samsung galaxy s - מחנות פרטית. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

samsung galaxy s - מחנות פרטית.

KF

Recommended Posts

שלום

אני מעוניין לקנות את הגלאקסי (גירסה 2.3 + עברית) מחנות פרטית,הכי נוחה לי כרגע זו ELNIE.. אשמח לשמוע חוות על החנות ממי שקנה משם מכשיר (קראתי חלק בזאפ).

כמו כן אשמח גם להמלצות על חנויות אחרות.

האם מלבד המכשיר עצמו אני אקבל מטען, ואוזניות מקוריים ?

הבנתי שהאחריות בELINE לא תופסת במקרה שאני אתקין רום אחר במכשיר.. הבנתי גם שאין אפשרות ל download mode ו recovery האם זה משמעותי ?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם מלבד המכשיר עצמו אני אקבל מטען, ואוזניות מקוריים ?

למה שלא תתקשר ותשאל אותם ? אם מישהו יגיד לך שהוא קיבל זה מבטיח שגם אתה תקבל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלי תמכה במה שאתה אומר.. לבדוק ב 7 עיניים מה שאתה קונה כי בכלל לא בטוח שתקבל את אותה התכולה / מוצר וזה יכול להגיע מהמון גורמים (ייבוא פררלי, חנויות ביזיוניות שמוציאות כבלים / Docks / כרטיסי SD וזה ממשיך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי ביררתי.. אמרו לי שמקורי. (vmobile)

מה שכן אמרו לי שכרגע יש רק גירסה 2.2. האם כדאי לחכות לגירסה 2.3 ?

עד כמה זה משמעותי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שגם אני שקלתי לקנות מאותה חנות ס- אם רק התמיכה בעברית חשובה לך, ולא אכפת לך שהממשק יהיה באנגלית- תוכל לקנות את המכשיר בגרסה 2.3 אבל לממשק עברי עדיין קיימת רק גרסה 2.2

ב2.3 אמורה להיות תמיכה עברית טובה יותר, ושיפור במנהל המשימות- במקומך הייתי מחכה, או 'מתפשר' על הממשק האנגלי. אני אישית מחכה שתהיה תמיכת 2.3 למכשיר לרשת פלאפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

vmobile אמרו לי ששבוע הבא יהיה להם גירסה 2.3 . אני צריך לשאול אותם אם זה עברית מלאה או לא..

אם לא אז אתפשר על 2.2 ובעתיד אעדכן ל2.3 דרך מדריך כלשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול בבקשה להגיד לי אם אני ארכוש את המכשיר הזה

http://eline.co.il/index.php?act=ecommerce&cat=205&id=124362&str=Samsung%20Galaxy%20S

אני באורנג,האם יהיו לי בעיות איתו?או שהוא רק לחברת פלאפון?אני לא מבין כלום :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...