ADSL VS CABLE תעזרו לי.. כל מי שיודע משהו...... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ADSL VS CABLE תעזרו לי.. כל מי שיודע משהו......

EviL-RaBBi

Recommended Posts

אוקיי

אני מניח שהציפו בזה את הפורום אבל יש לי כמה בעיות

1) אני חדש בכל הקטע הזה ורציתי לדעת כל מה שיודעים על השיקולים של מה עדיף

cable או adsl זה כולל מחיר... מהירות... ומשחקי ...

2) לפני רגע הייתי בתרד של מודמים של ADSL ואני מפפפחחחחחדדדדדד!!!

לא הבנתי שם כלוםםםםם אני חושש שאני הולך להיכנס לעולם שגדול עליי בכמה רמות ושאני אדפוק את הכל ........

אז בבקשה

מי שמוכן להסביר לי את סוגי המודם בADSL ואת כל הקטע של ה phpp או מה שזה לא היה... ו ה pro.....

תודה...............

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ADSL הרבה הרבה יותר טוב עם משחקי , פינגים שאני מקבל לחו"ל הם בין 100-150 מה שמשתמשי כבלים מקבלים 200-300

, אם אתה הולך על ADSL תבקש שבזק בינלאומי יהיו הספק שלך.

אתה לא תצטער .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

חזונות אחרית הימים רצים כאן בטירוף... אנשים שטוענים שמגיעים ל300 קיי הורדה כל הזמן!!!...

פינגים של 100 - 150, גם לבית הלבן...

למה אני לא מקבל את זה? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ , אני מגיע למהירות המירבית שהחיבור שלי אמור להגיע שזה 180-190 , פינגים נמוכים לאירופה ולארה"ב הפינג גבוה ....

טוב זה כבר ברור למה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אמממ , אני מגיע למהירות המירבית שהחיבור שלי אמור להגיע שזה 180-190 , פינגים נמוכים לאירופה ולארה"ב הפינג גבוה ....

טוב זה כבר ברור למה .

אז אתה יודע על מה אתה מדבר.

ולא הופך 5 קילובייט בשניה ל50 וכו'... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין לא מבין איך אפשר להשוות בין שירות שכבר קיים יותר משנה לבין שירות שעוד לא התחיל... רק היום פורסם במעריב שאינטרנט בינלאומי השלימו את החיבור שלהם לתשתית האינטרנט בכבלים של מתב וערוצי זהב באמצעות סיבים אופטיים ושנטויז'ן ו-012 נט כבר מחוברות ככה כי הן משתתפות בניסוי. בתבל עוד יש בעיות והם לא התחילו לחבר את ספקיות האינטרנט לתשתית שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

אני עדיין לא מבין איך אפשר להשוות בין שירות שכבר קיים יותר משנה לבין שירות שעוד לא התחיל... רק היום פורסם במעריב שאינטרנט בינלאומי השלימו את החיבור שלהם לתשתית האינטרנט בכבלים של מתב וערוצי זהב באמצעות סיבים אופטיים ושנטויז'ן ו-012 נט כבר מחוברות ככה כי הן משתתפות בניסוי. בתבל עוד יש בעיות והם לא התחילו לחבר את ספקיות האינטרנט לתשתית שלהם.

צודק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו פה מפ"ת? יכול לאמת לי את השמועות על המרכזיות הדפוקות שלה? שבגללן אני סובל?

לא עובר 155 קסל"ש, פעם זה היה מגיע ל198.... ואני אחד שמוריד המון... בעעעעעע..... !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

מישהו פה מפ"ת? יכול לאמת לי את השמועות על המרכזיות הדפוקות שלה? שבגללן אני סובל?

לא עובר 155 קסל"ש, פעם זה היה מגיע ל198.... ואני אחד שמוריד המון... בעעעעעע..... !!

התכוונת ל 155 קילובייטים והכוונה להמחשת המהירות מפורטל WOW?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אויי מסכן..מוריד ב-150k במקום 200, אני ממש מרחם עליך. ::)

אני מתפלל להגיע ל-5 ואתה אין לך בושה מתלונן על 150 במקום 200?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

חחחחחחחחחח LOL !!! :lol: :lol:

ואני מתפלל להגיע ל-65 ומגיע אולי ל-30... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...