הקשר בין מוזיקת פופ מזרחית וערסים (כי הנושא הקודם ננעל לפני שהספקתי להגיב) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקשר בין מוזיקת פופ מזרחית וערסים (כי הנושא הקודם ננעל לפני שהספקתי להגיב)

Art Tatum

Recommended Posts

מוזיקת פופ מזרחית זולה היא המיץ פז של הזבל.

זה אולי מריח טוב ויש לזה טעם יותר טוב מהכלים המלוכלכים, אבל בן אדם לא אמור לשתות חומרי ניקוי כימים רק בגלל שהם מריחים כמו לימון.

לערסים המוזיקה הזאת טובה כי היא מאפשרת להם לחזק חברתית כקבוצה את הנכות השכלית והרגשית שלהם.

לפגוע באהבה שלהם למוזיקה הזאת היא כמו לקרוא להם מפגרים בפומבי.

המוזיקה הזאת היא כל מה שעוצר אותם מלשלוף עליכם סכין.

אז תגבירו את המוזיקה ואל תסתכלו להם בעיניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בול שיט, למה מה הם שאנחנו (אני מדבר על האנשים שלא שומעים מזרחית) נתקפל בגללם, המצב כבר מזמן לא כמו פעם, והיום זה שאתה "חנון" ושומע מטאל או רוק או וואט-אוור לא אומר שאתה לא יכול לפרק מכות ערס.

אז אני אומר, אל תתקפלו, אל תפחדו ותקראו להם מפגרים, כי אם הם לא מהססים לקלל אותכם אין סיבה שאתם לא תקללו אותם בחזרה, ואני יודע שזה נשמע כמו מעגל אכזרי, אבל בסופו של דבר ההשכלה תנצח, רק צריך לתת לה פוש קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני שונא אנשים כמוכם שמתייגים כמו ילדים בגן ערסים\חנונים וכו ועוד הופכים את זה למלחמה כמו בבית ספר....

בואו אני יספר לכם על עצמי....

אני עם שיער ארוך (עם קוקו), אוהב מחשבים ולומד הנדסת תוכנה ואני שומע מזרחית בעיקר ומעולם לא היה עלי סכין, אהה כן... וטיילתי בהודו!!

אז תפסיקו עם התיוגים הטיפשיים האלה כי במוסיקה כמו באומנות לכל אחד יש את הטעם שלו וזה שאתם לא מתחברים למזרחית זה לא אומר שמי שכן

הוא ערס מפגר, נכון... ערסים הם לרוב מפגרים בעלי נטייה מוזרה לאלימות מיותרת אבל לא כל מי ששומע מזרחית הוא ערס!!!!!

אגב.. אני שומע עוד סגנונות כשבא לי....

אז בהצלחה בתקופת ההתבגרות שלכם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיה של אלימות/כוחנות/ערסיות בחברה הישראלית ויתר על כן - מתן לגיטימציה ולעיתים האדרה של התנהגות שכזאת.

הקשר למוזיקת פופ-מזרחית-זולה הוא לא ממש חד-חד-ערכי.

בנוסף - ערס הוא אדם חסר התחשבות, כוחני ואף אלים, הוא לא בהכרח חייב להיות ממוצא מסוים. גם עו"ד מעונב אשכנזי למהדרין שנוהג בפראות וללא התחשבות בג'יפ שלו, תופס את מקום החניה שלך ועוד מאיים עליך בגסות שאתה מעיר לו- הוא ערס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני שונא אנשים כמוכם שמתייגים כמו ילדים בגן ערסים\חנונים וכו ועוד הופכים את זה למלחמה כמו בבית ספר....

בואו אני יספר לכם על עצמי....

אני עם שיער ארוך (עם קוקו), אוהב מחשבים ולומד הנדסת תוכנה ואני שומע מזרחית בעיקר ומעולם לא היה עלי סכין, אהה כן... וטיילתי בהודו!!

אז תפסיקו עם התיוגים הטיפשיים האלה כי במוסיקה כמו באומנות לכל אחד יש את הטעם שלו וזה שאתם לא מתחברים למזרחית זה לא אומר שמי שכן

הוא ערס מפגר, נכון... ערסים הם לרוב מפגרים בעלי נטייה מוזרה לאלימות מיותרת אבל לא כל מי ששומע מזרחית הוא ערס!!!!!

אגב.. אני שומע עוד סגנונות כשבא לי....

אז בהצלחה בתקופת ההתבגרות שלכם...

מסכים איתך, אבל הבעייה שאתה זה המיעוט, תראה לדוגמא את השירשור על יהורם גאון יש מישהו אפס בשם OVERSHOT שהגיב פשוט בצורה מגוכחת והרוב הם כמוהו ולא כמוך. רוב רובם של של מעריצי ושומעי המוזיקה המזרחית בארץ הם כן ערסים לא מחונכים שפשוט מדרדרים את המדינה הזאת.

ואני חייב גם לציין שיש לי קרוב משפחה,ישראלי לשעבר, שגר כרגע בגרמניה שהוא רופא שיניים מאוד מצליח והמוזיקה האהובה עליו היא מזרחית כל פעם שהוא מגיע לארץ הוא קונה לפחות 20-30 דיסקים (פשוט כיף להיכנס איתו ל-TOWER RECORDS ולראות את המוכרים ההמומים כשבא אליהם פתאום מישהו שקונה 20 דיסקים במכה :)) ).

ואני חייב לציין שאחת הבעיות הכי גדולות של המוזיקה הזאתי נכון לעכשיו אלו הם האנשים שמובילים אותה (קובי ומשה פרץ לדוגמא) כל פעם שאני רואה אותם בטלויזיה פשוט בא לי לשבור אותה, הפוזה שיש עליהם כאילו הם מינימום מלכים פשוט דוחים אותי ואני פשוט מתפלל שיום אחד מישהו באחד מהשידורים האלו ישבור להם את האף ויוריד אותו קצת למטה.

עם לדוגמא התקשורת הייתה נותנת יותר במה לאומנים כמו עמיר בניון (שהוא לדעתי אחד הזמרים והאומנים הכי מוכשרים בארץ) התדמית של המוזיקה המזרחית היתה שונה לגמרי.

לערסים המוזיקה הזאת טובה כי היא מאפשרת להם לחזק חברתית כקבוצה את הנכות השכלית והרגשית שלהם.

לפגוע באהבה שלהם למוזיקה הזאת היא כמו לקרוא להם מפגרים בפומבי.

המוזיקה הזאת היא כל מה שעוצר אותם מלשלוף עליכם סכין.

אז תגבירו את המוזיקה ואל תסתכלו להם בעיניים.

מר OVERSHOT מהשרשור של יהורם גאון פשוט מוכיח את מה שרשמת כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...