חיבור שני מסכים: אחד לעבודה רגילה, השני למצגת פאוור פונט - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור שני מסכים: אחד לעבודה רגילה, השני למצגת פאוור פונט

TheHungryOne

Recommended Posts

אני מנסה לחבר שני מסכים לעבודה: הראשון אמור להיות לעבודה רגילה כאילו הוא מחובר לבד. השני אמור רק להציג מצגת של PowerPoint שמחליפה תמונות אוטומטית כל 15 שניות.

כרטיס המסך שאני משתמש בו זה 8400 GS בעל שלוש יציאות: VGA, DVI ו- , כאשר המסך הראשי מחובר ל- DVI והמסך המשני מחובר ל- VGA.

גירסת דרייבר 266.58 (זה הכי מעודכן עבור הכרטיס הזה ולא ניתן להוריד עבורו גרסאות חדשות יותר באתר של nVidia).

הצלחתי להגדיר בצורה נכונה את העבודה כ- Dual View והכל עובד תקין, רק מה, כשעובדים על המחשב המצגת מפסיקה להעביר לבד (אם אני יוצא מהמצגת, מפעיל אותה מחדש ולא נוגע במחשב היא עובדת כראוי).

אולי יש איזו הגדרה ב- PowerPoint שאני מפספס? הגירסה של האופיס היא 2003 SP3.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי בדיוק את השאלה שלך. אלה האפשרויות לבחירה:

Dualview - שני מסכים שכל אחד מהם מראה משהו אחר. המסך הראשי מראה את סרגל המשימות וכל האייקונים של שולחן העבודה וכדי להציג משהו במסך השני צריך לגרור אליו את החלון.

Vertical Span - שני המסכים משמשים כמסך אחד כשהם אחד מתחת לשני באופן מאונך. כלומר החלק העליון של החלון הפתוח ייראה במסך אחד והחלק התחתון של החלון במסך השני שנמצא מתחתיו.

Horizontel Span - שני המסכים משמשים כמסך אחד כשהם אחד ליד השני באופן מאוזן. כלומר החלק השמאלי של החלון הפתוח ייראה במסך אחד והחלק הימני ייראה במסך השני שנמצא לידו.

Clone - שני המסכים מראים בדיוק את אותו הדבר.

Single Display - אפשרות ריבוי המסכים מבוטלת, המסך המשני נכבה והתצוגה יוצאת מהמסך הראשי בלבד.

לצורך שלי אני משתמש ב- Dualview. אם אני שאתמש ב- Clone אי אפשר יהיה לעבוד על המסך הראשון כי הוא יציג את המצגת (או שלא יהיה ניתן להציג את המצגת כי עובדים על המסך הראשון). כל שאר המצבים לא באים בכלל בחשבון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממצא חדש:

לאחר שהמצגת נתקעת בזמן העבודה, אני לוחץ עם העכבר לחיצה אחת על המצגת (שבמסך השני) והיא ממשיכה לעבוד. ברגע שאני לוחץ על משהו אחר היא שוב מפסיקה לעבוד. כאילו לא ניתן לעבוד איתה ברקע במולטי-טסקינג.

יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של פוקוס בתוכנה.

מיקרוסופט פשוט הגדירו לתוכנה להפסיק לעבוד כשהיא לא בפוקוס.

אולי יש הגדרה לזה בתוכנה.

אולי יש תוכנות אחרות שמציגות ... . ..מצגות.. והם כן יתאימו לסגנון העבודה שלך.

אני ממש מזדהה עם הבעיה שלך.

כבר המון שנים שכל עניין הפוקוס בוינדוס וחוסר התכנון וחשיבה על עבודה מרובת מסכים/ישומים מאוד מעצבן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...