוע לי סכין קצבים בגזע המוח.

הצביעות היא אצל אותם מתיפייפים שאין להם בעיה עם זבל אנושי, אבל צמרמורת עוברת להם בגוף כשעובר לידם חרדי.

בחדשות 10 עוד מעט מראים את הוידאו מה"פרובוקציה". מבחינתי זה "חשיפת הפרצוף האמיתי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...