מעשה מזוויע ובלתי נתפס... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעשה מזוויע ובלתי נתפס...

R0ck

Recommended Posts

פשוט לקרוא ולבכות (נלקח מת'ראד מאחד הפורומים של (Fresh) :

פורסם בעיתון ידיעות אחרונות היום יש לציין הסיפור קשה:

קריית שמונה שלשום: נערים חסרי לב מבחינים בכלבה שזה עתה המליטה

*לאור היום ולעיני ילדים המומים שהיו במקום - הם בועטים בכלבה למוות * אחרכך הם מתעללים עד מוות בחמישה מששת הגורים שלה.

הסיפור המלא: האירוע המפלצתי והבלתי נתפס הזה התרחש שלשום בשכונת הוורדים בקריית שמונה, כמה ילדים כבני שמונה ששיחקו בעת שעת הצהרים ברחוב הבחינו בנערים אחדים כבני 15 ניגשים אל הכלבה שזה עתה המליטה. לעיני הילדים המזועזעים החלו הנערים לבעוט בכלבה האומללה - עד שהיא מתה מהמכות.

אבל זה רק ההתחלה. הנערים חסרי הלב לקחו לאחר מכן את ששת הגורים חסרי הישע, שזה עתה יצאו לאוויר לעולם. הם הכניסו אותם לתוך גרבי ניילון והתעללו בהם קשות.

כתוצאה מהתעללות מתו 4 מהגורים במקום. קבוצת הילדים שהייתה במקום פרצה בזעקות אימים ובבכי מר - בעוד הנערים המתעללים נמלטו מהמקום.

לשמע הזעקות, שהחרידו את הרחוב השקט, ירדו למטה מספר מבוגרים מודאגים,ובהם תושבת האיזור הדס קורן שהתקשתה להביט במראה הנורא: אני מקווה שהמשטרה תלכוד את בני-הבליעל" אמרה לעצמה.

קורן העבירה לטיפול אצל וטרינר שניים מהגורים ששרדו את התעללות, אך אחד מהם מת מאוחר יותר מפצעיו.

הוטרינר אמר כי זה המקרה המחריד ביותר שבו נדרשתי אי פעם לטפל סיפר ד"ר רענן רפאלי.

אני תוהה מאיפה בדיוק מגיעים שמתעללים ככה בחיות.

הוריהם של אחדים מהילדים שהיו עדים לאירוע סיפור כי ילדיהם מתקשים בעקבות האירוע.

מפקד תחנת קריית שמונה הבטיח כי העניין יטופל בחומרה.

במשטרה בודקים אפשרות שמדובר במעשה של נערים הקשורים לכת "השטן" אך במקביל נבדק חשד כי מדובר בהתעללות לשמה. חוקרי הפרשה מתכוונים לגבות עדות מהילדים שהיו עדיי ראייה לאירוע, ובאמצעות כך להגיע אל המתעללים.

* יש תמונה בעיתון של הגור האחרון שנותר בחיים. אין רחמים לאנשים בעולם! פשוט אין!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא טיפוס אלים, אבל את הילדים האלה הייתי מלמד מה זה התעללות, בלי לפחד ללכלך את הידיים.

תגידו שאני מגזים, אבל עונש על התעללות או הריגת בעל חיים לא צריך להיות פחות חמור מהריגת בנאדם לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אכזרי בצורה מגעילה וחולנית שרק ילדים מפגרים יכולים להגיע אליה.. :'(

צריך לפוצץ במכות את הילדים האלה שיבינו מה זה התעללות שילמדו פשוט לקח לחיים... בא לי להקיא מזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בברטניה הם היו מוכנסים לכלא.

ובצדק!

אני לא מאמין עד כמה אנשים יכולים להיות חסרי לב, ואיך הם לעזעזל מסתובבים חופשי(אני מאמין שגם בבני אדם הם אוהבים להתעלל)?!

האמת היא שבבית ספר הקודם שלי זה הדבר רגיל להגיד "שמע, אתמול ביליתי זמן איכותי בזריקת אבנים בחתולים- איזה כיף..."- אף פעם לא הבנתי את זה..

לי יש שני כלבים (כלבות ליתר דיוק) ואני לא מבין איך מישהו יכול יהיה לפגוע בהם(או בכלבים\חיות אחרים)?!

אני אומר שצריך לתפוס אותם ולפרק להם את הצורה כדי ללמד אותם לקח!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איין איין סוף לגבול כל פעם יבואו במשהו חדש שיותר דפוק וחולני מהקודם.

אם אתה שואל אותי להשכיב תילדים על הרצפה ולבעוט בהם שירגישו מה זה

נראה אותם נוגעים במישהו או חיה שוב.

שאני הייתי קטן זרקתי פעם אחת אבן לחתולה וזה פגע בה

אבל לא קרה לה כלום ואחרי שבוע התחרטטתי על המעשה. :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

לזרוק אותם לים וזהו, מה הטעם בעימות עם עבריינים?

היום זה כלבים מחר זה אנשים.

ככה העבריינים מתחילים, צריך לתפוס אותם בביצים כשהם עוד קטנים ולזרוק אותם לים המלח מחוברים למשקולת 20 טון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לשבור להם בשברים פתוחים את כל המפרקים בגוף, ואחרי זה בבעיטות לקרוע להם את כל השרירים בגוף, ואז לשבור להם חוליה חוליה עד שמגיעים לגזע המוח ואז לרסק להם עם פטיש 5 קילו את הגולגולת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...