זריז! איזה פלאפון לקחת? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זריז! איזה פלאפון לקחת?

Born2Kill

Recommended Posts

זה לא משנה, גם אם אתה לא הולך לדבר יותר מ-100 דקות - אתה עדיין משלם יותר.

אה, וזה לא מסלול יחודי לאורנג'.

גם ופלאפון מציעות אותו דבר - 209 ש"ח עבור 1200 + 1200.

500 דקות מספיקות לי, אני מעדיף למשל פחות סמסים ויותר נפח גלישה.

חבל שחברות הסלולר לא גמישות בזה... על כל דבר קטן הם רוצים תוספת תשלום.

אגב, איך הגלישה ב-SGS בפייסבוק?

לא יצא לי לראות סטאטוס בפייסבוק סטייל: "...via samsung".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 56
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה שמתכוונים להגיד לך זה שבכל מקרה תשלם אותו דבר כל חודש אז 230 שקל לחודש זה הרבה כסף לא משנה כמה דקות תדבר זה עדיין יותר מרוב החבילות הקיימות ולא רק שאתה משלם הרבה אתה גם מקבל פחות מה שפחות קריטי לך אבל באופן כללי אתה יוצא פראיר.. אני לא יודע איך הגענו לזה אבל אבא שלי משלם לחודש על 1200+1200+ביטוח על הכל בלי חבילת גלישה 130 פר חודש * 36 חודשים... אני לא חושב שאפשרי להוציא פחות אבל שיהיה לך קנה מידה לכמה יקר מה שהציעו לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

500 דקות מספיקות לי, אני מעדיף למשל פחות סמסים ויותר נפח גלישה.

חבל שחברות הסלולר לא גמישות בזה... על כל דבר קטן הם רוצים תוספת תשלום.

אגב, איך הגלישה ב-SGS בפייסבוק?

לא יצא לי לראות סטאטוס בפייסבוק סטייל: "...via samsung".

לא יצא לך סטטוסים כאלה?

androidt.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-DEFY הוא בהחלט לא המכשיר הכי טוב/חזק בשוק אבל הוא רחוק מלהיות פשרה של ממש, ודאי לא בתור סמארטפון ראשון.

ינסו לדחוף לך את החבילות היקרות, אבל מניסיון אישי אני יכול להבטיח לך שהחבילה הזולה ביותר (384K ב-25 ש"ח לחודש) יותר ממספיקה. תמיד תוכל לשדרג אותה בהמשך אם תחליט שאתה ממש חייב HD של דודו אהרון כל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW!

קניתי את ה-Defy והוא מכשיר מדהים!

האמת היא שציפיתי לפחות, אחלה מחיר גם עשו לי בסלקום.

300 דק' שיחות + 100 סמסים + גלישה ללא הגבלה + מכשיר (בהחזר מלא) = 178 ש"ח.

כמה שאלות:

1) איזה כדאי להוריד?

2) האם אפשרי לשדרג לאנדרויד 2.3? (כרגע יש לי 2.1)

3) האם יש אפשרות "לפתוח" אותו יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום באורנג יצא מסלול חיילים חדש,

סמראטפון (ברמה של וגלקסי) בהחזר מלא (אני לא סגור אם צריך לדבר מעל סכום מסויים) אבל שאר המכשירים כמו בלאקברי (שאני לא ממליץ לאף אחד שאין לו יותר מכמה תיבות דואר וכל היום רק נמצא בזה כי שום דבר אחר לא ניתן לעשות עם המכשיר הזה אפילו לא גלישה) ושאר הסמארטפונים "דרג ב" כמו שאני קורא להם וDEFY גם אם אני לא טועה.

לגבי סמסים ודקות אני גם לא כזה סגור אבל או 500 או 1000 ב190 ש"ח לחודש.

מחיר פצצה.

גם לסטודנטים יש מחירים פגז.

ברמת העיקרון אין הרבה מה לחשוב, רוב החברות עם אותם מחירים, הבדלים זניחים באמת.

תלך לאיפה שנוח לך, איפה שהכי קרוב ואיפה שהשירות הכי טוב.

בהחלט מציע לך ללכת על S עם קצת ידע אתה הופך אותו למכשיר זהב שלא רואה ממטר את האייפון 4 ושלא נדבר על הגלקסי S 2 שיגיע ביוני\יולי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי סמסים ודקות אני גם לא כזה סגור אבל או 500 או 1000 ב190 ש"ח לחודש.

מחיר פצצה.

לא הבנתי מה "פצצה" במחיר הזה.

אם זה 500 דקות ב-190 ש"ח אז זאת שחיטה (של הלקוח ולא של המחיר..), ואם זה 1,000 אז זה הסטנדרט ותו-לא (1300+1300 ב-209 ש"ח, עם בהחזר מלא).

בקיצור, לא חדש ולא מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, לא נעים לי לאמר לך אבל זה דיל רע, ממש רע. יצאת פריאר

.

הדבר שבאמת יקר פה הוא הגלישה, 70 ש"ח ללא הגבלה.

אבל היי, אתה יכול להגיד שכל מסלול כבר הוא יקר, גם בפלאפון אמרו שזה יקר.

חוץ מזה, מאוד מרוצה מהמכשיר. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה "פצצה" במחיר הזה.

אם זה 500 דקות ב-190 ש"ח אז זאת שחיטה (של הלקוח ולא של המחיר..), ואם זה 1,000 אז זה הסטנדרט ותו-לא (1300+1300 ב-209 ש"ח, עם בהחזר מלא).

בקיצור, לא חדש ולא מעניין.

אתה מתעלם מהעובדה הפשוטה שאולי זה יקר אבל היום חבילה דומה למה שאתה מציג עולה לא פחות מ300 שקל בחודש (250 שקל אחרי זיכויים מסוכנים כאלו ואחרים) וממש לא 210 שקל בחודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעלם מהעובדה הפשוטה שאולי זה יקר אבל היום חבילה דומה למה שאתה מציג עולה לא פחות מ300 שקל בחודש (250 שקל אחרי זיכויים מסוכנים כאלו ואחרים) וממש לא 210 שקל בחודש.

עזוב את זה, לפי דעתי צריך לעשות חרם על Milford Cubicle - על זה שהוא קנה , כי זה טעות לקנות .

מערכת הפעלה שהיא בית כלא בצבע וורוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב את זה, לפי דעתי צריך לעשות חרם על Milford Cubicle - על זה שהוא קנה , כי זה טעות לקנות .

מערכת הפעלה שהיא בית כלא בצבע וורוד.

הא , כי כולם צריכים לקנות Defy במחיר מופרז (מאוד) ,עם חומרה של 2009 ? :kopfpatsch: לא שיש לו בכלל האייפון .. אולי תעשה גם חרם על Lev0 ועומרי כי יש להם אייפונים ועוד 110 מליון בעלי אייפונים בעולם שכמה מהם לפחות חברים שלך ?

זה שאתה לא יודע לעשות JB זה בעייה שלך ,מוטורלה הפסיקו לתמוך בDefy אחרי Froyo ,ככה שכדי להנות מ2.3 תצתרך להשתמש ברומים של אנשים פרטיים כדי לקבל מכשיר מעודכן ,לפחות תוכל להתנחם בעובדה שלעומת 99% מהמכשירים של שמגיעים עם eFuse שלא מאפשרים התקנת רומים מקוסטמים מלאים ,אתה כן יכול ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...