מרדף אחר סיוויק שחורה בכביש מס' 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מרדף אחר סיוויק שחורה בכביש מס' 4

R0ck

Recommended Posts

זה יופיע ב Ynet ברגע שהסיוויק הזו תפגע באיזה חתול או עובר אורח, אם בכלל... סביר להניח שנשמע/נקרא עליה בקרוב.

בכל אופן, מאודדדד מסקרן אותי באיזו סיוויק מדובר!!!

עריכה:שגיא איפה נעלמו התמונות ?

התמונות יפורסמו מאוחר יותר, יש לי חשד גדול מאוד שזו הסיוויק הזו.

קודם שיאמתו את זה, בינתיים אנסה לברר אם יש קשר לאחד מהמפגשים (אם כי השעה קצת מוקדמת בשביל לעשות שטויות כאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יופיע ב Ynet ברגע שהסיוויק הזו תפגע באיזה חתול או עובר אורח, אם בכלל... סביר להניח שנשמע/נקרא עליה בקרוב.

בכל אופן, מאודדדד מסקרן אותי באיזו סיוויק מדובר!!!התמונות יפורסמו מאוחר יותר, יש לי חשד גדול מאוד שזו הסיוויק הזו.

קודם שיאמתו את זה, בינתיים אנסה לברר אם יש קשר לאחד מהמפגשים (אם כי השעה קצת מוקדמת בשביל לעשות שטויות כאלה).

you wouldn't be talking about the max-tuning meetings, would you? you think it has something to do with

the raid?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפשיטה הזאת הייתה בולשיט הם פשטו על ולא על מרוצים כל הכבדים באמת לא היו שם מה הם הורידו מהכביש? סיוויק עם קיט (ללא שיפורי מנוע עפ"י מה שידוע לי) ניסן אלמרה עם sunvisor ודוד אחורי וכל מני כאלו

שוטרים יקרים... אני מבין שאתם מבלים פקודות וכו' אבל תפעילו קצת שיקול דעת תורידו מהכביש אידיוטים שעושים צלחות עם האוטו של אמא ונכנסים בעמוד או תרדפו על מחבלים אבל על מה הפשיטה על זה שחברה עמדו בחניה אחרי שעות החושך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...