שווה להחליף Z5500 בסולו 7C? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שווה להחליף Z5500 בסולו 7C?

11GnR

Recommended Posts

אוקיי תודה רבה, אני שמח שדווקא הבחור היחיד בעולם כנראה שהשווה בין שניהם ברוגע בבית שלו ענה לי :jump:

עכשיו אני די מבולבול ומבואס בהפרש כזה זניח לוותר על נוסף ותיבה גדולה יותר

באמת קשה לבחור

תענה לי בבקשה גם על שתי השאלות הבאות, אחרי זה אני כבר אחליט:

1- אם אני אקנה את הסולו 7 ושים אותם מאחוריי עם 2 מטר ביניהם על סטנדים בגובה המתאים זה יהיה עדיף?

2- אם אני אשים את הסולו 7 בפינה שאמרתי לך קודם ואוריד מהשלט ומהמחשב קצת את הבאס, זה לא יתקן את זה ואז ישמעו אותו דבר?

תודה רבה :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. שנמצאים מאחור? נשמע לי מתכון לסאונד לא טוב.

2. לא אותו הדבר, אתה יכול לנסות אבל לדעתי עדיין הסולו 6 יישמעו טוב יותר.

אתה יכול תמיד לקנות את ה-7 אם זה מה שאתה מעדיף. זה לא שהם רעים חס וחלילה, פשוט לדעתי הן פחות מתאימים לך ספציפית. כמו שרמשתי בביקורת, בגלל התיבה הגדולה יותר והדרייבר נוסף התיבה "מנגנת" יותר מדיי, לדעתי זה משהו שאתה לא תאהב, אני יודע שאני לא אהבתי את זה. אבל כמובן שזו זכותך לקנות אותם במידה ותרצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרש של 100 ש"ח ? הכיצד ?

לך על הסולו 7, תמיד טוב שיש לך אופציה גדולה יותר.

רמקולים מדהימים.

האזנת לרמקולים הללו, או שאתה רק קורא ביקורות עלייהם ?

רק קורא...

את הסולו 7 בבאר שבע אני יכול להשיג ב950 ואת הסולו 6 ב865, אז זה בכלל 85 שקל הפרש

אני אכן גם מתלהב מהרמקול הנוסף אבל הבחור מעליי ניסה את שניהם וגם נשמע מנוסה למדיי, וסך הכל אני אפילו לא צריך ממש באסים, וככה עם הסולו 7 אני אהיה בזווית רצינית מהטוויטר וגם הפרש מרחק משמעותי מאוד בין הטוויטר אליי לעומת שני הוופרים אליי :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, אנטולי הוא מומחה בתחום :)

ואתה אמור להקשיב לו, הוא יודע מה הוא אומר.

מה שהוא אמר זה נכון, הסאונד שתקבל יהיה טוב יותר כשתשמע בסולו 6. בגלל סיבה פשוטה, המרחק בין הרמקולים, וגודל החדר, יתן לך באס מאוד חזק, והוא יבלע לך את כל שאר התדרים.

למרות שאפשר לסדר את זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז אני מסתדר טוב עם אקולייזרים, וגם יש כפתור בשלט של הסולו 7 להנמיך

אז אם אני אלך על הסולו 7 ואסדר את הבאס מהשלט ומהאקולייזר של הכרטיס קול (מתכנן על XONAR ESSENCE STX), אני אגיע לאותה תוצאה של הסולו 6 ? (אשמח לתשובה מאנטולי אבל גם מאחרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז אני לא אעשה טעות לקנות את ה7 ולבנות על תיקון באקולייזר והשלט? בהתחשב בזה שב6 הטוויטר בערך באוזן וב7 הוא גבוה משמעותית מהאוזן ואני יושב בערך מטר מכל אז זה יוצר זווית רצינית מהטוויטר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת כבר תשובה לשאלה הזו כמה פעמים, ואתה מנסה לנסח את השאלה מחדש כל פעם כדי לקחת את הסולו7.

אז קח את הסולו7. במקרה הכי נורא זה יישמע פחות טוב מהסולו6, זה לא יהרוג אותך. מי יודע, אולי הסולו 7 כן יישמעו לך טוב יותר ודווקא תשמח. כל אחד ודעתו. את דעתי כבר רשמתי יותר מפעם אחת.

זה הכל בגלל הגישה של "שלא ידפקו אותי". יש לי חבר שרוצה לבנות לעצמו IEM. אז הוא בחר אילו דרייברים הוא רוצה וצריך להזמין אותם. הפנתי את תשומת ליבו לעובדה שב-30% פחות מהמחיר של הדרייברים אפשר לקנות שלמות שיש להן גם לא מעט דברים מסביב, אשר משתמשות באותם הדרייברים בדיוק ולכן הוא יוכל לפרק אותם ולהשתמש בהם. אבל עכשיו כואב לו הלב לקנות ולפרק אותן למרות שזה נותן לו תמורה גבוהה הרבה יותר לכסף. גם המקרה שלך לא שונה בהרבה (ואל תיעלב חס וחלילה, זה ממש לא נאמר כדי לפגוע בך. ככה רוב האנשים ואין מה לעשות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת את השאלה שלי

התיקון באקולייזר יכול להתגבר על החסרון של הסולו 7 לחלוטין ? או שאתה מאמין שבעזרת אקולייזר עם שני הרמקולים התוצאה הסופית שאני אקבל בסולו 6 עדיין עדיפה על הסולו 7 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסולו 7 אין שום חסרון !

ולא אמרנו שתשמע גרוע, או משהו כזה, פשוט אמרנו, שבחדר קטן כמו שלך, אתה תקבל יעילות טובה יותר כשתשמע מהסולו 6.

אתה יכול לקנות את הסולו 7, ולפי דעתי, בגלל שאתה כל כך רוצה לקנות אותם, אתה תיהנה מהם מאוד, ואתה תשמע באס חזק, ואולי תאהב את זה, כי אתה לא יודע מהו באמת הבאס שאמור להיות שם, או הבאס שהיה שם אם היה את הסולו 6.

אחרי שקראתי את כל הפוסטים, הייתי ממליץ לך ללכת על ה7, הוא לא ישמע גרוע בחדר שלך.

יש לי חדר, שנראה לי שהוא בגודל של החדר שלך, והסולו 7 נשמעים פה פשוט נהדר!!! אני מת עלייהם !

* הם נמצאים על הרצפה, במרחק של כ1.5 מטר, אחד מהשני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנת את השאלה שלי

התיקון באקולייזר יכול להתגבר על החסרון של הסולו 7 לחלוטין ? או שאתה מאמין שבעזרת אקולייזר עם שני הרמקולים התוצאה הסופית שאני אקבל בסולו 6 עדיין עדיפה על הסולו 7 ?

כמו שכבר אמרתי, לדעתי הסולו 6 עדיין ישמעו טוב יותר. זה לפחות המצב לאוזן שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קניתי את הסולו 6 לאחר האזנה וקריאת כל הביקורות באתר ופורומים אחרים ולאחר התעייצות.

אני אחד ששומע מוזיקת טארנס והסולו 6 עדיין מספקים אותי עם הבאס שלהם.

לפי דעתי אתה חייב ללכת על הסולו 6 ולא 7! ראיתי את המבנה של החדר שלך והוא דומה לשלי ואנטולי הסביר לך כבר,ואין על אנטולי בתחום הזה והוא עוד חקר את שתי הרמקולים,אז תפסיק להיות ישראלי ולחיות במחשבה שידפקו אותך כי יש את הסולו 6 ב750 שח ואפילו פחות בחנויות כמו נתניה עם הזמנה בחינם.ככה שההפרש הוא מעל 200 שח..ודרך אגב לפני שאתה קונה אתה חייב לראות אם הרמקולים יתאימו לך לשולחן,כי רק אחרי שקניתי הבנתי שהם לא מתאימים והם פתאום נהיו קרובים אליי ממש לאוזן אז קניתי סטנד.תחשוב על הכל לפני שאתה קונה!

שבוע טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...