רוצה להחליף את המכשיר הישן שלי בסמארטפון חדש - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להחליף את המכשיר הישן שלי בסמארטפון חדש

pAnAhI

Recommended Posts

אוקיי זאת נראית כמו אופתיה נחמדה אבל יש לי הסתייגות קלה. החומרה של המכשיר נראית לי טיפה מיושנת לא? המכשיר לא זז מהר במיוחד ויש לו לאגים פה ושם. יש למישהו נסיון עם הטלפון הזה? איך משחקים אמורים לרוץ עליו? איך הטאץ' שלו? אשמח לדעת כמה שיותר מרטים נוספים, חווית שימוש של אנשים וכו'...

ובנוסף המסך שלו הוא TFT שהוא מסך פחות טוב מה SUPER של הסמסונג ומהמסך של האייפון נכון? ותודה על הסרטונים, פתחת לי נק' מבט חדשה :xyxthumbs:. (גם יושב יותר יפה בתקציב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

האמת? לטירונות הייתי לוקח איזה 1208 הכי פשוט - עמיד, כולל פנס ומחזיק מעל שבוע ללא טעינה (אלא אם אתה בטירונות של הקריה כמובן :facepalm:).

רשימת דגמים מוקשחים (ה-DEFY הוא הסמארטפון היחיד שם שניתן להשיג ובעל מאפייני חומרה קרובים לטופ היום):

http://www.phonearena.com/phones#/phones/?ft=2&f[313]=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שבשביל הצבא אני יכול להשאיר את ה 6233 שלי שהוא דיי חזק ועמיד. מק' אם הוא יהרס אז לקנות אחד אחר ב 200 ש"ח.

אבל בכל מקרה אלפון מוקשח בלי קשר לצבא זה דבר טוב לדעתי, ככה הידיים לא רועדות לך כל פעם שאתה מחזיק אותו..

אוקיי מה אתם בכל זאת חושבים על ה DEFY מבחינת האספקטים האלו?

החומרה של המכשיר נראית לי טיפה מיושנת לא? המכשיר לא זז מהר במיוחד ויש לו לאגים פה ושם. יש למישהו נסיון עם הטלפון הזה? איך משחקים אמורים לרוץ עליו? איך הטאץ' שלו? אשמח לדעת כמה שיותר פרטים נוספים, חווית שימוש של אנשים וכו'...

ובנוסף המסך שלו הוא TFT שהוא מסך פחות טוב מה SUPER של הסמסונג ומהמסך של האייפון נכון? ותודה על הסרטונים,:xyxthumbs:.

ושאלה נוספת לכל אלו שכבר נשאלו (כן אני יודע אני אדם חופר..) איפה עוד אפשר לקנות אותו בארץ בחנות פיסית באזור המרכז? מקום שיהיה זול ואמין מבחינת שירות (אני מדבר על המוטורולה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הרגעת אותי עכשיו... כבר חשבתי שבאמת תיהיה לו בעיה למרות שראיתי ב סרטונים על איך הוא מריץ משחקים וזה היה לא רע בכלל..

ואם אפשר יותר בשפה שקשורה לכולנו DAVKL95 מה אומר? ומה בנוגע לשאר השאלות בתגובה הקודמת שלי? ובנוסף ראיתי את עניין ה OC שניתן לעשות לו.

אם ניתן יהיה לענות על רוב השאלות שלי או על כולן אני אשמח. תודה פורום!! אני מתחיל להינעל על המכשיר. רק צריך לדעת יותר פרטים (קרי מה ששאלתי עד עכשיו בתגובות הקודמות ובזו)[br]פורסם בתאריך: 25.02.2011 בשעה 14:12:22

:jump:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הSoc שנימצא בDefy הוא OMAP3610 של TI , יש לו את הSGX 530 שיש בDroid 2/Droid ובמיילסטון 1/2

SoC:

System on Chip.

במכשירים סלולריים יש רכיב בשם SOC, המכיל את המעבד, המאיץ הגרפי, רכיבי התקשורת והבקרים השונים. זה מעין שילוב בין מעבד, כרטיס מסך והבקרים על לוח האם.

Defy:

מכשיר חכם מבית מוטורולה.

OMAP3610:

השבב (SOC) שנמצא ב- Defy, מבית TI.

TI:

Texas Instruments, אחת מיצרניות השבבים הגדולות.

SGX 530:

שם של מאיץ גרפי.

Droid 2/Droid ובמיילסטון 1/2:

סמארטפונים.

חנויות- חפש בזאפ.

כו, TFT נחשב לנחות מ-AMOLED/SUPER-AMOLED/SUPER- PLUS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחח אוקי התכוונתי רק לעניין של המאיץ גרפי. אני יודע מה הכוונה הבשאלה שלי הייתה כמה חזק הוא כי השם לא אומר לי הרבה. את השאר אני יודע (חוץ מעניין ה TFT שאני יודע שנחות יותר אבל כמה זה משמעותי? התצוגה יכולה להיות משמעותית פחות איכותית או שמדובר על הבדלים זניחים ולא מורגשים?)

ותודה על הסבלנות :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SoC:

System on Chip.

במכשירים סלולריים יש רכיב בשם SOC, המכיל את המעבד, המאיץ הגרפי, רכיבי התקשורת והבקרים השונים. זה מעין שילוב בין מעבד, כרטיס מסך והבקרים על לוח האם.

Defy:

מכשיר חכם מבית מוטורולה.

OMAP3610:

השבב (SOC) שנמצא ב- Defy, מבית TI.

TI:

Texas Instruments, אחת מיצרניות השבבים הגדולות.

SGX 530:

שם של מאיץ גרפי.

Droid 2/Droid ובמיילסטון 1/2:

סמארטפונים.

חנויות- חפש בזאפ.

כו, TFT נחשב לנחות מ-AMOLED/SUPER-AMOLED/SUPER- PLUS

TFT זה שם כללי ,יש את עניין הפאנל , התאורה ... זה לא בדיוק שחור ולבן בכול מה שקשור למסכים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

הSoc שנימצא בDefy הוא OMAP3610 של TI , יש לו את הSGX 530 שיש בDroid 2/Droid ובמיילסטון 1/2

ה 3610 הוא נטול מאיץ גרפי.

או שאין ב DEFY מאיץ גרפי, או שזה לא ה 3610, אלא ה 3630.

נכנסתי לאתר של לראות אם יש פרטים, הם לא רושמים כלום לגבי ה SOC, אבל רושמים שיש SGX530.

תקרא את הרפרנס של TI ל SOCים שלהם מסדרה 3-

http://focus.ti.com/lit/ml/swpt024b/swpt024b.pdf

את ה facepalm אתה מוזמן לשמור לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TFT זה שם כללי ,יש את עניין הפאנל , התאורה ... זה לא בדיוק שחור ולבן בכול מה שקשור למסכים ..

אוקיי ובמסך הספציפי הזה? מה אתה יודע עליו ביחס לאחרים?

ודר"א אין אותו בזאפ חיפשתי ולא מצאתי שום חנות בארץ חוץ מהדרואיד סטור הזו כאן שמוכרת אותו ובגלל זה אני שואל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה 3610 הוא נטול מאיץ גרפי.

או שאין ב DEFY מאיץ גרפי, או שזה לא ה 3610, אלא ה 3630.

נכנסתי לאתר של מוטורולה לראות אם יש פרטים, הם לא רושמים כלום לגבי ה SOC, אבל רושמים שיש SGX530.

תקרא את הרפרנס של TI ל SOCים שלהם מסדרה 3-

http://focus.ti.com/lit/ml/swpt024b/swpt024b.pdf

את ה facepalm אתה מוזמן לשמור לעצמך.

לפי הWiki של XDA יש לו את ה 3610 , לפי Wiki יש לו את ה3630-800 ,לפי Wiki ל3610 יש את הSGX530 ולפי האתר שלTi אין ל3610 שום מאיץ גראפי .

בקיצור לפי התראד הזה בxda יש לו את ה3630 - 800 שמגיע עם הSGX530

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=917000

התעלומה נפתרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו רק נשאר להודיע לבערך כל אתר בעולם (כולל GSMARENA) שמסיבה זו או אחרת הם מטעים מליונים של אנשים בקשר למכשיר.

נמנעתי מלהמליץ על ה DEFY להמון אנשים בגלל השטות הזו שרשום 3610 בכל חור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...