בעיה עם הכרטיס מסך - כל המסך נקודות - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם הכרטיס מסך - כל המסך נקודות

matan13

Recommended Posts

במחשב שלי רציתי להחליף כרטיס מסך שבסוף לא הוחלף(מחובר VGA). וכשהחזרתי את אותו כרטיס מסך למקום שהיה קודם בטעות הוא קיבל מכה עם המברג בחלק המסומן בתמונה:

1109307.jpg

ועכשיו המחשב נדלק אך רואים את המסך בנקודות לבנות וצהובות, אין אפשר להבין בכלל את הכתוב.

ניסתי להוציא אותו שוב ולהחזיר, עדיין לא הסתדר.

ניסתי גם לחבר אותו ליציאה השנייה(dvi) ואותו דבר.

מה עושים ? הכרטיס מסך תקול ? אין אפשרות להחזיר אותו לקדמותו ?

תודה רבה מראש !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא הכרטיס הזה. זו תמונה של כרטיס רשת דומה שמצאתי ברשת.

מה שסימנתי בתמונה בצהוב זה הגוף נכון ? אז הוא זה שקיבל את המכה. הוא זז ודיי רוקד.

הוא צריך לזוז או שהוא אמור להיות מקובע ? ואם לא, איך אני מקבע אותו ? יש דרך ?

הוא אגב מחובר ביציאה החומה, שהיא AGP, נכון ? אז איך אני יודע את המהירות המדויקת שלו ?

שוב, תודה רבה !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה כרטיס יש לך?

זהו אכן הגוף שלו, ותזוזה שלו לא אמורה לגרום לבעיות אלא אם כן רכיב אחר נפגע.

תנסה לחפש על הכרטיס איזהשהוא נזק שאולי נגרם מהמכה, בגדול קשה מאוד לאתר בעיה כזאת,

אך זה ללא ספק בעיית חומרה (כך שהאפשרויות מצטמצמות, במקרה גרוע תפרק את הכרטיס ותילך איתו לחנות שממנו קנית את הכרטיס / חנות אחרת (RSM יעשו את זה בכיף לדעתי) ותשאל אותם אם הם יוכלו להעיף מבט על הכרטיס ואולי לבדוק אם הוא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחי, אבל כשהבנתי מכם שזה המצב ואין דרך לסדר אותו בעצמי, אין טעם לשלוח אותו לחברת בדיקת, פשוט לקנות\למצוא משומש.

ולשם כך אני צריך את עזרתכם בכרטיס שהוצא לי -

vtjy2qpogazvrqpj00zl.jpg

הכרטיס הראשון הוא הכרטיס שיש לי(המקולקל).

והכרטיס השני הוא שלקחתי מחבר(רוצה עליו גם כסף..).

שניהם 256MB, שניהם AGP כמו שאתם רואים, אבל השיניים שלהם שונות, ומאוד מעניין אותי למה(??) לפני שאני קונה את הכרטיס ממנו.

הכרטיס השני אותו הוא מציע לי, הוא יותר ישן ? פחות\יותר מהיר ? שניהם יתנו לי את אותו המענה(משחקים..) ?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מאוד הכרטיס שלך הוא כרטיס AGP4X והכרטיס של החבר הוא כרטיס שעובד גם על חיבור 4X וגם על חיבור 2X

מה שאומר שהוא לא אמור לעשות בעיות (ההבדל הוא שהכרטיס שלך לא יעבוד על לוח אם עם חיבור AGP2X רק על AGP4X

ושלו יעבוד על שניהם..).

יש פה תמונה יפה שמסבירה את זה בפשטות

http://www.fixya.com/uploads/Images/4C90FE6.jpg

אני לא יכול להגיד איזה כרטיס טוב יותר לפי סוג החיבור, איזה כרטיס היה לך ואיזה כרטיס יש לו? בכמה הוא מוחר לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...