מכשיר Milestone 2 מחו"ל - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכשיר Milestone 2 מחו"ל

ekmo

Recommended Posts

אוקיי, תודה.

נדמה לי שתחת הפרמטרים הנוכחיים אני לא רואה סיבה שלא לרכוש את ה-ME2, לא ראיתי יתרון ברור של אחד המתחרים.

תודה על התשובות והמידע המועיל. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז אתה מוכן להסתכן שהמוטורולה לא יקבל עדכון ל2.3 , והעובדה שאתה לא תוכל להחליף רומים "מלאים" של המערכת ..

לדעתי זה סיבות מספיק טובות בשביל לקחת את הDesire Z בנוסף למעבד הגראפי שהרבה יותר טוב בו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין את המשמעות של להחליף רומים "מלאים" של המערכת, אשמח אם תסביר לי.

מצד שני, יש את היתרון של מקלדתפיזית שלפי מה שאני מבין היא הרבה יותר טובה וכנראה לא תתקלקל בניגוד ל- שבו המקלדת בנויה באיכות גרועה, 8GB של פנימי (מספיק והותר עבורי, מה שחוסך לי רכישה של כרטיס זיכרון) ועלות נמוכה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לקבל רומים עם שדרוגי פונקציות ומראה שונה, אך את החלק שאחראי על שדרוג ביצועים לא תוכל לשלב.

תפסיק לדבר שטויות, "החלק שאחראי על שדרוג ביצועים" זה הDALVIK שזה הJVM של , והוא לא יושב במחיצת הקרנל, מה עוד שניתן לעשות עוד לא מעט שינויים מעבר לזה גם במחיצה המדוברת.

פותח האשכול.

בקרוב יוצא לשוק 2 הייתי ממליץ שתחכה ותראה אם הוא שווה רכישה על פני מיילסטון 2

אם כבר לקנות זה atrix, טלפון ב 500 דולר בקושי עם ביצועים לא פחות טובים מה-SGS2(והSGS2 הולך להיות נעול גם) במקום לחכות עוד מי יודע כמה זמן ולהוציא 800 דולר כמעט על טלפון ללא שום סיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית את הAtrix ב"בקושי" 500 דולר? מחיר הכרזתו עומד על 600$ וכך גם מחירו באתרי האינטרנט, וזה עוד בלי המשלוח לארץ.

SGS 2 ב800 דולר? 692 דולר בלי המשלוח (מCLOVE).

אני קניתי לי את הMeizu M9 (מקביל לSGS ולIPHONE4) ב430 דולר כולל משלוח.

אני לא בטוח ששוה להוסיף עוד 200 דולר כדי לקבל טלפון כפול . (46% ממחיר המכשיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה ראית את הAtrix ב"בקושי" 500 דולר? מחיר הכרזתו עומד על 600$ וכך גם מחירו באתרי האינטרנט, וזה עוד בלי המשלוח לארץ.

SGS 2 ב800 דולר? 692 דולר בלי המשלוח (מCLOVE).

אני קניתי לי את הMeizu M9 (מקביל לSGS ולIPHONE4) ב430 דולר כולל משלוח.

אני לא בטוח ששוה להוסיף עוד 200 דולר כדי לקבל טלפון כפול . (46% ממחיר המכשיר)

המחיר שלו בAT&T הוא 480 דולר ללא התחייבות בארצות הברית, בEBAY המחירים תמיד גבוהים ב100-150 דולר מהמחיר בחנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...