זריז! איזה פלאפון לקחת? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זריז! איזה פלאפון לקחת?

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי מה "פצצה" במחיר הזה.

אם זה 500 דקות ב-190 ש"ח אז זאת שחיטה (של הלקוח ולא של המחיר..), ואם זה 1,000 אז זה הסטנדרט ותו-לא (1300+1300 ב-209 ש"ח, עם בהחזר מלא).

בקיצור, לא חדש ולא מעניין.

צא מהסרט שלך, המבצע הזה של המפה לאוזן נגמר מזמן, הסטנדרט היום (אפילו לפחות ממה שקיבלת) זה 250 ש"ח. אולי זה עניין עונתי ויחזור, אבל כרגע זה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעלם מהעובדה הפשוטה שאולי זה יקר אבל היום חבילה דומה למה שאתה מציג עולה לא פחות מ300 שקל בחודש (250 שקל אחרי זיכויים מסוכנים כאלו ואחרים) וממש לא 210 שקל בחודש.

קישקוש. החבילה חיה וקיימת. ברור שאתה לא תראה אותה באתר שלהם, אם שם אתה מחפש אותה.

אתה צודק, שלשום דיברתי עם בשביל חבר ומה שהצלחתי להוציא מהם זה:

1000 דק + 1000 הודעות + 3500 דק בתוך סלקום + גלישה ללא הגבלה + מכשיר או ב 220 ש"ח

זה באמת עלה באיזה 11 ש"ח

זה לא עלה, זה אפילו ירד :)

המבצע המקורי היה 1200+1200 + ב-209 ש"ח. תוסיף לזה חבילת גלישה בכ-25 ש"ח אאל"ט והגעת בערך ל-235 ש"ח.

פה קיבלת קצת פחות דקות והודעות (לא משמעותי) אבל גם עוד 3500 (!!) דקות בתוך + חבילת גלישה = וכל זה ב-220 ש"ח.

מחיר זול יותר מבעבר.

אז כל הקשקשנים שכל מה שהם יודעים זה לחפש בגוגל את האתר של ואז לחפש בו את המסלולים שהם מפרסמים, כדאי שיתעוררו למציאות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי עם נציגת שירות שירות הלקוחות ואמרתי לה: "תני לי את הדיל הכי טוב בהתאם לצרכים שלי".

כתבתי לה שאני מדבר בערך בין 300-400 דקות בחודש, שולח בערך 50 סמסים וגולש הרבה.

והחבילה שקיבלתי הכי התאימה לי מבין מה שהציע.

הא , כי כולם צריכים לקנות Defy במחיר מופרז (מאוד) ,עם חומרה של 2009 ? :kopfpatsch: לא שיש לו בכלל האייפון .. אולי תעשה גם חרם על Lev0 ועומרי כי יש להם אייפונים ועוד 110 מליון בעלי אייפונים בעולם שכמה מהם לפחות חברים שלך ?

זה שאתה לא יודע לעשות JB זה בעייה שלך ,מוטורלה הפסיקו לתמוך בDefy אחרי Froyo ,ככה שכדי להנות מ2.3 תצתרך להשתמש ברומים של אנשים פרטיים כדי לקבל מכשיר מעודכן ,לפחות תוכל להתנחם בעובדה שלעומת 99% מהמכשירים של שמגיעים עם eFuse שלא מאפשרים התקנת רומים מקוסטמים מלאים ,אתה כן יכול ..

תירגע, זה היה בצחוק! :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאתה מלפפון

מכשיר ענתיקה ו300 דקות שיחה בחודש וכל זה ב178 ש"ח?

אין לך מה להתלהב פה

עדיף הייתה לוקח וסוגר את הסיפור מניסיון (יש לי SGS)

אני לא מבין אותך, דיי מרוצה מהמכשיר, נו אז מה אם יש לו מעבד 800Mhz, תמיד אפשר לעשות OC ל-1000Mhz.

גם ככה הוא מרגיש ייחסית חלק, ובכוונה התפשרתי על המכשיר כדי לקחת חבילת גלישה ללא הגבלה שאני מ-א-ו-ד מנצל אותה!

ללא חבילת הגלישה הייתי משלם בערך 110 ש"ח לחודש, שזה נשמע דיי הגיוני.

אז ויתרתי כי הוא משעמם ועל ה-SGS ויתרתי בגלל מחיר וגם המסך שלו לא מיודע מה (יותר מידיי כהה), המסך של ה-Defy הוא מאוד טוב עם ייחס רזולוצייה עדיפים על ה-SGS.

בגדול מכשיר שבהחלט תפור לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בדיוק הגעת לזה שהמסך של ה-defy טוב יותר מהמסך של ה-SGS, מבחינת צבעים/תאורה ("יותר מידיי כהה") ?

הפאנל היחיד היום בעולם שטוב יותר מהפאנל שב-SGS, הוא זה שב-SGS 2.....

בכל מקרה, אם אתה מרוצה, תהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...