אשמח להמלצה על מכשיר סלולארי חדש / יד שניה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אשמח להמלצה על מכשיר סלולארי חדש / יד שניה

MisterL

Recommended Posts

שלום,

אשמח להמלצה למכשיר סלולארי בתקציב של עד כ- 1000 ש"ח

אני לא בקיא כ"כ במכשירים החדשים עם האנדרואיד והחברות השונות, הבנתי שניתן להשיג מכשיר כזה בסביבות התקציב (האם זה נכון?)

בעיקרון אני מחפש מכשיר עם קליטה טובה, באיכות טובה, תצוגה טובה, WIFI .. לגבי האנדרואיד, אם מכשיר מסויים (שמומלץ) נכנס בתקציב פחות או יותר (עם חריגה קטנה), אשמח להצעות.

קראתי קצת על ה-W995, נראה מעניין ואוכל להשיג אותו בסביבות ה600-700 יד שניה כמובן, האם הוא מומלץ? עד עכשיו היה לי גם אריקסון ובינתיים לא התאכזבתי.

אשמח לשמוע הצעות נוספות.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על התגובה - אבדוק זאת.

לגבי המכשיר שהצעת ה- Blade San Francisco :

איך איכות המצלמה, , קליטה? מכיוון שאין לי כ"כ ניסיון עם מכשירי האנדרואיד, מה החסרונות של המכשיר הספציפי הזה?

ואיך באמת ה-W995?

(שכחתי לציין, אני מחפש גם מכשיר שבנוי יחסית חזק שלא ישבר אחרי נפילה אחת קטנה)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה רכשתי מכשיר יד שנייה בשם i5700.

קניתי אותו יד שנייה במצב חדש, עדיין באחריות ב-800 ש"ח.

מכשיר ממש מצויין, עם מעבד מהיר 800Mhz, אינטרנט אלחוטי, , מערכת 2.2 -אחרי עדכון, שמחזיקה יומיים + בשימוש נורמלי, מסך 3.2".

לגבי המצלמה, למרות שהיא "רק" 3.2 מגה-פיקסל, היא מפיקה ממש מצויינות וגם יש לה אוטו-פוקוס שזו לדעתי תכונה חשובה יותר מאשר מספר הפיקסלים.

המכשיר מגיב די מהר בתפעול יומיומי אולם נקודת התורפה שלו היא חסר בשבב האצה גרפית, שגורם לו להיות איטי במשחקים תלת-מימדיים ויישומים גרפיים תובעניים.

יש קהילה ענפה של מפתחים שעובדים מסביב לשעון כדי לתכנת תוספים למכשיר הזה, שהיה כנראה מכשיר די אהוד בזמנו וככה יוצא שאני זוכה להריץ עליו את הגרסאות המתקדמות ביותר של מערכת האנדרואיד.

בסה"כ אני מאוד מרוצה מאחר וזהו מכשיר האנדרואיד הראשון שלי, וקיבלתי בו הרבה מעבר למה שציפיתי. הוא היווה קפיצת מדרגה משמעותית מהנוקיה שהיה לי קודם.

ממליץ בחום :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

W995 - פלאפון למוזיקה הכי טוב שאי פעם השתמשתי בו (זכה גם לפרסים בתחום), טובה מאוד,

עמיד בטירוף, בשנה וחצי שהיה לי אותו הוא נפל לי כלכך הרבה פעמים שכבר לא היה ממש אכפת לי

מצד שני המערכת הפעלה של אריקסון פשוט משעממת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...