מכסת דו"חות התנועה של המשטרה 27.11.03 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכסת דו"חות התנועה של המשטרה 27.11.03

alienboo

Recommended Posts

תן לינק נורמאלי FFS:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2825248,00.html

בכל מקרה, זה היה כבר ידוע. זה גם על מעצרים ככה, ככול שהם עוצרים יותר הם מקבלים יותר שיט.

ככה זה בישראל. מקווה שאנשים יבינו עכשיו למה אני שונא בדם את הזונות הכחולות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ששוטרי התנועה הם חלאות

היום בדיוק נסעתי לעבודה (מי שמכיר את רמת החייל רחוב ראול ולנברג )

כביש של 60 קמש , עקפה אותי ניידת משטרה על 120 (עקבתי אחריו) כמובן שלא בתפקיד .

שונא שוטרי תנועה .

טרם פגשתי אחד שהיה כמעט בסדר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ששוטרי התנועה הם חלאות

היום בדיוק נסעתי לעבודה (מי שמכיר את רמת החייל רחוב ראול ולנברג )

כביש של 60 קמש , עקפה אותי ניידת משטרה על 120 (עקבתי אחריו) כמובן שלא בתפקיד .

שונא שוטרי תנועה .

טרם פגשתי אחד שהיה כמעט בסדר .

כל החזירים הם חלאות, גם בלשים מנוולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות דפקנים זה מילא... אנחנו רגילים

אבל להגיד שדופקים את הנהגים בכוונה, זה כבר מטומטם ביותר...

מעניין כמה נהגים באמת יתלוננו שהדוח שלהם לא היה מוצדק ::)

you dont understand the issue, do you ?

in all the cases where the police could just warn the the felon

and let him/her go free, thay had to fill a ticket for "somthing".

just because thay where instructed to do so,, not because you did somthing wrong

have you got a ticket once in your life ? think that you could get free of it !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים , הדרך היחידה להחזיר לחרות האלה היא:

ברגע שאתם מקבלים דו"ח תנועה פשוט חכו עד שיעבור חצי מתקופת התשלום שיש לכם (דהיינו חודש וחצי) והגישו בקשה למשפט, הדבר פשוט יצור לחץ על המשטרה . ועכשיו לנקודה סופית ומכרעת: אם הגשתם בקשה למשפט ועברה שנה (365 יום) ולא קיבלתם זימון אז הדו"ח התשיין ואין המשטרה יכולה להגיש כתב אישום.

לי אישית כבר דו"ח אחד בוטל בגלל הסיבה הזאת.

ואם עוד אנשים ימשיכו לעשות את זה אז בכלל זה יהיה באלגן למשטרה, תחשבו על זה אין להם מספיק שעות בתי משפט בשביל כל הכמות , כבר היום הם מודים בזה.!!!!! ;D

הם כל כך טיפשים שהם פירסמו כזה דבר, כאילו שלא ידענו את זה קודם (לתת לבן אדם דו"ח על זה שלא היה לו רישיון רכב?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

||

אולי אם אנשים יפסיקו להתחמק מתשלום דוחות אז לא יהיה צריך לתת כל כך הרבה דוחות. הם יוצאים מתוך נקודת הנחה, שככל הנראה נכונה, שחצי מהאנשים מתחמקים משילום הדו"ח. אתם מתייחסים למשטרה כאילו היא אויב העם. פה זה לא רוסיה הסובייטית, וכולם צריכים לרדת על ארבע ולהודות למשטרה על העבודה שהיא עושה (ומדובר לא רק על שוטרי תנועה. כל השוטרים זבל? גם הימ"מ? גם היחידות לחקירת פלילים? גם האנשים שדואגים לסלק רוצחים וגנבים מהרחוב?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

||

אולי אם אנשים יפסיקו להתחמק מתשלום דוחות אז לא יהיה צריך לתת כל כך הרבה דוחות. הם יוצאים מתוך נקודת הנחה, שככל הנראה נכונה, שחצי מהאנשים מתחמקים משילום הדו"ח. אתם מתייחסים למשטרה כאילו היא אויב העם. פה זה לא רוסיה הסובייטית, וכולם צריכים לרדת על ארבע ולהודות למשטרה על העבודה שהיא עושה (ומדובר לא רק על שוטרי תנועה. כל השוטרים זבל? גם הימ"מ? גם היחידות לחקירת פלילים? גם האנשים שדואגים לסלק רוצחים וגנבים מהרחוב?).

אין ספק שהימ"מ וכל שאר השוטרים וכן גם יחידת התנועה עושים עבודת קודש אבל....(תמיד יש אבל) להגיע למצב שאתה מעמיד בפניי שוטר מצב שאם הוא לא ידפוק אזרחים על עבירות קטנות אז לא יהיה לו קידום וכו...(אני לא מדבר על עבירות מהירות , חציית צומת ברמזור אדום , ושאר עבירות תנועה חמורות) אני מדבר על עבירות פשוטות שכולם עושים אותם בלי להרגיש (לא להחזיק את ההגה בשתי ידיים)..

נוצר מצב שבו כמעט כל שנה שנתיים אתה מקבל דוחו"ת על כלום. והכל הולך כמובן לקופת המדינה כדיי לביבי יהיה עוד מה לבזבז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...