לא יודע לאיזה חברה טלפונית ללכת?! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא יודע לאיזה חברה טלפונית ללכת?!

F430

Recommended Posts

אני עוד מעט משתחרר ורוצה לעשות חבילת חיילים משתלמת הקטע שאני לא מדבר מלא היו פעמים שאני יהיה בחול אז חבל לי לשלם יותר מ200 ורציתי לדעת אך המוטורלה i-one... עכשיו אני עם הe71 פלאפון טוב רק חבל שאין לו כניסה רגילה של ומצלמה טובה זה מה שהכי מפריעה לי הייתי רוצה לשנות את זה תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם וגם כמה שיותר זול שתיהיה איכות תמונה משוגעת וכניסה של למכשיר ואני רוצה תעריף כמה שיותר זול בלי חבילה כי היו חודשים שאני לא יהיה בארץ אז אני רוצה שהחברה לא תזיין אותי שאני לא יהיה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדאי לך להפריד את השניים לשני דיונים שונים.

אני אתייחס למכשיר:

מה התקציב בדיוק?

אתה אוהב להתעסק במכשיר (מבחינה טכנית)?

האם אתה משתמש מתקדם?

אם ענית כן, הייתי ממליץ לך ללכת על מערכת ההפעלה אנדרואיד, יש מכשיר זול (יחסית) אך חזק חומרתית- Orange San Fransisco aka ZTE Blade. הוא נמכר בבריטניה ב- 99 פאונד, בארץ אפשר להסיגו ב-1100 ש"ח. יש לו מעבד במהירות 600Mhz, מסך התומך במולטי טאצ' ברזולוצייה של 480 × 800 וכניסת אוזניות של 3.5mm.

לקריאות נוספות- http://www.gsmarena.com/zte_blade-3391.php.

זה גם המקום לומר שעדיף לקחת מכשיר אחר אם אתה רוצה להשתמש בו ברשת פלאפון, הוא תומך רק בתדר 2100 ולא ב-850 - יתכנו בעיות קליטה בחלק מן הזמן.

אם ענית לא, ואתה רוצה מכשיר פשוט שעובד מהקופסא, אולי כדאי לך לשקול ישן/מיד2.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי רוצה שזה ירד לי בצורה קבוע את מבין לא בא לי לשלם בבום, עכשיו גם הבנתי שהחברות רוצות לקשור אותך עלהן בעמצאות הפלאפון שהן מוכרות לך, עכשיו לגביי הפלאפון הוא תומך בעדכון תוכנה האחרון של אנדרואיד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתאם לאוזניות מ-3.5 ל-2.5 כמו שה-E71 צריך עולה בערך דולר אחד, או 15-20 ש"ח בארץ אם אתה לא רוצה/יכול לרכוש מחו"ל. זה סה"כ תוספת של 2 ס"מ לקצה האוזניות שלך - לא מפריע ולא מורגש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי התשלומים, אז תצטרך לקחת מכשיר אחר, שנמכר בחנויות ולא ע"י אנשים פרטיים (כמו הסאן פרנסיסקו).

לגבי עדכון האנדרואיד, גם אם לא באופן רשמי נראה לי שמישהו כבר דאג לזה :xyxthumbs:.

הרבה פעמים החברות רוצות לחייב אותך לכל מיני דברים, זה הייתרון בלקנות מחנות פרטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסוף הלכתי לפלאפון עשיתי 2 גיגה במהירות 7.2 (60 אם אני לא טועה) + 25 אגורות לדקה, 18 שלושה יעדים (9 בסופשים עם פלאפון) 16 אסמאס, סופשים 9 פלוס בלאקברי 9300 זיכוי מלא 150 שקל פלוס הנחה 20=130 100 שקל זה 400 דקות שזה אש :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...