עדכון גרסה באייפון4 - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עדכון גרסה באייפון4

shaithebest

Recommended Posts

גוגל לא תלויה ביצרניות, היא מכתיבה מה המערכת יכולה/לא יכולה לעשות, היצרנים בוחרים אם לממש את זה.

בשורה התחתונה, השיפורים בין 2.1 ל2.2 ואחריה ל2.2.1 ו2.3 על שלל גירסאותיה היו מינוריים מאוד

אז להגיד שהעדכונים של מאכזבים בלי להתייחס למתחרות שלה זה קצת מעוות

גם אני לא הייתי אומר, מאכזבים.

הייתי אומר שהם בלתי מורגשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ניהיה כולנו על הגרסאות הראשונות של אנדרואיד וiOS ובמחשב נריץ את 95 כי העידכונים לא מורגשים ,

עידכונים לא אמורים להיות מרגשים ,עידכונים אמורים להוסיף אפשרויות חדשות לOS ולשפר את מערכת ההפעלה .

גם אם לפעמים אותך דברים כמו Nitro Javascript ששיפר את ביצועי הJavaScript פי 2 , וiTunesHome Sharing וגם האפשרות לtheatring שהיתה פעם משהו שאנשים היו חייבים לפרוץ ולשלם בשבילו 10 דולר ,תיקוני הבאגים ,שיפור הביצועים והאופטימזציה לחומרה ..לא כול כך מעניים ,אז לחלק מהאנשים הם כן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא לא היה מביא שום דבר חדש הוא לא היה יוצא , יש את מנוע הNitro JavaScript , iTunes Home sharing ,תיקוני באגים ...

חוץ מזה שיש כרגע פריצה קשורה ל4.3.1 וגם ל4.3

קודם כל שים לב למה שרשמתי

לא אמרתי ''לא מביא שום דבר חדש'' אלה לא מביא משהו שבאמת צריך ואי אפשר להיסתדר בלעדיו.

וגם נכון לא הייתי מעודכן לפני יומיים שוחררה פריצה תלויה ל4.3

אבל לדעתי פריצה תלויה זו בכלל לא פריצה ולא שווה כלום!

וגם משהו מצחיק שאתה כזה FANBOY של אבל לפני כמעט קרוב לשנה ממש שנאת את ועכשיו אתה נשמע כאילו אתה משכנע את עצמך במשהו:

ואני מצטט אותך:

''לא מאמין שעמדתה בתור 16 שעות רק כדי לקנות את חתיכת החרא הלא שימושית במיוחד ,מאת התפוח הנגוס - "אפל"

עדיף כבר לבזבז את הכסף על הHTC EVO 4 שבעל מפרט עשיר יותר , עם 8MP, דור רביעי !!

והכי חשוב - 2.1 שמוצלח הרבה יותר מהIPHONE OS''

תגובה שלך מהכתבה:

http://hwzone.co.il/news/133597

:facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון ההיתי מה שנקרא "אנטי " והתגובה הזאת נכתבה ללא ביסוס ולא בדיקה מעמיקה בנושא - ואני מודה בטעות שלי ...

אחרי שהתעמקתי בנושא באותה תקופה הבנתי שטעיתי ,ואנשים טועים מדי פעם ... הEvo4G בכלל לא באותה רמה עם מכשירים כמו האיפון 4 , בכול תחום אפשרי , סוללה , חומרה, מסך ,מצלמה ...

אתה רוצה לחשוב שאני פאנבוי של , תהנה ... לא יודע מאיפה קיבלת את הרעיון הזה , אני בסך הכול כותב את דעתי ולרוב גם מביא עובדות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ניהיה כולנו על הגרסאות הראשונות של אנדרואיד וiOS ובמחשב נריץ את 95 כי העידכונים לא מורגשים ,

עידכונים לא אמורים להיות מרגשים ,עידכונים אמורים להוסיף אפשרויות חדשות לOS ולשפר את מערכת ההפעלה .

גם אם לפעמים אותך דברים כמו Nitro Javascript ששיפר את ביצועי הJavaScript פי 2 , וiTunesHome Sharing וגם האפשרות לtheatring שהיתה פעם משהו שאנשים היו חייבים לפרוץ ולשלם בשבילו 10 דולר ,תיקוני הבאגים ,שיפור הביצועים והאופטימזציה לחומרה ..לא כול כך מעניים ,אז לחלק מהאנשים הם כן .

באנדרואיד הם תמיד מחדשים בצורה מעניינת את מערכת ההפעלה,

מבחינת ביצועים, מראה המערכת, מאפיינים מסויימים ובאופן כללי לדעתי תמיד שמה משהו חדש על השולחן.

באייפון, שדרוג ל 4.3 זה פשוט לא מעניין. ראיתי מישהו עם גירסא 4.3, טעינת הדפים היא אותה טעינת דפים,

המנוע הזה שאתה מקשקש עליו לא עוזר בשיט.

Tethering? קיים במלא מכשירים גם בלי עדכוני גירסא מרעישים. עד עכשיו חסמה את זה,

היא פתחה משהו אלמנטרי שיש בכל מכשיר ואני אמור לקוד על זה קידה?

iTunesHome Sharing? יש אלפי ואפשרויות של זה באנדרואיד, למשל DLNA ב-SGS שכבר

הכיל את האפשרות הזאת לפני שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה קצת מקשקש :)

אתה לא צריך להשוות את זה למעבר גירסה באנדרואיד, אלא לשדרוג בתוך אותה גירסה

מעבר באנדרואיד מ2.1 ל2.2 ואז ל2.3 מקביל לשדרוג בין גירסה 3 לגירסה 4 - פעם בשנה

מעבר באנדרואיד בין 2.2 ל 2.2.1 ואז ל2.2.2 ומ 2.3 ל2.3.2 וכו' זה כמו מעבר מ4 ל4.3

ובכל מקרה, המעברים של גם בין הגירסאות מאז 2.1 היו די מינוריים (גם הוסיפו רק ב2.2 תמיכה בMOBILE HOTSPOT)

וכן, באנדרואיד זה חשוב לשפר ביצועים כל הזמן כי המערכת עדיין לא מציגה ביצועים מספיק טובים

תתקין ANGRY BIRDS בשני המכשירים ותכנס לשלבים העמוסים, ותראה איך האייפון 4 החלש יחסית לSGS מבחינת גרפית מציג את זה ואיך הSGS עושה את זה, ולא משנה על איזה רום אתה בSGS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...