קירור המים למעבד הזול ביותר לעומת קירור האוויר היקר ביותר - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור המים למעבד הזול ביותר לעומת קירור האוויר היקר ביותר

benyben

Recommended Posts

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההפרש בין הH70 לבין הH50 לא שווה את ההפרש בכסף אם אתה בכול זאת רוצה קח את הH50 אבל אני כבר אומר לך תחליף תמאורר שבא איתו הוא לא משהו.[br]פורסם בתאריך: 25.02.2011 בשעה 18:35:05

תראה אם אתה משווה בדיקת טמפ' בחדר בטמפ'' נמוכה מאוד (איזור אירופה) לטמפ'' החדר בארץ אתה תראה שיש הבדלים לא יודע עד כמה אבל יש הבדל זה בטוח עכשיו ברוב המקרים את הבדיקת הטמפ'' עושים או במארז מאוד איכותי או לא במארז בכלל שזה גם משהו שמשפיע .

אני לעומת זאת לקחתי את הH50 לא רק בגלל היכולת קירור שלו אלה בגלל הנוחות וההרכבה הפשוטה נימאס פשוט לעבוד עם קירורים בגודל רדיוטור של מכונית עם הקירור הזה לא רק שאתה מקבל תוצאות מדהימות יש לך גם מקום לעבוד וזה יותר אסטטי .

לשיקולך.

כי אתה כל היום משחק עם החומרה במחשב שלך?

אני למשל עשיתי עכשיו ביקורת של זכרונות שבה נאלצתי להחליף זכרונות באותו יום אינספור פעמים ונחש איזה קירור יש לנו במחשב ביקורות אצלי? NH-D14... וזה ממש לא הפריע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני למשל עשיתי עכשיו ביקורת של זכרונות שבה נאלצתי להחליף זכרונות באותו יום אינספור פעמים ונחש איזה קירור יש לנו במחשב ביקורות אצלי? NH-D14... וזה ממש לא הפריע לי.

לשאלתך כן אני משחק הרבה עם החומרה שלי והגודל של הקירור אוויר תמיד הפריע לי אבל עם הH50 יש לי מקום לזוז במארז בלי לפרק אותו .

אולי לך נוח לעבוד אבל לי לא נוח .

כול אחד ואיך שהוא מרגיש זאת דעתי.[br]פורסם בתאריך: 25.02.2011 בשעה 22:11:32

אל תשכח שזה גם תלוי במארז שאתה עובד איתו במיקרה שלך זה ה700D אני הייתי על CM 690 עם אוויר וזה חירפן אותי עד כמה צפוף היה הכול כנ''ל על מארז 530 עם אוויר שהוא ממש אבל ממש חסם לי כול מעבר לחלק העליון של המארז .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשואל המקורי, ולאחר קריאת הת'רד במלואו, אני חייב לציין שכל שיקול שהיה לי עבור מים - הלך לעולמו.

אולי זה דווקא דבר טוב (:

שאלה אחרונה ברשותכם:

האם קניית אוויר כעת (שמתאים לסוקט 1155), תאפשר התאמה גם לעתיד? או שזה תמיד בגדר הימור?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אפשרי ? הקירור יסתדר עם המעבד..אבל שוב..הוא לא הבחירה הכי משתלמת (רועש למדי..ובעל ביצועים סבירים)...

אם אתה מחליף את המאורר שלו ל2 מאוררים איכותיים אני הישתמשתי בscythe הוא שקט לחלוטין ושוב הביצועים שלו תלויים במערכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני מחליף לו את המאווררים שני מאווררי DELTA+במארז מאוורר מאוד כמו HAF 922 עם כל המאווררים על MAX RPM..

אז כן הוא יציג ביצועי על, נו באמת! לא סתם קירורים נבדקים במערכת סטנדרטיות, הביצועים שהם מציגים משקפים את הכלל.

זה שתוסיף לו עוד מאוורר יוריד עוד 2-3 מעלות..אז ? זה הופך אותו לטוב יותר ? שקט יותר ? לא ממש..

ישנם קירורים שיתפקדו יותר גרוע בגלל שהם צריכים מאווררים ספציפים (דחיפה וכו)..

ולמה לרכוש שמראש אתה צריך לשדרג אותו ? :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשאלתך כן אני משחק הרבה עם החומרה שלי והגודל של הקירור אוויר תמיד הפריע לי אבל עם הH50 יש לי מקום לזוז במארז בלי לפרק אותו .

אולי לך נוח לעבוד אבל לי לא נוח .

כול אחד ואיך שהוא מרגיש זאת דעתי.[br]פורסם בתאריך: 25.02.2011 בשעה 22:11:32

אל תשכח שזה גם תלוי במארז שאתה עובד איתו במיקרה שלך זה ה700D אני הייתי על CM 690 עם קירור אוויר וזה חירפן אותי עד כמה צפוף היה הכול כנ''ל על מארז 530 עם קירור אוויר שהוא ממש אבל ממש חסם לי כול מעבר לחלק העליון של המארז .

עבדתי עם מארז Mid-Tower של Lancool, זה לא המפרט שיש לי אישית.

אם אתה מחליף את המאורר שלו ל2 מאוררים איכותיים אני הישתמשתי בscythe הוא שקט לחלוטין ושוב הביצועים שלו תלויים במערכת

וואלה יופי, שים גם GentleTyphoon על NH-D14 ותראה מה יקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שטוב בNH-D14 זה שהביצועים מעולים גם במהירות סיבוב נמוכה, מה שנותן לו יחס רעש/טמפרטורה מעולה.

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/noctua-nh-d14_6.html#sect1

לפי הכתבה הזאת זה הקירור היחידי שמסוגל לעשות (במאמץ עינוי) OC של 4GHZ למעבד I7 920 עם שני מאוורים ב600 RPM.

בו נגיד שבקיץ החם שלנו זה אולי לא יספיק, אבל גם 800RPM זה טוב מאוד (ושקט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתך אפשרי בכלל להישאר עם ה A50 (אוויר - חד מאווררי) עבור מעבד 2600K?

אז ככה אני עם SpinQ VT (בסל"ד מקסימלי) שזכיתי בו באחד המפגשים של HW. הוא מורכב על 2600K ב-4.5GHz והטמפרטורה היא 67 מעלות בעומס של Bad Company 2 ו-74 מעלות תחת תוכנת מאמץ (Linx).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...