שוטרים הכו וחנקו נער: "צעקתי, הצילו! פדופיל" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוטרים הכו וחנקו נער: "צעקתי, הצילו! פדופיל"

RGod

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4043060,00.html

איזה מקרה עצוב של המשטרה ,למה להרביץ לילד מסכן ,העיקר כל הפושעים האמיתיים מסתובבים בחוץ ,ותאמינו לי ,כל הבשלים המז.....הללו משקשקים להם הביצים מהעבריינים !!!וזה למה הם מחפשים מישהו צמים שלא עשה כלום כדי להראות שהם עושים משהו במשמרת שלהם ,וכדי לא לחטוף על הראש כמובן שאני לא מכליל את כולם אבל צריך לבדוק כל מקרה לגופו ,זה מקרה שחייב להבדק ולא להיזרק מתחת לשטיח כמו שעושים ברוב המקרים בארצנו עוקצת אזרחיה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לאמינות של ווינט, הילד עומד להתחרות בתחרות בינלאומית... נשמע הטיפוס המתאים לגנוב קטנועים? מנסיוני, שוטרים חכמים בדיוק על הטיפוס שיתאים לסטריאוטיפ הנ"ל, על ערסים עבריניים כבדים ומסוכנים באמת הם כבר לא כאלה חכמים. ולמען האמת, הם הרבה יותר דומים לערסים העברייניים מאשר לכל אזרח ממוצע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל מי שקרא אי פעם ynet יודע שהעיתון הזה ממציא חדשות ומספר הרבה שקרים.

כל עוד המקור היחיד לנושא הוא LieNet אי אפשר להאמין לדבר ממה שרשום שם.

וגם כשיהיה מקור נוסף, כל עוד LieNet היה המקור הראשון, קשה להאמין.

יותר הגיוני שהוא שילם לנער הזה בשביל שיספר שקרים, מאשר שאכן הייתה אלימות משטרתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכל מי שקרא אי פעם ynet יודע שהעיתון הזה ממציא חדשות ומספר הרבה שקרים.

אני התחלתי להעיף מבט על חלק מהחדשות ב- YNET לפני כמה חודשים ולא שמתי לב לשום דבר מיוחד

ברור שקורה מדי פעם שאיזה כתב ממציא סיפור, או מסלף דברים בצורה כל כך מקצועית שזה נראה כמו שקר

אבל למה אתה חושב שהאתר הזה כל כך נוראי? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר הגיוני שהוא שילם לנער הזה בשביל שיספר שקרים, מאשר שאכן הייתה אלימות משטרתית.

אני מבין שלא היה לך מעולם עסק עם המשטרה, לא כמתלונן לא כנאשם?

חוץ מזה, ישנו הבדל גדול בין כתבות המביאות את עמדתו של צד אחד בלבד, או כאלה שיש להן נרטיב פוליטי ברור עד כדי כך שמקומן במדור "דעות" ולא "חדשות", לבין כתבות מפוברקות לחלוטין.

באותה מידה, אגב, יש הבדל גדול בין לטעון שהכתבות באתר מסויים מביאות את עמדתו של צד אחד בלבד, או שיש להן נרטיב פוליטי ברור עד כדי כך שמקומן במדור "דעות" ולא "חדשות", לבין לטעון שהכתבות באתר מסויים מפוברקות לחלוטין. במקרה הראשון, מדובר בתחושה לגיטימית שנוצרה עקב קריאת אותן כתבות. במקרה השני, מדובר בעילה לתביעת דיבה כנגדך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...