הכבלים קיבלו רשיון להפעלת שירותי טלפון. - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכבלים קיבלו רשיון להפעלת שירותי טלפון.

.AloN

Recommended Posts

It's About Time :D

סוף סוף תהיה חברה אשר תתחרה בבזק, תשבור את המונופול ותביא לתחרות בשוק מה שגם יביא, כנראה, לירידת מחירים.

החדשות הפחות טובות הם שהם יתחילו בשיווק מסחרי רק עוד כשנה ובינתיים הם מקיימים ניסויים בהיקף של 2000 לקוחות פרטיים ו200 לקוחות עסקיים.

http://news.walla.co.il/?w=//470311

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה לא מתבלבל?

כי אני שמעתי בחדשות שכן מצופה ירידה במחירים ושתהיה שירות טוב יותר.

חח זה לא הגיוני מה שאמרת, איך תחרות אם המחיר לא יירד???

נסיון העבר מלמד כי כאשר נוספו לבזק מתחרות בשוק השיחות הבינלאומיות התעריפים צנחו בשיעור חד. גם אולמרט ציין כי בהתבסס על הניסיון בארץ ובעולם, בפתיחת שווקי התקשורת לתחרות, צפויה כתוצאה מפתיחת התחרות הפחתת תעריפים ושיפור במגוון השירותים ובאיכותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככל הנראה שלא ממש הקשבת... ולבינתיים, זה די הגיוני.

דבר ראשון, ייקחו לפחות 4 שנים עד שהשירות יגיע לכל בית בישראל, לא צריכים להיבהל יתר על המידה. לפחות לא לעת עתה.

אני צופה תחרות זהה בצורתה לתחרות הקיימת כעת בין חברות הכבלים ובזק בכל הקשור לאספקת תכני בפס הרחב. (אם בכלל אפשר לקרוא לזה תחרות). ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע ששמעתי על האישור שחברות הכבלים קיבלו, ליבי שמח מאוד.

אני שמח שלבזק שמטעה את לקוחתיה לעתים קרובות בפרסומות, ובכל פרסומות יש טריק ותעלול, סוף סוף תהיה מתחרה אמיתית,

שתגרום לה להוזיל מחירים, אבל בכל זאת אני הראשון שיעבור לשירות חברות הכבלים, רק בגלל שאני שונא את ...

והשנאה שלי היא בגלל הטעיית לקוחות, העלאת מחירים ללא הודעה מראש, מחירים מופרזים בשיחות לפאלפונים ולבזק ועוד בגלל

שאני צריך לחכות 35 דקות לקבלת שרות במוקדם 199.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תחשבו בעצמכם בהגיון(אלה שחושבים שתהיה ירידת מחירים גדולה)... איזה ירידת מחירים גדולה יכולה להיות?! טלפון חינם...?(למרות שכבר יש טלפון חינם באינטרנט-סקייפ(skype) שלא נופל בכלום מטלפון רגיל באיכות) המחיר עכשיו זה 2.5 אגורות לדקה...

הייתה ירידת מחירים גדולה בשיחות לחו"ל כי המחירים היו אשכרה שערורייתיים. 5 שקל לדקה. והם הוזלו פי 10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככל הנראה שלא ממש הקשבת... ולבינתיים, זה די הגיוני.

דבר ראשון, ייקחו לפחות 4 שנים עד שהשירות יגיע לכל בית בישראל, לא צריכים להיבהל יתר על המידה. לפחות לא לעת עתה.

אתה יכול להגיד אותו דבר על האינטרנט המהיר אבל עובדה שמהרגע שהם התחילו לשווק אותו הוא תפס תאוצה מאוד גדולה ולא לקח 4 שנים כדי שהוא יגיע לכל מי שרוצה אותו. יש כבלים (כמעט) בכל בית בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם אלה שיש להם YES? ויש מספר לא מבוטל כזה.

אני די בטוח שהכבלים לא כ"כ יכריחו אותך לראות אותם בטלויזיה בשביל לדבר איתם בטלפון.

אצלי למשל יש YES ואני גולש דרך כבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...