צריך המלצה לכרטיס מסך למטרות סרטי hd דרך הLCD . - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לכרטיס מסך למטרות סרטי hd דרך הLCD .

asi1998

Recommended Posts

ובשביל שימושיים כלליים בלבד, אין צורך במשחקים.

כרגע אין לי אני צריך לקנות אחד אחר, אחרי שאקנה את הכרטיס מסך אקנה גם ספק לפי הצורך.

יש לי מעבד e8400

2 ג'יגה זיכרון

ולוח אם לפני שנתיים של ג'יגהבייט שהיה בו בעבר hd4850 ככה שלא תהיה בעיה עם שום כרטיס ברמה הרצוייה.

אין הגבלת תקציב, זה לא ניראלי אמור להיות יקר מדי סך הכל שיועברו בhd לLCD עם כבל.

אני מבקש אבל שהמוצר יהיה מרשת ksp או ivory כי שני הסניפים קרובים לי לבית.

תודה רבה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hd4850 היה מסתדר עם זה.

e8400 לבד יסתדר עם זה גם כן... (עם כרטיס מסך מובנה של הלוח)

אם אתה מתעקש, אז אפילו הכרטיס הזול ביותר מהשנים האחרונות יסתדר עם זה...

ATI זול

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=6300&CatCode=531

- NVIDIAממליץ על דגמים מסדרה 4XX אבל לצערי יקרים, אז אם מתעקשים הנה:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=4419&CatCode=529

למשחקים באיכות גבוהה תצטרך משהו יותר חזק כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hd4850 היה מסתדר עם זה.

אם אתה מתעקש, אז אפילו הכרטיס הזול ביותר מהשנים האחרונות יסתדר עם זה...

ATI זול

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=6300&CatCode=531

- NVIDIAממליץ על דגמים מסדרה 4XX אבל לצערי יקרים, אז אם מתעקשים הנה:

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=4419&CatCode=529

למשחקים באיכות גבוהה תצטרך משהו יותר חזק כמובן.

אין לי שום צורך במשחקים.. זה הגיוני שכרטיס ב200 ש"ח יספק אותי בשביל סרטי hd ?

בשביל הכרטיס היותר יקר אני יצטרך להביא ספק חזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקפיץ...

עוד לא הבנתי מה מומלץ לקנות.. אם תוכלו לתת לי המלצה לכרטיס מסך+ספק זה יהיה נהדר. כמובן שמאייבורי או ksp.

שוב אני מזכיר אין לי צורך במשחקים. חשבתי גבר לקנות כרטיס מסך 1 ג'יגה מה אתם אומרים? ראיתי שאין הרבה פער במחיר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתי לך כבר על כל השאלות. אחזור שוב: כל כרטיס מסך מהשנים האחרונות יכול להריץ HD, המעבד שלך בעצמו יכול להריץ HD מבלי שתצטרך כרטיס מסך חדש אפילו.

1. ספק אתה לא צריך אם הרצת HD4850, אם בכל זאת אתה רוצה להחליף, ממליץ על Seasonic (כיום לגיימר ממוצע 500W מספיקים).

2. בכרטיסי מסך חלשים כאלה הזיכרון הפנימי לא רלוונטי, גם אם זה 256 וגם אם זה 1 ג'יגה, זה לא ישנה כלום - הליבה הגרפית מהווה צוואר בקבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עניתי לך כבר על כל השאלות. אחזור שוב: כל כרטיס מסך מהשנים האחרונות יכול להריץ HD, המעבד שלך בעצמו יכול להריץ HD מבלי שתצטרך כרטיס מסך חדש אפילו.

1. ספק אתה לא צריך אם הרצת HD4850, אם בכל זאת אתה רוצה להחליף, ממליץ על Seasonic (כיום לגיימר ממוצע 500W מספיקים).

2. בכרטיסי מסך חלשים כאלה הזיכרון הפנימי לא רלוונטי, גם אם זה 256 וגם אם זה 1 ג'יגה, זה לא ישנה כלום - הליבה הגרפית מהווה צוואר בקבוק.

מה זאת אומרת המעבד יכול להריץ hd ?

ברגע שאני מוציא את הכרטיס מסך אין לי שום יציאה שאני יכול לחבר אליה את הכבל של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני ניסיתי להגיד פה, כל כרטיס מסך שלא תשים, המעבד יוכל לקחת על עצמו עיבוד הוידאו HD ללא בעיה ולכן זה לא משנה.

אילו המעבד שלך היה חלש, לא היה מנוס מלהשתמש בכרטיס מסך בעל האצת חומרה לעיבוד HD (כל מהשנים האחרונות מסוגלים לזה גם ככה).

במילים אחרות, קנה איזה כרטיס מסך שבא לך, זה יריץ לך HD.

אם בכל זאת אתה אבוד, תן תקציב וימליצו לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני ניסיתי להגיד פה, כל כרטיס מסך שלא תשים, המעבד יוכל לקחת על עצמו עיבוד הוידאו HD ללא בעיה ולכן זה לא משנה.

אילו המעבד שלך היה חלש, לא היה מנוס מלהשתמש בכרטיס מסך בעל האצת חומרה לעיבוד HD (כל מהשנים האחרונות מסוגלים לזה גם ככה).

במילים אחרות, קנה איזה כרטיס מסך שבא לך, זה יריץ לך HD.

אם בכל זאת אתה אבוד, תן תקציב וימליצו לך.

אין לי תקציב מסויים רק שיהיה מksp או אייבורי, עדיף ksp.

אני מתכנן לקנות ספק + כרטיס ביחד. אם תוכל לשלב ביניהם זה יהיה טוב. תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על השילוב הבא, מה אתה אומר?

כרטיס מסך -240 ש"ח HD 5450 512MB GDDR3 DX11 DVI PCI-E GIGABYTE

יש אפשרות להוסיף עוד 100 ש"ח בשביל ג'יגה זיכרון, האם שווה?

ספק כוח 430W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-430 (Retail)SeaSonic ‎ עולה 295 ש"ח

יש אפשרות להוסיף 15 ש"ח על הספק הזה- 500W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan SS-500ET (Oem)SeaSonic

השאלה היא איזה ספק יותר איכותי, מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאתה מעוניין להשתמש בכרטיס לצורכי HD, ואני מניח שתרצה שהוא יחזיק לך למשך כמה שנים טובות אתה צריך להתייחס למספר נקודות:

1. אפשרות להריץ בצורה חלקה תכני FULL HD ואפילו BLURAY ושימוש בתוכנות HTPC כגון מדיה פורטל ובוקסי בצורה חלקה.

2. יציאת - עדיף 1.4 על מנת לשמור אופציה לתאימות ל3D בעתיד.

3. מכיוון שאתה מקרין על מסך גדול ולפעמים בו זמנית משתמש במסך המחשב לכן צריך גם גדול כלומר 1024MB של הכרטיס.

לכן האמירה שכל כרטיס HD יתאים לך היא לא נכונה.

גם אני נמצא במקום שלך ומחובר למסך LCD וצופה בתכני HD ומעוניין לשדרג, והגעתי למסקנה שכרטיס שייתן מענה טוב לצרכים הללו הוא GTS450 1GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-epichorus

אין חשיבות לכמות כזו גדולה של זיכרון פנימי להרצת וידאו, ION מריץ HD עם כמה? 256 מגבייט... ויש לך את המובנים של 4500HD שבאותה סירה.

הכרטיס 5450, מעולה בשביל צרכי נכון להיום ונותן את התמורה הכי גבוהה למחיר בתחום המחירים שלו.

GTS450 זה כרטיס למשחקים, אין לו תמורה להרצת לעומת 5450.

ל-asi1998,

ממליץ לך לקנות 5450 בגרסה הרגילה, ספק היקר יותר של 500W (בגלל שהוא OEM, חיצונית יראה פשוט מהראשון).

יש לי בצד מפרט מחשב שמריץ את כל הסרטים החדשים בלי למצמץ, שים לב שהמפרט דומה לשלך.

אני חושב שהנושא נחפר פה יותר מדי כבר אז בזה אסיים להגיב פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-epichorus

אין חשיבות לכמות כזו גדולה של זיכרון פנימי להרצת וידאו, ION מריץ HD עם כמה? 256 מגבייט... ויש לך את המובנים של אינטל 4500HD שבאותה סירה.

הכרטיס 5450, מעולה בשביל צרכי וידאו נכון להיום ונותן את התמורה הכי גבוהה למחיר בתחום המחירים שלו.

GTS450 זה כרטיס למשחקים, אין לו תמורה להרצת סרטים לעומת 5450.

ל-asi1998,

ממליץ לך לקנות 5450 בגרסה הרגילה, ספק היקר יותר של 500W (בגלל שהוא OEM, חיצונית יראה פשוט מהראשון).

יש לי בצד מפרט מחשב שמריץ את כל הסרטים החדשים בלי למצמץ, שים לב שהמפרט דומה לשלך.

אני חושב שהנושא נחפר פה יותר מדי כבר אז בזה אסיים להגיב פה...

תודה רבה על ההתייחסות-

זה ספק מומלץ? ‏500W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan PSU SS-500ET (Oem עולה 310 ש"ח

ויש את זה ‏430W 80+ Bronze Active PFC 12cm Fan S12II-430 (Retail עולה 295 ש"ח שהמליצו עליו יותר בפורום ספקים מסיבה שלא הבנתי..

תודה רבה, ואת הכרטיס מסך 5450 לקנות 512 מגה ? זה דגם טוב? של גיגהבייט.. ‏HD 5450 512MB GDDR3 DX11 DVI PCI-E‎ הגרסה של הג'יגה עולה 100 ש"ח יותר..

אני לא סגור על השילוב של הכרטיס והספק, אני מקווה שזה יהיה שילוב טוב, האם הוא גם שקט?

מחכה לחותמת סופית. תודה רבה רבה לשניכם! [br]פורסם בתאריך: 14.03.2011 בשעה 12:07:22

שכחתי להוסיף משו, האם בעתיד לא תהיה משמעות לג'יגה זיכרון? כי אין לי בעיה לקנות עכשיו אם זה הכרחי..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...