הכנות לפני שהמפרט שהזמנתי מגיע !!! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הכנות לפני שהמפרט שהזמנתי מגיע !!!

erez20

Recommended Posts

הרכבתי מפרט למחשב בשביל בנדוד שלי, ואני עומד להרכיב אותו (כבר הרכבתי כמה מחשבים בחיים שלי זאת לא הבעיה למרות שאם יש לכם הצעות אני אשמח לשמוע). הייתי רוצה לדעת איזה תוכנות/עזרים כדאי לי להכין לקראת ההרכבה. אני רוצה להוציא מתחת ידיי מחשב מושלם חלונות ואופיס מקוריים כבר יש, מה עוד צריך ? איך כדאי לי לחלק את הדיסק (בנדוד שלי הוא משתמש מתחיל הייתי רוצה לארגן לו את הכל מראש) המלצות למשחק שיינצל וידגים את כוחו של המחשב להלן וכ"ו

אה, דרך אגב... הנה המפרט (מסך מקלדת רמקולים ועכבר כבר יש לו ומשחה טרמית של וונטק יש לי) :

CPU : Athlon XP 2500+ Barton (512K, 333 Mhz) Tray CPU [ ¤ 583.81 ] 1

Motherboards for : Epox 8RDA3 v2.0 NVIDIA nForce2 Motherboard (DDR400, AGP8X,5.1 Dolby Sound, LAN, USB 2.0) [ ¤ 458.73 ] 1

Memory : DDR-RAM 512MB 3200 Samsung Original Memory [ ¤ 519.85 ] 1

CPU Cooling : Spire FridgeRock CPU Cooler for [ ¤ 51.2 ] 1

Hard Discs : Western Digital 80GB 7200 rpm 8MB Buffer ATA100 HDD [ ¤ 495.17 ] 1

Video Cards : Sapphire Atlantis Radeon 9600XT 128MB DVI Retail Video Card [ ¤ 1097.46 ] 1

CD-ROM / -ROM : -ROM Toshiba 16/48 Bulk [ ¤ 207.94 ] 1

CD-RW / -RW : Lite-On 52/32/52 Retail CD-RW [ ¤ 262.55 ] 1

Cases : Compucase-HEC Midi Tower CI-6AR1 Front 300W Case [ ¤ 313.48 ] 1

Subtotal : ¤ 3990.19

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אתה מרכיב את המחשב (דההה) מכיוון שאמרת שאתה יודע איך עושים את זה אני לא אפרט.

קודם כל עושים FDISK לדיסק הקשיח, ב FDISK אתה בעצם מחלק את ההרד דיסק, אני ממליץ לחלק לשני כוננים : אחד C של 10-15 GB בשביל הוינדאוס והתוכנות והשני D כל מה שנשאר, בשביל המשחקים\שירים\סרטים וכד'.

אחרי שאתה עושה FDISK, אתה מתקין את הוינדאוס, במידה וזה תתקין את ה SP1 ישר אחרי התקנת הוינדאוס.

לאחר מכן, תתקין את כל הדריברים הכי עדכניים ללוח אם, כרטיס מסך וכרטיס קול. (הדברים הכי חשובים)

אחרי שהתקנת את כל הדריברים תתקין את כל התוכנות כמו : , Media Player, Divx ,Winamp , Norton Antivirus/Utilities וכו' .

נ.ב אל תשכח להתקין DX9 :P. ובקשר לחלוקת ההרד דיסק רצוי שההרד דיסק יחולק בפורמט NTFS .

זהו נראה לי הזכרתי את כל הדברים החשובים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם אתה מרכיב את המחשב (דההה) מכיוון שאמרת שאתה יודע איך עושים את זה אני לא אפרט.

קודם כל עושים FDISK לדיסק הקשיח, ב FDISK אתה בעצם מחלק את ההרד דיסק, אני ממליץ לחלק לשני כוננים : אחד C של 10-15 GB בשביל הוינדאוס והתוכנות והשני D כל מה שנשאר, בשביל המשחקים\שירים\סרטים וכד'.

אחרי שאתה עושה FDISK, אתה מתקין את הוינדאוס, במידה וזה תתקין את ה SP1 ישר אחרי התקנת הוינדאוס.

לאחר מכן, תתקין את כל הדריברים הכי עדכניים ללוח אם, כרטיס מסך וכרטיס קול. (הדברים הכי חשובים)

אחרי שהתקנת את כל הדריברים תתקין את כל התוכנות כמו : , Media Player, Divx ,Winamp , Norton Antivirus/Utilities וכו' .

נ.ב אל תשכח להתקין DX9 :P. ובקשר לחלוקת ההרד דיסק רצוי שההרד דיסק יחולק בפורמט NTFS .

סתם שאלה, למה NTFS ולא Fat32?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי לחלק ליותר כוננים, משו כמו 5 כאשר בכל אחד פחות מ20 ג'יגה, בכל מקרה אני מעדיף FAT32 . דרייברים.. לא מצאתי יותר מדיי דרייברים להוריד (חוץ מאת הקטליסט האחרון של ATI) אני מתכוון להתקין אח"כ לחבר לחיבור המהיר שלי ולהוריד את כל העידכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FAT32 יותר "פתוח" להתקפות. מבחינה בטיחותית עדיף NTFS - זאת מפני שהגישה אליו דרך DOS מוגבלת.

על כל פנים, אני הייתי פשוט מייעץ לך לעבוד עם המחשב 48 שעות - מניסיון של כמה עשרות פירמוטים, אחרי 48 שעות של עבודה עם המחשב אני נזכר בכל התוכנות שאני צריך. משחק ששווה קנייה ומתקדם מבחינה טכנולגית הוא כנראה , בעיקר בגלל המולטיפלייר שלו שיכול להחזיק את בן-הדוד שלך מרותק לכמה שעות טובות - אם הוא אוהב את הסגנון כמובן. לא עולה בראשי עוד משחק חדש ששוה 250 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

FAT32 יותר "פתוח" להתקפות. מבחינה בטיחותית עדיף NTFS - זאת מפני שהגישה אליו דרך DOS מוגבלת.

על כל פנים, אני הייתי פשוט מייעץ לך לעבוד עם המחשב 48 שעות - מניסיון של כמה עשרות פירמוטים, אחרי 48 שעות של עבודה עם המחשב אני נזכר בכל התוכנות שאני צריך. משחק ששווה קנייה ומתקדם מבחינה טכנולגית הוא כנראה , בעיקר בגלל המולטיפלייר שלו שיכול להחזיק את בן-הדוד שלך מרותק לכמה שעות טובות - אם הוא אוהב את הסגנון כמובן. לא עולה בראשי עוד משחק חדש ששוה 250 ש"ח.

תודה :-)

אני אודיע לו שהמחשב לא יגיע אליו בזמן הקרוב _מוהאהאהאהא !!!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...