מחפש מכשיר ולא סגור איזה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מכשיר ולא סגור איזה

Googleness

Recommended Posts

קודם כל אני לא מחפש טלפון נייד יש לי N95 וגם בפונקציות שלו אני בקושי משתמש.

אני מחפש מכשיר שיאפשר לי:

1. לקרוא E-Books (לאחרונה התחלתי לקרוא ספרים בפורמט PDF זה הרבהה יותר נוח).

2. לצפות בקבצי וידאו.

3. לא מחייב בכלל אבל גישה לאינטרנט אלחוטי\סלולרי (יש לי סים עם חבילה בסלקום) בשביל קצת חדשות באינטרנט.

בקיצור ראיתי כל מיני מכשירי טאבלט למיניהם ומכשירי אייפון\אנדרואיד סלולריים למיניהם אבל באמת שבשביל מה שאני צריך זה 2 הסיבות הראשונות והשלישית היא צ'ופר.

התקציב שלי בסביבות ה1200 שקל +- עדיף כמה שיותר זול גם לא מפריע לי אם יש לקנות יד שנייה.

מה אתם ממליצים?

עריכה:

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=789851

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כמה אפשרויות .

א.להגדיל את התקציב קצת , ולחפש ביד שנייה Tab של סמסונג ,טאבלט של 7" שכבר מריץ את הגירסה האחרונה של לסמארטפונים (2.3) ,מעבד חד ליבתי כמו בGalaxy S המקורי ובסך הכול מצויין וזריז שמריץ גם Flash ,הוא יכול להריץ גם את רוב תכני הוידאו שתוריד כולל MKV 720P ואפילו 1080P

ב.לקנות את הטאבלט שהצאת ,אבל כך בחשבון שהוא חלש מאוד,ולא בטוח כמה תהנה מלקרוא PDF ולראות ספרים על המסך שלו ,בנוסף כך בחשבון שהוא מריץ גירסה ישנה של אנדוריאד.

ג.לקנות איפד (המקורי) ביד שנייה, מצויין שקורא PDF באופן מובנה ,תומך בעברית מלאה מהקופסא .. והמסך שלו טוב בצורה משמעותית מהטאלבטים שצוינו למלעה וכך גם חיי הסוללה שלו בנוסף אחרי פריצה מסוגל להריץ את רוב פורמטי הוידאו כולל 720P/1080P MKV .אבל לדעתי דיי גדול בשביל מה שאתה רוצה ,והמסך שלו ביחס של 4:3 שפחות מתאים לצפייה בסרטים (יהיו פסים שחורים למטה ולמלעה) ובנוסף הגירסה עם ה3G גם ביד שנייה תיהיה יקרה מדי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...