איפה אפשר לקנות אוזניות CX300II Sennheiser מקוריות ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר לקנות אוזניות CX300II Sennheiser מקוריות ?

sashakrik

Recommended Posts

שלום,

אני מחפש לקנות אוזניות חדשות לנגן MP3

אחרי הסתכלות באתר ZAP הגעתי למסקנה ש- CX300II Sennheiser יכולות להתאים לי גם מבחינת מחיר וגם כי הם זכו להרבה ביקורות טובות

אחרי חיפוש קצר באינטרנט הבנתי שיש הרבה זיופים של הדגם הזה

האם אתם יודעים מי מהחנויות הבאות הינו משווק מורשה שמוכר אוזניות מקוריות ?

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=731921

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באג מוכרים סנסהייסר מקוריות. לא תמצא שם זיופים. לגבי המחיר זה כבר משהו אחר.

בוא נאמר שאני חושד שיש פה בעיה במחירים שהראית בלי להכיר את הדגם הזה בכלל. מוצר אלקטרוני לא יכול להמכר בטווח מחירים שבין 90 ל 250 שקל כאשר כולם מוכרים את אותו המוצר. במיוחד בארץ שהכל מסתמך על יבוא. גם אם החנות הכי יקרה היא גנבת שודדת הם לא עובדים על רווח של 270%.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי ביום רביעי האחרון CX300II בתחנה המרכזית בי"ם(אחרי המון חיפושים בעיר קניתי אותן ב190 ש"ח)

הרבה חברים שלי אמרו שלרב במחירים שמצאת סביב ה100 ש"ח לאוזניות כאלו זה בטוח מזוייף ואחרי כל הסרטונים שראיתי ביוטיוב

שמראים זיוף מול מקורי(מאוד קשה לראות את ההבדלים) בכל מקרה אני ממליץ לראות את האוזניות בחנות כי האתרים יכולים לשם

תמונות מקוריות של האוזניות ולתת לך מזוייפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פניתי ליבואן של סנהייזר - חברת קילים

הם המליצו לי לרכוש את האוזניות בחנות בשם kilombo

החנות הזאת מוכרת את האוזניות הנ"ל ב- 225 ש"ח

השאלה אם שווה לקנות במחיר הזה או שאולי יש טובות יותר בסכום הזה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות במהלך הקניה הוא נחמד מאוד (למרות שלא כמה פעמים יצא לי לחכות רבע שעה בתור של 2 אנשים רק בשביל להפקיד / לקבל אוזניות).

חיפוש ימצא לך את כל ההודעות הרלוונטיות. בעיקרון - הם לא מכבדים אחריות (והם עוד היבואן הרשמי של סנהייזר) ודורשים תשלום כספי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...